תוכן DorBenHamo - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

DorBenHamo

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי DorBenHamo

 1. היי, מעוניין לקנות את המכשיר הזה : Intel NUC NUC10i7FNK אשמח לשמוע את דעתכם מה עדיף באופן כללי את Tall Chassis או Short Chassis ? ולגבי זיכרון ראם , אני מעוניין להתחיל מסטיק אחד של 16 גיגה , של איזה חברה כדאי ועל איזה פרמטרים כדאי לשים לב ? תודה רבה .
 2. הכוונה שנגיד יש לך 5 מחיצות שיצר NAS על כונן SSD , ויש סדר נגיד מחיצה מסוימת היא ראשונה ומחיצה אחרת היא שנייה שבאה אחרייה , אז כנראה הוא העתיק את המחיצות אבל לא באותו סדר ואז ה-NAS לא יכל לעלות כי מחיצת BOOT לא הייתה אותו מיקום כמו מקודם . יש לך קישור למדריך בCloneZilla ?
 3. תודה , באחד מהחיפושים בגוגל מצאתי מישהו שניסה להשתמש בזה וזה לא עבד לו כי זה לא שמר לא את המיקום היחסי בין 4 מחיצות ש-NAS מייצר ב-SSD או שאחד מהמחיצות לא זוהה כפי שצריך . יש לך במקרה מדריך למישהו שעשה את זה על ארד דיסק שהותקן על QNAP NAS ?
 4. כן , אבל בחיפוש בגוגל אנשים שניסו את זה לפני שנתיים או יותר אומרים שה-ACRONIS לא מזהה מחיצה מסוימת מבין כל המחיצות על ה-SSD שהוא חלק מהמבנה של QNAP NAS . ( יכול להיות עם ACRONIS TRUE IMAGE 2020 - חידשו דברים ? ) גם שאני מנסה לחפש על ACRONIS , אין שום איזכור על שימוש בתוכנה על מחיצות או SSD של לינוקס , יש לך במקרה מדריך שאני יוכל להיעזר בו ? תודה רבה.
 5. התוכנה Acronis תצליח לעשות CLONE אחד לאחד של SSD עם כל מחיצות השונות והמבנה של הקבצים שנוצרו ע"י QNAP NAS ? תודה רבה.
 6. שלום , אשמח שתעזרו לי בבעיה שאני לא הצלחתי למצוא לה פתרון באף מקום . יש ברשותי את מכשיר : NAS253Be QNAP https://www.qnap.com/en/product/ts-253be כרגע הוא עובד על ארד דיסק ראשי : Samsung Pro 850 250GB , שעליו הותקנה מערכת NAS עם כל התוכנות. ויש לי ארד דיסק נוסף : WD RED 3TB שהוא לשמור מידע . סה"כ - 2 ארד דיסקים בNAS . שני הכוננים הם נפרדים אחד מהשני ( תצורת Jambo ) , אין גיבוי RAID ביניהם. 250GB התמלא במהירות ( יותר מכפי שחשבתי) ואני מעוניין להרחיב לכונן SSD 500GB . איך אני יכול לשכפל את הכונן SSD 250GB כפי שהוא ( יש לי הגדרות , משתמשים , תוכנות וכו ) לכונן הגדול יותר שהוא SSD 500GB ואז רק לחבר והכל ימשיך כפי שהיה . תודה רבה, חג שמח .
×
 • צור חדש...