עבור לתוכן
 • צור חשבון

shay1231

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  86
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  51יום 2ש' 11דק' 59שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי shay1231

 1. AMD Radeon R7 200 series כמו שציינתי לפני כמה תגובות, אין לי אפשרות לחבר אותו ללוח אם כי הוא לא מתחבר ומופיע לי הדבר הבא: למה עלי להסיר את האנטי וירוס? הבעיה היתה גם כשלא היה אנטי וירוס אז אני לא חושב שהוא הבעיה. לא רץ שום דבר ברקע חוץ מהאנטי וירוס. מה עוד מחובר בUSB חוץ מהמקלדת והעכבר? המסך. בצד אחד הוא USB למחשב ובצד השני הוא מחובר למסך אבל לא בUSB.
 2. לצערי הבעיה עדיין נותרה בעינה. יש מצב שעכשיו זה קורה פחות אבל זה עדיין קורה. אני כבר נואש ולא יודע מה לעשות
 3. לא. יש שם כולה 250 ג'יגה. אבל כן מתקין ומסיר תוכנות לעתים קרובות. לא משחק במשחקים.
 4. לא, זה לא נכון. הכונן נמצא אצלי משהו כמו שנה וחצי. לא הבנתי את השאלה של איפה מותקן ה SSD. אם הכוונה היא לחיצוני או פנימי אז פנימי בתוך המחשב בכונן C. צירפתי תמונה שמראה מה כתוב כשאני לוחץ על SMART.
 5. בוצע. רק שאלה קטנה סתם בשביל הידע הכללי...לעולם לא ראיתי את מסך הביוס במחשב הזה לפני ובגלל שהבעיה הזאת לא קרתה בעבר אני רוצה לדעת האם יכול להיות שהגדרות הביוס יכולים להשתנות מעצמן? כמובן שאעבוד עם המחשב קצת ואעדכן. תודה. הרצתי כבר עם התוכנה ההיא אבל הורדתי גם את מה שהמלצת וזה מראה שכל הכוננים תקינים קודם אתקן את עצמי ואומר שההיפך, בדקתי והמסך מחובר בכבל HDMI לכרטיס מסך אבל מפתיע אותי שאתה קורא לחיבור הזה מיושן, זה הסטנדרט בכל העולם היום. יותר חדיש מ DVI ובטח שמ VGA. כל הדרייברים הותקנו דרך התוכנה DRIVER BOOSTER למעט הדרייבר של הכרטיס קול החיצוני. וכן נתתי פירוט של רוב הדברים במחשב. אתה יכול לראות בתמונות שהעליתי.
 6. הבעיה קוראת בלי קשר לגלישה באינטרנט. הכרטיס מסך לא ישן ובטח שלא חלש. אני מעלה את דגם הכרטיס בתמונה מצורפת כאן. והמסך בכלל מחובר לחיבור ה HDMI של הלוח אם. המסך על רזולציה 2560X1080 הארד דיסקים תקינים. ראה תמונה מצורפת
 7. אני חושב שהאופציה הזאת מבוטלת. עשיתי זאת באופטימיזציה שעשיתי למחשב.
 8. מצורפת תמונה של מפרט המחשב. אין לי מושג על הדבר הזה שאתה מדבר עליו בביוס אבל אציין כי הבעיה הזאת לא היתה לפני בא נגיד 4 חודשים והמחשב נמצא אצלי כבר שנתיים. לא הבנתי את מה שכתבת פה. אכן מערכת ההפעלה מותקנת על SSD.
 9. מוזר..אתה חושב שזו בעיה פיזית בכרטיסי זיכרון? התוכנה שבודקת את מצבו לא היתה אמורה לעלות על זה? יש איזו תוכנה שיודעת לעלות על אם יש איזה נזק פיזי באחד מרכיבי המחשב? בכל אופן זה מה שמופיע תחת הלשונית של הזיכרון:
 10. עוד שאלה שרציתי לשאול.. פרטמתי את המחשב בגלל הודעת שגיאה שתמיד הייתי מקבל ולא מצאתי לה שום פתרון אך בנוסף ולא פחות חשוב מזה פרמטתי כי המחשב היה לעתים נתקע באופן רנדומלי סתם באמצע גלישה קלה באינטרנט או פתיחת תיקיה וסמן העכבר היה נטען (עם העיגול המסתובב) לאיזה 5-6 שניות ואז חוזר לעצמו. ואם היית נוגע בו בזמן שהוא מסתובב המסך היה הופך לאפור ונתקע והדרך היחידה שהיתה לצאת מזה זה ב ctrl+alt+delete או לחכות שסמן העכבר יפסיק להסתובב. כעת אני חווה את אותה הבעיה בדיוק גם לאחר הפרמוט. המחשב שלי די חזק, i7 7700, 16 gb, וכעת אחרי הפרמוט אני מבין שיש שם איזשהו רכיב שכנראה גורם לבעיה הזאת. הרצתי בדיקות תוכנה על הכונן הקשיח שעליו מותקן הווינדוס (SSD) וגם על אלו שלא, ועל הזכרונות והוא מראה שהכל תקין. אציין כי לא פרמטתי את כונני ה HDD שעליהם יש רק קבצים רגילים. האם יכול להיות ששוכן שם משהו שגורם לבעיה או שזו בעיה באחד מרכיבי המחשב, אולי מספק הכח לדוגמה? העליתי תמונה לדוגמה..
