תוכן tenz - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

tenz

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  30
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי tenz

 1. העלתי 2 תמונות שכשבדקתי את הבעיה של המסך כחול ואת הקובץ dmp. https://imgur.com/ahc95On https://imgur.com/0xN70Ad
 2. עשיתי כמו שרשמת לי ב16.11 לחודש בזמן שזה קרה יצא הודעת שגיאה כזאת - svchost (11452,R,98) TILEREPOSITORYS-1-5-18: Error -1023 (0xfffffc01) occurred while opening logfile C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\AppData\Local\TileDataLayer\Database\EDB.log. ומה שקרה לי היום - The application-specific permission settings do not grant Local Activation permission for the COM Server application with CLSID {2593F8B9-4EAF-457C-B68A-50F6B8EA6B54} and APPID לי זה לא אומר יותר מידי אבל יש מצב יש לך מושג מה זה?
 3. איך יש לי דרך לבדוק את זה ברגע שזה קורה? קופץ לי המסך כחול ועושה בודק שגיאה ומאתחל את המחשב. אין לי דרך לבדוק את זה איך שזה קורה? יש לך מושג איזה דרייבר זה כבר יכול להיות? כי הדרייבר היחידי שמעדכנים לפחות זה הכרטיס מסך והעדכונים של הוינדוס.
 4. שלום לכולם. יש לי בעיה בזמן האחרון יש לי מסך כחול שקורה כבר מידי יום. הורדתי תוכנה שנקראת BlueScreenView. והיא מראה שגיאה של CRITICAL PROCESS DIED. הקובץ שיש איתו את הבעיה זה ntoskrnl.exe . ורושם לידו Bug Check Code 0x000000ef הבעיה הזאת הייתי לפני הרבה זמן והיא נעלמה לתקופה של איזה חודש בערך. וכיום היא חוזרת מידי יום ויום. חשוב מאוד לציין כל הדרייברים מעודכנים כל פעם מהאתר של היצרן. עשיתי בדיקה של הזכרונות mdsched.exe ואחרי הסריקה לא נמצאה כל תקלה. מידי פעם זה קורה כשאני מנסה להיכנס למשחקים שונים שמותקנים חלקם על ה ssd וחלקם על ה hdd. ולפעמים זה קורה סתם בלי קשר לשום דבר שאני עושה. השאלה מה זה יכול להיות כתוצאה ממה? חומרה? תוכנה? המערכת הפעלה? אני עושה עדכונים למערכת הפעלה כל פעם שיש משהו. וזה קרה גם לפני העדכונים של המערכת הפעלה ואחריה. אשמח מאוד לעזרה בבקשה.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר