תוכן shadtal - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

shadtal

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  11
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי shadtal

 1. אני מחפש כונן בין 500GB ל1000GB הלוח אם שלי כולל USB 3.1 Gen2 Type-A. ומחפש את הכונן במהירות הכי גבוהה שניתן יהיה להשיג לחיבור זה. תודה!
 2. אני רוצה להתקין שני מערכות הפעלה במקביל, שאחת מהן תהיה עם כונן חיצוני שאפשר לשלוף. האם יכולות להיות בעיות עם זה שזה מותקן על כונן חיצוני או שזה בסדר?
 3. זהו הלוח אם: https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z390-GAMING-X-rev-10 מהי האפשרות המהירה ביותר לחיבור חיצוני? (PCI4 זה חיבור פנימי לא?)
 4. היי אשמח להמלצה לכונן או כוננים האמינים ומהירים ביותר, SSD, למטרת התקנית מערכת הפעלה עליהם החיבור המהיר ביותר הוא 3.1? יש טעם לקנות כונן M.2 עם מתאם USB זה נותן יתרון כלשהו במהירות? או שהUSB יהווה צוואר בקבוק תודה
 5. אם זה לא היה ברור, אני רוצה לעשות בוט מהכונן החיצוני (לפעמים מהכונן M.2 הפנימי) לכן, אם יש לזה משמעות, צריך לבחור כונן שמתאים לזה.
 6. אני רוצה להתקין 2 מערכות הפעלה במקביל כאשר אחת מהן על כונן נייד. אשמח להמלצה, על כונן מהיר. האם לחבר בUSB 3? כמה פחות מהיר זה יהיה מM.2 NVMe? תודה!
 7. לאחר הרבה ניסוי וטעיה אני יכול לחדד את השאלה: כאשר המתאם (PCI TO NVMe) מחובר. המחשב יעשה ריסט בכניסה לווינדוס. משני הכוננים. גם זה שמחובר ללוח אם, וגם זה שמחובר למתאם. גם אם מחובר רק כונן אחד, דרך המתאם, וללוח אם לא מחובר הכונן השני, יהיה ריסט (וידאו) כלומר המתאם גורם לריסט. אם אתקין מחדש את ווינדוס על הכונן דרך המתאם - יהיה ריסט באמצע ההתקנה. (וידאו) האם המתאם לא תקין או שיכולה להיות איזו הגדרה שתשנה את הכל?
 8. קניתי מחשב חדש, בחנות טובה אך הם לא הצליחו להתמודד עם התצורה הלא שגרתית הזאת. אני מחשב מישהו שנחמד שיש לו סבלנות לזה, תודה
 9. כן, אני צריך לתחזק 2 מערכות הפעלה במקביל. עקום, אך יכול לעזור לי מאוד. התקנתי קודם על הכונן הנייח, ואח"כ על הנכונן הנשלף
 10. אשמח להמלצה שלך על דרך קלה יותר. שני הכוננים צריכים לעבוד מהר, ושאפשר יהיה לשלוף ולקחת איתי. תודה :-)
 11. שלום חברים אני מנסה לחבר שני כונני מערכת (שניהם NVMe - M2 ולמעשה זהים, evo 970) בתצורה קצת לא שגרתית: כונן אחד מחובר על הלוח אם, וכונן מחובר עם NVMe m2 pci adapter המטרה היא שיהיו שני כוננים מערכת נפרדים, וכאשר אני רוצה לקחת את המשני שבהם איתי, אני שולף את הadapter והמחשב יעשה בוט מהכונן שיושב על הלוח אם. זה אמור לעבוד, אך ברגע שאני מחבר את המתאם ונכנס לWINDOWS - בוט מהכונן הראשי, כלומר זה שלא על המתאם. WINDOWS קורס ומופעל מחדש מיד עם הכניסה לWINDOWS. בוט מהכונן המשני בכלל לא מצליח, במקום להכנס למערכת הפעלה שהתקנתי שם, הוא פותח מסך כחול עם BOOT SELECTOR ושתי האפשרויות שם מובילות בחזרה לבוט מהכונן שיושב על לוח האם. מה בדיוק הבעיה? (אגב אם אני מחבר את הכונן המשני ישירות דרך לוח האם - הוא עובד. כך נראית הקריסה https://streamable.com/dayu2l
×
 • צור חדש...