תוכן mic3mic4 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

mic3mic4

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  117
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי mic3mic4

 1. ההארק דיסק הוא של טושיבה. קניתי את המחשב (התותח) שלי לפני פחות משנה. אחרי פחות מחודש ההארד דיסק מת. אחריות כמובן על הכונן אבל לא על החומר. רציתי למות, אבל לא היתה אפשרות לכונן אחר, אז יש לי את אותו אחד, שאני כמובן לא מאמינה בו בכלל. השאלה אם אפשר להחליף את כל הכונן עכשיו יכול לפתור את זה...
 2. זה קורה במגוון תיקיות. יש אפשרות לפרמט פארטישן מסויים של הארד דיסק (ולא את ההארד דיסק כולו) - והאם יש לזה סיכוי לפתור את הבעיה?
 3. ...לא עבד. הייתי אופטימית, אבל לפאאורפוינט זה לא שינה.
 4. ...כן. הבדיקה יצאה תקינה. זו בעיה שמופיעה בהרבה תיקיות בכונן הזה, לא רק תיקיה ספציפית. תודה בכל אופן...
 5. כן. זה מה שאני עושה כרגע. שומרת כל קובץ על הדסק טופ, ובסיום העבודה מעתיקה אותם לתיקיה הרלוונטית - עובר ונשמר בלי בעיה. נפתח משם בלי בעיה. אני ממש לא אוהבת לשמור על הדסק טופ - אני לא יודעת אם זה נכון או לא אבל התחושה שלי תמיד זה שזה יפגע במהירות העבודה. זה גם לא מתאים ל OCD כמוני שצריכה שהכל יהיה מסודר עשיתי את הבדיקה דרך ה CMD ונראה שהכל תקין. כתב בסוף : Windows has scanned the file system and found no problems. No further action is required. הולכת לעשות בדיקה עכשיו דרך היצרן. הכונן שאני שומרת עליו הוא partition של הכונן הראשי. זה משנה?
 6. הוא לא מאלץ אותי לשמור בתיקיה זמנית ללא רצוני, הוא מעלה טעות כשאני רוצה לשמור בתיקיה שבה אני רוצה לשמור (התיקיה המקורית שבה הקובץ נמצא) ואז אני צריכה לבחור מקום אחר לשמור בו. אני מצרפת שני צילומי מסך של השמירה משתי התוכנות (פפאור פוינט ומקס) - המספרים ליד מראים לפי הסדר של החלונות הנוספים שעולים אחרי שאני לוחצת OK. כמו כן הוספתי איך נראית התיקיה - מה שאולי מפריע לשמירה בה. בבדיקה הראשונית שעשיתי - כמו שכתוב למעלה - אין בעיה עם הכונן.
 7. איך הדרך הטובה ביותר לבדוק את הכונן, ומה אני אמורה לחפש או לשים לב אליו בבדיקה?
 8. הי, בעיה שאני נתקלת בה בשתי תוכנות - האחת - פאאור פוינט והשניה מקס. אני עובדת על הקבצים ואז כשאני רוצה לשמור או לשמור כ save as, הוא כותב שיש בעיה בכתיבת הקובץ לתיקיה ולא ניתן לשמור. התיקיה נמצאת על ההארד דיסק שאינו של מערכת ההפעלה. כשאני שומרת במקום זה על הדסקטופ - נשמר ללא בעיה. נראה שבתיקיות שאני מנסה לשמור, הוא יוצר או קובץ זמני (ppt) או קובץ גיבוי (מקס) בתיקיה עצמה. זו לא משהו שקורה כששומרת על הדסקטופ. מה יכולה להיות הבעיה, ואיך לפתור אותה? זה משגע אותי!! תודה
 9. הוא מתיישב על לוח האם? האם אני צריכה גם כבל מתאים?
 10. אוקי. זה לא כמו זכרון - אני לא צריכה את אותו הגודל, יכולה גם טרה או שניים, נכון?
 11. יש לי לוח אם: Asus דגם AM4 A-B550M PRIME דיסק קשיח 1: כונן SSD חברת XPG דגם C-512GT-ASX8200PNP 2.M 512GB 3500MB Series PRO SX8200 XPG NVMe דיסק 2: דיסק קשיח פנימי חברת Toshiba דגם 3TB P300 0GBPS.6" 5.3 SATA 64MB 7
