עבור לתוכן
 • צור חשבון

Blaz00r

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  20
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5יום 15ש' 22דק' 2שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Blaz00r

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1991

מידע נוסף

 • מין
  זכר
 1. תודה! איך הוא לעומת הדל ווסטרו והלנובו e490/590 שהומלץ לי עליהם בפעם הקודמת? או שהוא פשוט בלבל אחר של מחיר ועכשיו הוא נכנס בתקציב?
 2. היי חברים, לפני כמה חודשים שאלתי פה שאלה דומה, הרכישה של המחשב נגררה ובסוף לא יצאה לפועל, אז שואל שוב (כי נראה שהדגמים שהומלצו אז כבר לא זמינים לרכישה) עם פרט חשוב נוסף - אפשרית רכישה מאילת בסוף השבוע הקרוב. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3,600 ש"ח, רצוי מאוד לא לחרוג 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר שימוש משרדי - אינטרנט, אופיס (לצורך העניין לא יהיה שימוש בתוכנות גרפיקה/חישובים/תיכנות למיניהן) 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? אין צורך 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) אין 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך לא במערכת הפעלה ולא באופיס 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כאמור, עדיפות למקומות לרכישה באילת (אם ההפרש במחיר אכן מצדיק את זה) 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מבחינת גודל המסך, יש עדיפות גדולה ל-14" רצוי שיהיה מסך IPS FHD סוללה שתחזיק יחסית יפה (לא שעתיים, לא עשר שעות - משהו באמצע) מבחינת משקל - פחות רלוונטי (כל עוד לא מדובר במשקולת של ממש, כמה גרמים לפה או לשם לא ישפיעו על ההחלטה) כמובן שחובה SSD תודה רבה!
 3. קודם כל תודה על התגובה! המחשב הנ"ל מגיע עם 256GB בלבד, שזה לחוץ מבחינת אחסון (שאפשר להוסיף עוד כונן/כונן חיצוני? מניח שההוספה תגרום לחציית התקציב). בנוסף, אחי החליט שהוא מעדיף 14" (עדכנתי את הפוסט המקורי), אז נראה שהמסכים הגדולים יותר יורדים מהפרק. שאלה נוספת לגבי הזיכרון - האם 8GB אמור להספיק לשימושים האלו? יש טעם לשדרג בעוד 4/8 ג'יגה? תודה!
 4. היי חברים, מחפש מחשב נייד לאחי שמתחיל ללמוד בקרוב: 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 3,600 ש"ח, רצוי מאוד לא לחרוג 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר שימוש משרדי - אינטרנט, אופיס (לצורך העניין לא יהיה שימוש בתוכנות גרפיקה/חישובים/תיכנות למיניהן) 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? אין צורך 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) אין 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך לא במערכת הפעלה ולא באופיס 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא (כמו כן לא ממש יש אפשרות לקנות באילת בזמן הנראה לעין) 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא (אולי כן מבחינת זיכרון?) 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מבחינת גודל המסך, יש עדיפות גדולה ל-14" רצוי שיהיה מסך IPS FHD סוללה שתחזיק יחסית יפה (לא שעתיים, לא עשר שעות - משהו באמצע) מבחינת משקל - פחות רלוונטי (כל עוד לא מדובר במשקולת של ממש, כמה גרמים לפה או לשם לא ישפיעו על ההחלטה) כמובן שחובה SSD (מתלבט אם להסתפק ב-SSD של חצי טרה או לקחת SSD של 256GB ולהוסיף עוד כונן "רגיל" של טרה?) מבחינת זיכרון - האם 8GB יספיק? אם לא, אז ללכת על 12/16? ראיתי פה (ובמקומות אחרים) הרבה המלצות על Lenovo E490/590, כמו גם על סדרת ווסטרו של דל, אבל די הלכתי לאיבוד עם כל התת-דגמים, אז אודה לעזרתכם בעניין תודה רבה!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close