תוכן ruo66 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ruo66

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי ruo66

 1. יופי טוב לשמוע! לא בסדר שלא אמרו לך על זה מקודם נציגים - במיוחד אחרי שדיברת איתם הרבה פעמים
 2. קודם כל תבדוק איזה חבילה יש לך כרגע בבזק. אם החבילה היא באנדל(בזק + בזק בינלאומי) אתה יכול דרכו לשנות למגוון ספקים בלי התחייבות או קנס, לקבל יוזר, להזין אותו לראוטר ולראות אם יש ספק שיעבוד עם הציוד הפרטי שלך. אם החבילה שלך היא תשתית בלבד, אז אתה יכול ליצור קשר עם ספק בעצמך ולקבל מהם יוזר(אם לא עובד- אתה יכול לבטל את העסקה). הנציג של בזק יכול גם לשלוח לך רשימה של ספקים שתומכים במהירות של סיבים - אין קשר לספקים שפרוסים לך באיזור כרגע, זה נקרא הולסייל וזה משהו אחר.
 3. לפי מה שבדקתי, החיבור בצורה הזאת, כאשר משתמשים בממיר מדיה כתחליף למודם יוצר בעיות עם ספקים מסויימים. אני ממליץ לך לעשות כך: א. תנסה יוזר מספק אחר(אין לך התחייבות על כך אז אפשר לבטל אחרי הבדיקה) ב. אם לא עבד, אתה יכול או להישאר עם הראוטר הפרטי והראוטר שלהם כגשר(פלוס - יותר שליטה מהצד שלך על האינטרנט, מינוס - תשלום חודשי). האם אפשר להתחבר עם ממיר מידה וראוטר פרטי בלי מודם/נתב מהספק שמשמש כברידג'? החיבור שלך במצב הלא תקין. נ.ב יש ראוטרים כמו הTX-W6961N שמנסים להציע חיבור כולל, אבל לא יודע עליו הרבה או אם הוא עובד בארץ.
 4. צריך לבדוק מה PON משמש בהקשר של הנתב של סלקום. בדרך כלל PON הולך עם LOS דוגמא מנתב אחר. אם תוכל להשיג את המדריך משתמש של הנתב(הדגם שלו זה Sagemcom 5657 אגב) מהחברה, יהיה אפשר לראות מה הנורה אומרה לסמן. לא מצאתי ברשת מדריך, אז ממליץ לך לצעוק על סלקום ששלחו לך מדריך, או לדרוש החלפה ללא עלות של הנתב. בכל מקרה, אל תשאיר את זה ככה, תדבר איתם עד שתהייה מרוצה מהגלישה.
 5. המודם שלהם עובד בטכנולוגיה של העברת אינטרנט על תשתית כבלים, בעוד של בזק משתמש בקווי טלפון. לכן מודם פרטי שהיה לך בעבר לא יהיה תואם להוט. אתה תהייה חייב לחבר מודם של הוט, ואז תוכל לחבר אליו את הראוטר שלך(BRIDGE). ההבדל במהירות שתוכל לקבל עם הוט משמעותי אז כדאי לעבור.
 6. מבחינת מחיר, בזק מציעה חבילות משתלמות בהתחלה, ללקוחות שלוקחים חבילת סיבים(ספק,BE,MESH,תמיכה - ביחד) לכמה חודשים ואז מקפיצה את המחרים. לכן אני ממליץ לך להעביר הכול לבזק עם עסקת באנדל שכוללת ספק שאינו בזק בינלאומי. במקביל, להתקשר לבינלאומי ולבקש שהיוזר יבוטל אך כתובת המייל שלך לא תיפגע. בגלל מודל השכירות, הנתבים ניתנים להחזרה תמיד ללא קנס. לכן אני ממליץ לך לנסות את BE, ואם אינו מבצע טוב מספיק, אפשר להחזיר אותו ולקחת את של בזק בינלאומי במקום. כל מידע על יכולות והגדרות מתקדמות ניתן למצוא באינטרנט או לקבל מנציג שירות
 7. צרף צילום של נורות הראוטר, ושל שם המשתמש וססמא כאשר הזנת אותם בראוטר(תצנזר חלק מהפרטים כדי שלא יגנבו, העיקר לראוטר שהם הוזנו נכונה)
 8. כרגע התמיכה של בזק בינלאומי על הפנים, לא חוזרים לטלפונים וזמני המתנה גבוהים. הבנתי שהמצב ככה דומה בהרבה מקומות. הדבר הכי בסיסי כרגע זה להבין אם המקור של השיבושים הוא מהספק או מהתשתית. תקנה עוד יוזר מחברה אחרת, תזין אותו ותראה אם הבעיות ממשיכות: - אם הם ממשיכות, יש חשד לבעיה בציוד או בתשתית, אז לעשות רענון לשניהם(לקנות ציוד חדש/ לבדוק ציוד חלופי, לצור קשר עם אחראי תשתית(בזק/הוט) ולבקש מהם בדיקה או טכנאי) - אם הם מפסיקות, אז פשוט בזק בינלואמי עושים את הבעיות, ולהחליף ספק מהווה את הפתרון.
 9. תנסה לעדכן במחשב את הדריירים, במיוחד את הדרייבר של המתאם. תמחק את כל הרשתות ויפי ששמורות במחשב(דרך לוח בקרה/הגדרות רשת ואינטרנט), תגדיר ססמא לרפיטר ותנסה להתחבר דרך המחשב. אם לא הולך תשלח פה צילום של המפרט מחשב, דרייברים, ושל הרפיטר(כולל שם ודגם שלו)
 10. קודם כל צריך לבדוק אם הדרך שבה אתה גולש גורמת לביצועים הנמוכים, ואז אפשר להתחיל לבדוק אם המכשירים תקולים. איך נראה האינטרנט בבית? לפי מה שהבנתי, יש ראוטר-מודם פרטי שמשמש כמודם בלבד ואליו מחוברת מערכת מאש(שדרכ אגב מערכת טובה) יש מכשירים שפספסתי? איפה ממוקם בבית המודם, איפה ממוקמים המאש, איפה ממוקם בבית הPS/XBOX שבו אתה משחק, ואיפה ממוקם המאש הכי קרוב אליו?
×
 • צור חדש...