תוכן chermesh - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

chermesh

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  29
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי chermesh

 1. שלום, אני מעוניין להשתתף בשיחת זום אליה אני מתקשר באמצעות נייד חכם. המכשיר מאפשר שיתוף מסך וכך הטלוויזיה מציגה את השיחה והנייד "מנדב" את המצלמה. נותרתי עם בעייה אחת: האודיו נשאר בנייד, מה שמפריע מאוד להפיק מהתצוגה הנאה מלאה. (השיחה עם מפגש עם מאמן וקשה לשמוע את הורותיו). האם יש דרך להעביר את האודיו לרמקולים של הטלוויזיה?
 2. שלום, נסיתי לשנות הגדרות במחשב ובראוטר כדי שאוכל להפעיל מרחיב טווח של אדימקס והתוצאה קשה: 1. יש גישה מאוד מצומצמת לאינטרנט, Facebook, YouTube ולמרבה הפלא, גם HWForum/ 2. אין גישה לראוטר של הוט, hotbox. 3. כמבצעים בדיקה באמצעות המערכת של חלונות, מקבלים שיש בעייה בהגדרות ה- IP. ההגדרות כולן בהתאם לברירת המחדל. איך יוצאים מהפלונטר?
 3. שלום, אני מנסה לחבר מגביר רשת אלחוטית לרשת הביתית שלי. הנייד מזהה את הרשת, מנסה להתחבר, אבל נתקע במצב של "מקבל כתובת IP" איך משיגים חיבור מושלם?
 4. המקלדת בסמארטפון שלי - LG V30+ - התחילה פתאום לכסות רק כשני שליש מרוחב המסך. אפשר להעביר את הרווח לימין או לשמאל, אל לא מצאתי דרך איך להחזירה לברירת המחדל, שתתפוס את כל הרוחב. מה עושים?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?