 11. מה זה PAGEFILE? תודה. אבדוק בנוגע לגיבוי המערכת.
 12. שלום ובוקר טוב לכולם. אני לאחר פרמוט המחשב ורוצה לשמור על אותה מהירות שאתה מקבל מהמחשב לאחר פרמוט ולאחר זמן מה דועכת, וזה בדיוק מה שאני לא רוצה, שהמהירות שלו תדעך. תהליך הפרמוט הוא מייאש בעיקר בגלל הגיבוי והתקנה מחדש של כל התוכנות לאחר הפרמוט. לכן אני רוצה לדעת על איזה תכנות אתם ממליצים לצורך תחזוק המחשב. אני כרגע עם האנטי וירוס Bitdefender total security. על מה עוד אתם ממליצים? תודה.
 13. טוב אז הרצתי סריקה עם ה malwarebytes וזה מצא 38 threats. ניקיתי אותם ועשיתי ריסטרט. כעת אני עם ארבעה חלונות פתוחים בכרום ואני רואה שהוא עדיין צורך יותר מדי זיכרון ואין לי מושג למה. אני גם לא מבין למה הוא כותב (22) בסוגריים ליד. עד עכשיו חשבתי שזה מספר החלונות שפתוחים. כעת אני מבין שזה לא, אז מה זה בדיוק? מצרף שוב תמונות..
 14. בדקתי את ה event viewer הזה ואת האמת אני רואה את הודעות השגיאה אך אין לי מושג מה אומר הפירוט ששם
 15. תודה לך על התגובה המהירה. יש לי מעט מאוד תוספים, אני לא חושב שאחד מהם יכול להוות בעיה. האר את עיני אם אני טועה. את התוסף Chrome Cleaner התקנתי לפני כמה דקות ואני לא חושב שזה עשה איזשהו שיפור משמעותי, המחשב עדיין איטי והדפים עדיין נתקעים. אני אבדוק את מה שאמרת לי עם ה malwarebytes ואעדכן
 16. שלום לכולם. לאחרונה אני חש איטיות ממש מורגשת במחשב שלי (i7 7700, 16GB). זה מתבטא בעיקר בגלישה ברשת שפתאום המחשב קופא לכמה שניות וסמן העבר הופך לעגול, העמוד נתקע ולוקח לו כמה שניות לצאת מזה. זה קורה לא מעט במשך היום וזה די מעצבן ומציק. צירפתי להודעה שתי תמונות שאולי יוכלו לעזור במציאת פתרון לבעיה. תודה מראש!
 17. שלום לכולם. אני משתמש ותיק מאוד של chrome. לאחרונה התחלתי להשתמש מעט ב Firefox ואני שם לב שהוא רץ חלק יותר, לדוגמה כשאתה מגדיל או מקטין חלון ביוטיוב ב chrome זה נראה כאילו הוא עוצר ונתקע לאיזה חצי שניה וב firefox זה עובר חלק. המחשב שלי די חדש וחזק, i7 7700 ו 16 ג'יגה זכרון. מישהו יודע להסביר למה זה והאם ניתן לשנות משהו בהגדרות של ה chrome כדי שיעבוד בצורה חלקה יותר? עוד שאלה בנוגע להערת שגיאה שאני מקבל כאשר המחשב דולק יותר מ 24 שעות ואז אני מוציא אותו ממצב שינה. הוא נותן לי את הערת השגיאה הזאת וכל מה שהעכבר נוגע בו הופך לשחור (סביב תיקיה לצורך העניין), הכל קופא ונתקע ורק ריסטרט פותר את הבעיה. הרצתי חיפוש בגוגל והגעתי לאתר של מייקרוסופט כאשר אחד העובדים שלהם שהגיב למישהו ששאל את השאלה היתה להציע לו להריץ את microsoft safety scanner על מנת לשלול וירוסים. עשיתי זאת אך עדיין הבעיה נותרה בעינה. תמונה של השגיאה: https://imgur.com/hbE0doK תודה.
 18. כן, שמתי את הדונגל ביציאות ה USB שנמצאות בטופ של המחשב, גם נתקע מדי פעם
 19. עם הדף זה לא זז טוב. הלכתי לקנות עכבר אלחוטי אחר, אותו דבר
 20. מטר-מטר וחצי. יש מוניטור שמאלי ומקלדת. לא חושב שאלו דברים שיפריעו.
 21. ערב טוב לכולם. יש לי כרטיס קול של focusrite 2i4. כשאני צופה בסרטונים ביוטיוב הכל תקין ועובד ושומעים. כשזה מגיע לשמיעה של תוכן בוואטסאפ (הודעות קוליות) דרך המחשב לא שומעים כלום. מישהו יודע מה הפתרון לתופעה המוזרה הזאת? תודה.
 22. אין לי איך לבדוק. בחנות של KSP זה עבד עם הבטריות הנוכחיות אבל אקח את העצה שלך ואחליף לבטריות מחברה מוכרת ואעדכן. תודה.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close