תוכן זוהר05 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

זוהר05

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  58
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי זוהר05

 1. נסי לפתוח את התוכנה (פאואר פוינט או מקס) כמנהל, יתכן שיש בעיה בהרשאות שמירה לתיקיות מסוימות.
 2. ברוך שובך !!! נפוליאון היקר..
 3. דרך אגב, איך הנייד והמסך לאדריכלית ? , לא תאמין אבל עדיין לא סיפקו אותו, אלי אקספרס כבר יותר מהיר :). היא עובדת יותר על פרמייר מאשר אפטר. קצת נגד האינסטקטים שלי לקנות מעבד שמבחינתי יותר מפגר מ8700 בגלל מגבלת הליבות, בשביל מה התקדמנו בגזרת המעבדים כ"כ הרבה בשנתיים האחרונות? "האם אין קירור אויר שמתאים ל9900K? ללא O.C יש את NOCTUA15. אבל אם תריץ 9900K כמעט כמו 9700K אז בשביל מה להתאמץ ?" בשביל 16 ליבות. איזה לוח מינימלי יתאים?
 4. קודם נסגור את עניין המגדר, זה אני מרכיב מערכת למישהי. האם אין קירור אויר שמתאים ל9900K? למה הלוח לא טוב לזה? אשמח לדעת מה הפער בביצועים ביניהם. מה שרואים בסרטון זה שלא מדובר על אותה תוצאה סופית, ממילא לא ניתן להשוות ביצועים תחת אותם הגדרות בין QS ללא, אם רוצים לדעת כמה זמן זה בלי QS צריך להגדיר פלט לפי מה מהQS ייתן בפועל ואז ההפרש משתנה משמעותית. דווקא לפי המבחן שלהם הX3800 עובר את ה9700, (את ה3700 משום מה הם לא בחנו.) אשמח אם תוכל לענות גם על השאלות האחרות בשביל הידע הכללי שלי, לאו דווקא למקרה הנוכחי. מעריך מאוד את המאמץ שלך לעמוד בתקציב יודע כמה זה קשה לך ...
 5. תודה רבה!! כמה שאלות א. ראיתי שאתה ממליץ על מעבדי אינטל לשימושים הנ"ל בגלל טכנולוגיית QS, האם ראית את הסרטון הזה, ומה דעתך? 2, לגבי לוח אם, אם אני לא זקוק לכל הפיצרים ולא מתוכנן אוברקלוק האם ניתן לרדת ברמה, הייתי שמח אם מישהו היה עושה סדר חלוקה לפי רמות עמידות\אמינות נטו של לוח אם. (אני מתכוון לדוגמא,מ 250 עד 350 ש"ח (H310-B365) אתה מקבל אותה רמת מייצבי חשמל, הוספת עוד 50 קיבלת משהו, וכו') לגבי אחסון האם NVME 1TB לא עדיף על חלוקה של 512 NVME ו 500 SATA ל CACHE, (ראיתי ששמת 1+500, השאלה אם ארצה להוריד האם להוריד את ה1 ל500 או להוריד את ה500 ולהישאר רק עם 1) :)מקווה שאני מובן. 3. במארז ניתן לרדת, לפחות עד לP7, הסיבה שאני מנסה לקצץ היא כדי לנסות לדחוף 9900K שנותן קפיצת ביצועים ולא "לבזבז" את התקציב על דברים מסביב. ושוב תודה רבה, מעריך מאוד את העזרה והסבלנות.
 6. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 6000 תיתכן חריגהשל עד 1000 אם ינוצל לביצועים. 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? עריכת וידאו FHD בתוכנות אדובי, פרנסה 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? עדיף משהו סולידי 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? בשבועיים הקרובים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? כדאי USB 3 קידמי ככל הניתן. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא לפסול אפשרות ל4K בעתיד 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כרגע עורכת בFHD אבל רוצה את האפשרות ל4K בעתיד. חשוב מהירות עבודה ו"סגירה" תודה מראש לעונים על זמנכם היקר.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר