תוכן pssheba - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

pssheba

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  459
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

כל דבר שפורסם על-ידי pssheba

 1. שלום, הnכשיר: redmi7 מתוצרת xiaomi, samsung מע. הפעלה android. הבעיה: ברצוני להתחבר לוואטסאפ באמצעות ה laptop. בכתובת האינטרנט: https://web.whatsapp.com/ אני מתבקש, במכשיר הסלולר, להכנס לאפליקציה whatsapp uלבחור "מכשירים מקושרים" כמוצג בתמונה המצורפת. אחר שאני לוחץ על "מכשירים מקושרים" מופיע ע"ג מצג של המכשיר הסלולרי המסך בתמונה השניה המצורפת. אני לוחץ על "קישור מכשיר" המופיע בלחצן הירוק בתמונה השניה ובמקום מסף צילום קוד מופיע מסך: "אשר את הסיסמה שלך", מסך שהמכשיר לא מאפשר לי לצלם לכן לא מצורף צילום מסך שלו. במסך הזה מופיע שדה קלט האומר: "יש לבטל נעילה כדי לקשר מכשיר". התקשרתי איך מבטלים נעילה ? תודה ניסיתי להעלות קבצי תמונה ולא עלה בידי. אני מקווה שאוכל לקבל עזרה למרות המגבלה
 2. שלום, דיסק c ב laptop מכיל 409 ג'יגה ואני מייעד אותו אך ורק ל system. הוא התמלא עד גבול יכולת הקיבול שלו ואינני מסוגל להמשיך ולעבוד ב laptop (windows 10) !! שאלתי: איך ניתן לאתר קבצים, מוסתרים קרוב לודאי, כאלה שנשתלו באמצעות אתרי אינטרנט או התקנת תוכנות חינמיות למיניהן, ב c. עברתי על פני כל התיקיות ב c ולא מצאתי אף אחת שאיננה שייכת ל system !! יתר על כן, מחקתי תיקיות *ריקות* של תוכנות שהתקנתי בעבר והסרתי. התוכנות הללו מועלות אוטומטית ב startup תחת השם program ברשימת ה startup במצב disable. אף על פי שהן disable, קיימת אפשרות להסירן מרשימת ה startup כדי שהרשימה תהיה קצרה להקל איתור תכניות בלתי נחוצות? תודה
 3. שלום, ברשותי laptop מסוג ASUS עימו אני עובד עם מקלדת חיצונית קרוב ל 10 שנים. שלשום בוצע update אוטומטי ל windows 10 שברשותי והמקלדת החיצונית יצאה מכלל פעולה. המקשים המובנים ב laptop עדיין פועלים כשורה. מישהו יכול לייעץ לי כיצד לצאת מהצרה הזו? אינני מסוגל לעבוד עם המקשים המובנים ב laptop ! תודה !
 4. שלום, האם קיימת תוכנה חינמית להמרת קבצי mp4 ל mp3? מישהו יוכל להעלות כתובת להורדת התוכנה או המרה online? תודה !
 5. שלום, גילוי נאות: אין לי מושג מזה xbox. התבקשתי לרכוש לילדה בת 8 מכשיר xbox וין לי מושג מהם הפרמטרים לאיכות המכשיר ומחירו בהתאם. קיים נפח דיסק? נפח זיכרון? מהירות מעבד? איזה מותג כדאי לרכוש? מה המחיר המומלץ? היכן מומלץ לרכוש? רצ"ב תמונה של משחק שהתבקשתי לרכוש עם ה xbox. ניתן לרכוש את המכשיר עם המשחק? יש לקנות בנפרד? כמה צריך לעלות משחק? מגיע עם cd rom? ניתן לצרוב? להוריד מהאינטרנט? תודה
 6. תודה, הקובץ לא יהרוס לי משהו ב registry? יש לי נסיון מר עם שינויי ב registry
 7. שלום, בתיקיה בדיסק חיצוני,, קיים קובץ בשם Thumb.db שהוא, לדברי Windows 10. קובץ system ואין ביכלתי למחוק אותו ! כמו כן אין ביכלתי למחוק את התיקיה בה הוא מצוי וכאשר אני מנסה למחוק אני מקבל הודעה: You'll need to provide administrator permission to delete this file. מדובר בדיסק חיצוני שאינני יכול לפתוח כ administrator. מישהו יכול ליעץ לי איך למחוק את הקובץ? התיקיה ? תודה !
 8. שלום, המכשיר שלי כבה זמן קצר מאוד אחר שאני לא משתמש בו. האם ניתן להאריך את פרק הזמן לכיבוי אוטומטי? תודה
 9. שלום, במסגרת עיסקה בגובה 10000 ש"ח התקין בביתי קבלן שיש. כעבור כ 7 חדשים השיש נסדק ונמצא בלתי ראוי לשימוש. פניתי לקבלן אשר הציע לי 2 אלטרנטיבות: 1. הוא יוותר על 5000 ש"ח מסכום העיסקה; 2. הוא יקבל את מלוא 10000 ש"ח שאני חב לו, יחליף בעצמו את השיש אך: לא ישא באחריות לנזקים שיגרמו למטבח בהסרת השיש הישן והתקנה השיש החלופי ! הפיתרון הרצוי לי הוא שהקבלן יתקין מחדש את השיש אך אני תוהה אם עלי לבלוע את הצפרדע המתווספת להצעתו שבתכליתה הוגנת, האם עלי לשאת בנזקים שיגרמו למטבח עקב החלפת השיש? אינני פונה לרשויות הגנת הצרכן כי הקבלן מכיר באחריותו ואף מוכן להחליף את השיש. אני מחפש חו"ד מקצועית בנוגע ל "עז" שהוא מכניס: לא לשאת באחריות לנזק שיגרם בעת התקנת השיש החלופי. מישהו יכול לייעץ לי או להפנות אותי לבעל מקצוע, קרוב לודאי משפטן, שייעץ לי בסוגיה זו? תודה !
 10. תודה. מצאתי אך הטקסט שאני מקליד עודנו משתנה. לא רק בסלולרי, גם במחשב.
 11. שלום, במהלך הקלדת טקסט בוואטסאפ או בפורום יד נעלמה משנה לי את מה שאני מקליד ועלי לשוב, למחוק ולהקליד מחדש את מרבית הטקסט שהקלדתי. לפעמים אינני מבחין בשינויים ומוציא תחת ידי הודעות משונות משופעות בשגיאות כתיב שכלל לא הקלדתי אני מניח שה "יד הנעלמה" הוא מתקן השגיאות שאין לי חפץ בו אך הוא נכפה עלי מבלי שביקשתי. קיימת דרך לסלק את הנפגע הזה ?!
 12. אם יש לי קרן פנסיה מקיפה בחברת ביטוח. נניח מיטב דש, הגעתי לגיל פרישה. כדי למשוך את כספי הקרן עלי לפנות למס הכנסה ולכל המעסיקים שבעבר הפרישו עבור לקרן לצורך שיחרור החלק של המעסיק. זוהי משימה בלתי אפשרת. האפשרות השניה היא לקבל קיצבה חדשית מהקרן. השאלה: נניח שבקרן 2000 ש"ח. הפנסיה החדשית במקרה זה תהיה 10 ש"ח לחודש. האם ניתן לקבל 10 ש"ח לחודש מקרן הפנסיה? אם חברת הביטוח. מסרבת לשלם לי סכום זעום כפנסיה האם ניתן להגדיל את הקרן באמצעות העברה בנקאית כדי להגיע לקצבה חדשית שחב. הביטוח תסכים לשלם? מה גובה קיצבה חדשית שחב. ביטוח מסכימה לשלם? מה סכום הכסף המקסימלי שניתן להעביר באופן עצמאי (ללא התערבות מעסיק) כדי שאפשר יהיה לקבל קיצבה חדשית מקרן הפנסיה המקפת?
 13. תודה, בכל הקבצים. שמרתי קובץ צוורד חדש (אין לי מושג מאיזו מהדורה) בעבודה, בעברית. פתחתי בבית בוורד 2007 באנגלית ומאז אינני יכול להוסיף הפניות (reference). אותו קובץ בעבודה, עם וורד בעברית, לא עושה בעיות. התקנתי בבית מחדש אופי וללא הועיל. אולי השינוי בווינדוז?
 14. שלום, עם word 2007 שברשותי אני עובד 13 שנים ונוהג לסמן ולהוסיף לאינדקס מילות מפתח כדלקמן: 1. מסמן מילה 2. reference-> mark entry 3. בחלון Mark Index Entry לוחץ על לחצן mark. כאמור, פעולה זו עבדה במשך 13 שנה ללא הרף, כיום לא ! אחר שאני לוחץ mark הכל נתקע וב file manager שורת microsoft word רשומה באדום: not responding. הסרתי את ה word, הרצתי 2 אנטיוירוסים: 1. adwcleaner_8.0.7 2. hitmanpro_x64 התקנתי מחדש את office אך הוא בסורו: לא מקבל מילים לאינדקס ! ביליתי יום בחיפוש בגוגל והאפשרויות המותעות ע"י גוגל: הקובץ גדול מידי לא נכונות. במשך 13 השנים עם word 2007 עבדתי עם קבצים פי אלף יותר גדולים מהקבצים עימם הסתבכתי השבוע. אפשר יכול לעזור לי ?
 15. תודה, החלטתי למשוך ידי מ 2 המחיצות הללו בנות 900 והשני 20 מגה.
 16. שלום, ב disk management ב Windows 10 נמצא שע"ג הדיסק הקשיח שלי 900 מגהבייט במחיצה unallocated. האם ניתן להוסיף אותם לכונן D או C ? המחיצה המנוטרלת הזו נמצאת משמאל ל C ו D כך שאינני יכול להוסיפה לאחת מהן. רצ"ב תמונת הדיסק עם תפריט מקש ימין ע"ג המחיצה המדוברת, שלמעט New Simple Volume לא מציג לי שום אפשרות להגדלת מחיצות קיימות. מישהו יכול ליעץ לי כיצד לעשות שימוש ב 900 מגה חסרי השימוש הללו? תודה
 17. תודה, חפרתי היטב בנושא. המחיצה האנונימית הקטנה בת 350 מגה חוצצת ביני לבין יכלתי להרחיב את מחיצת C לא לחינם ! מטרתה לאלץ את מי שרוצה להרחיב את C ליצור דיסק הצלה וזה מה שהיא: דיסק הצלה. קיימת תוכנת "minitool"שעושה זאת: יוצרת דיסק הצלה ומוחקת את המחיצה החוצצת כחצץ בפה (לאכול חצץ).
 18. ללא הודעה מוקדמת ועימה נעלמות הודעות, תמונות וסרטונים חשובים. שלום, אחת למספר שבועות אני מקבל הודעה ש ל whatsapp תוכנה מעודכנת, זו שאצלי מיושנת ויש לעדכן. כשאני מעדכן, מגוגל פליי יורד העדכון ואז אני נכנס ללופ של Backup שלא מסתיים לעולם ! לא נותר לי אלא למחוק את Whatsapp ולהתקין מחדש תוך שאני מאבד הודעות מאוד חשובות. בדרך כל אינני מבצע את העדכון מרצוני ואז whatsapp ביוזמתה מוחקת לי את האפליקציה ומכניסה אותי למערבולת של backup לנצח. כאמור, אני מוחק, מעדכן ומאבד את עולמי. מדובר בפגישות חשובות, הנחיות ביצוע, ושאר דברים מאוד חשבים שאני מאבד ביחד עם השולח ! נזקים כבדים וממשיים גורמת לי האפליקציה ! איך ניתן להמנע מה "עדכונים" הקטלניים של Whatsapp? אם אין דרך לעקוף, איך עוברים "עידכון" כזה בשלום ?
 19. שלום, נתקעתי עם כונן ה System שלי (Drive C) שהתמלא והמחשב שלי משותק. רציתי להרחיב את מחיצת (Partition) C. נכנסתי ל Disk Management וקיבלתי את מפת הדיסק כמוצג בתמונה הרצ"ב. מימין ל C קיים שטח בעל 350 Mg ללא שם Volume, עם הכיתוב: Healthy Recovery Partition. רציתי לצרפו ל C ומתפריט מקש ימין על C אני מקבל אך ורק את האפשרות Shrink Volume. ניסיתי למחוק את ה Volume מימין ל C אך מתפריט מקש ימין על על המחיצה חסרת השם המוצבת מימין ל C אני מקבל רק את האפשרות Help. ב Help הופניתי לאתר של Microsopft ושם יעצו לי לבחור מתפריט מקש ימין ב Computer Management על Computer Management לבחור את האפשרןת: Run as Administrator. האפשרות הזו איננה קיימת אצלי בתפריט מקש ימין על Computer Management. אינני עובד ברשת מקומית, אני המשתמש היחיד במחשב האישי שלי ומטבע הדברים: Aministrator.. אין אדמיניסטרטור אחר בדירה בה אני מתגורר. בצר לי פתחתי תפריט מקש ימין על D ושם האפשרות היחידה שנתנה לי היא Shrink , לכווץ את D. בקיצור, אני יכול רק לכווץ מחיצות ! איך אפשר להגדיל את C שאפשר יהיה לעבוד ?! תודה !
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

לא זקוק למלווים: OnePlus 10 Pro מושק ללא אח מוזל

ספינת הדגל לשנת 2022 מספקת שדרוג איכותי עבור הסוללה ותוספת ביצועים עם המעבר ל-Snapdragon 8 Gen 1 - אבל יש גם כמה החלטות תמוהות שעשויות להתגלות כשנמוך לעומת ה-OnePlus 9 Pro, ואין דגם OnePlus 10 סטנדרטי שישמש כאלטרנטיבה בשלב הזה