מיסטר פשוט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

מיסטר פשוט

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של מיסטר פשוט

Zone Newbie

Zone Newbie (1/6)

0

דירוג

 1. אוקיי לאחר בדיקה מעמיקה וכל מיני ניסיונות, התברר שהפיתרון די פשוט, הדיסק און קי הוא מסוג 2.0, והמחשב החדש תומך רק ב 3.0 ומעלה. אני אוסיף פה שלאחר שהצלחתי להתגבר על זה אז בהתקנה הוא לא מצא את ההתקנים, גם זה לקח זמן למצוא מה לעשות ובסופו של דבר הייתי צריך להכנס לBIOS ולשנות את ההגדרות כך שזה יהיה AHCI ורק לאחר מכן התקנה עבדה. תודה רבה על ניסיונות העזרה.
 2. אוקיי ניסיתי ועדיין לא עובד. מישהו יש רעיון נוסף? אני משתגע אף לא פעם לא היה לי דבר כזה או דומה לו. (אני אקנה דיסק און קי חדש, אבל זה רק בשביל הניסיון כי מה שיש לי עכשיו עובד מצוין).
 3. כן ניסיתי גם בדרך זו, מופיעות לי שלש אפשרויות, NORAML STARTUP BIOS SETUP BOOT MENU ניסיתי את השלישי וזה מוביל אותי למסך שבו אין לי אפשרויות לבחירה. השני מכניס אותי לBIOS כמובן. והראשון מחזיר אותי למסך עם הודעה שהזכרתי למעלה.
 4. הי, קניתי מחשב חדש מסוג לנובו דגם ideapad 3-15ITL6 ללא וינדוס, מנסה להתקין באמצעות USB (דיסק און קי), הורדתי את כלי ההתקנה של ווינדוס ויצרתי לו התקנה. כשאני מפעיל את המחשב החדש אני מקבל הודעה, די ארוכה שהכותרת שלה default boot device missing, ואז הוא נכנס לBOOT ואין שם אפשרויות לבחירה. חיפשתי קצת ברשת לגבי ההודעה וכולם אומרים שצריך לשנות הגדרות של ה-BIOS שה-BOOT MODE יהיה LEGACY במקום UEFI אבל לי אין בכלל אפשרות לשנות, וראיתי באתר של לנובו שבמחשבים החדשים הם ביטלו את האפשרות של ה-LEGACY והיום יש רק UEFI. בקיצור שורה תחתונה לא מצליח אפילו לגרום למחשב לזהות את הדיסק און קי. נ.ב. הדיסק און קי בתצורת FAT32 (ראיתי באיזה אתר UEFI מזהה רק את זה). תודה מראש לעוזרים
×
 • צור חדש...