 12. אחלה. תודה! יש דיסק אחד (או חברה) מומלץ יותר מאחרים?
 13. אני רוצה לרכוש דיסק SSD (חשוב שיהיה SSD) של טרה או שניים שישמש כדיסק עבודה שבו המחשב שומר קבצי cache. האם יש הבדל אם זה דיסק חיצוני או פנימי? יש עדיפות לאחד מהם על פני השני? אני מעדיפה חיצוני אבל בעיקר מעצלות... תודה!!
 14. עשיתי שינוי קטן. בינתיים נראה בסדר אבל עוד לא בדקתי במצבי הקיצון - שמתי מאריך של כבל usb מהמחשב לממש קרוב לעכבר והקלדת - רחוק כמה שאפשר מה wifi, ושם שמתי את הדונגל הזה (או איך שקוראים לו). מקווה שזה מה שיעשה את ההבדל. תודה רבה על העזרה.
 15. זה מה שפחות או יותר עשיתי. חיבור אחד hdmi המקורי בין המסך למחשב. חיבור שני - החלפתי לכבל שצד אחד hdmi וצד שני displyport (כלומר לא מתאם בין הכבל המקורי לכרטיס מסך) וחיברתי. בינתיים נראה סבבה לגמרי. כיף שני מסכים. תודה על העזרה!!
 16. לא הצלחתי למצוא אם המסך תומך או לא. מבחינת הפתחים שבו, יש לו שתי יציאות של hdmi. בכרטיס המסך יש רק כניסה אחת של hdmi, ובנוסף יש שתי יציאות של DisplayPort. האם כדאי שני מתאמים בין המסך למחשב במקום רק אחד- כדי לשמור או אותה תגובה משני המסכים?
 17. יש לי מחשב חדש עם כרטיס מסך Rtx2060. יש לי שני מסכים עם חיבורי hdmi . )מסכים של דל) אני מצליחה לחבר רק מסך אחד. נראה שאין בכלל אפשרות לחבר מסך שני (יש ארבעה פתחים אך לא נכנס הכבל). מה מומלץ לעשות? אני רוצה כמובן את אותה איכות התמונה ואותה המהירות שני המוניטורים. תודה!!
 18. 1. איך אני יכולה לראות אם אפשר להחליף ארוץ שעליו המקלט משדר? ואם אי אפשר, האם אפשר להחליף את הערוץ של הראוטר (או מה שאחראי על ה wifi). 2. מייד אבדוק. 3. יתכן שזה קשור במחשב - לוח אם או משהו דומה שמקלדת ועכבר חוטיים טובים יותר עבורו? 4. תודה!
 19. ...ופרט נוסף שאני מגלה - בזמן שהמחשב עובד - למשל מעתיק תיקיה ממקום אחד למקום אחר - העכבר והמקלדת תקועים אפילו יותר. מטריף לי את השכלללל. הצילוווו וזה עוד מחשב חדש עם מעבד חזק. כרטיס מסך חזק. מאוד מתסכל אי אפשר לעבוד ככה.
 20. הי. יש לי מחשב חדש, חזק, וקניתי מקלדת ועכבר אלחוטיים של לוגיטק (MK295) . גם העכבר וגם המקלדת עובדים בדיליי - כל אחד בדרכו. המקלדת - אני לוחצת על כפתורים ואין תגובה, ואחרי כמה רגעים רואים את האותיות - כשלפעמים האותיות הראשונות מפוספסות. העכבר - או שרגע עד שמגיב או שכשעוברים מצד אחד לצד שני, יש רגע שהוא תקוע. משגע אותי! מה שכבר עשיתי: החלפתי סוללות בשניהם. החלפתי את הפורט של ה USB של החלק שעוזר לתקשור שלהם. בדקתי את הדרייברים של העכבר והמקלדת. מה אני יכולה עוד לעשות??? תודה
 21. בסוף נשארתי עם אותו ההארד דיסק משיקולי תקציב. תודה על העזרה!
 22. זה דיסק של אחסון. התוכנות ומערכת ההפעלה בדיסק ssd אחר
 23. בין 3t של טושיבה 7200, לדגם של סיגייט 4t אבל 5400 ומאה שקל יותר- יש עדיפות?
 24. אני קצת תקועה עם עניין ההארד דיסק. מה הסיכוי שאותו הדבר יקרה בשנית באותו סוג של דיסק? הדיסק שמת לי אחרי חודש וחצי זה טושיבה 3t. 7200, 64 mb. מה הייתם ממליצים?
×
 • צור חדש...