תוכן lina12 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

lina12

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  13
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי lina12

 1. תודה רבה קודם כל! בהקצאה דינמית אני בודקת אם ההקצאה הצליחה ואם לא אני מחזירה הודעת שגיאה ויוצאת מהתכנית. לפני היציאה מהתכנית אני צריכה לשחרר בכל זאת את הזיכרון שהוקצה למרות שההקצאה נכשלה?
 2. היי, אשמח לעזרה בדרך כיצד להקצות זיכון למערך דו מימדי של char. יש לציין כי מספר השורות שווה למספר העמודות. תודה רבה
 3. היי, אשמח לעזרה בדרך כיצד להקצות זיכון למערך דו מימדי של char. יש לציין כי מספר השורות שווה למספר העמודות. תודה רבה
 4. היי אני צריכה להמיר מספר שאני מקבלת ולהכניס אותו למחרוזת. אני צריכה לכתוב את הדרך בפונקציה ולא יכולה להשתמש בפונקציות למשל itoa וכו'. בנוסף, לא למדתי עוד sprintf לכן אי אפשר להשתמש גם בזה. אשמח לעזרה. תודה רבה!
 5. עם scanf לא עובד לי. אי אפשר לקלוט רווחים עם scanf
 6. היי אני צריכה לקלוט מחרוזת ב-C שיכולה להכיל גם רווחים. כשאני עושה את זה בscanf זה עוצר את הקליטה אחרי הרווח. אשמח לדעת איך אפשר שהמחרוזת תקלוט גם רווחים. רק לציין שלא למדנו פונקציית gets לקליטה (למדנו רק scanf וgetchar). תודה רבה!
 7. קיבלתי מערך לפונקציה. חישבתי את הפונקציה באיבר ה-0 וכל פעם קידמתי את המערך ב-1 (כלומר array+1) ואת הפקודת הדפסה שמתי בסוף.
 8. צריך לעשות עם מערכים. בגדול הצלחתי לעשות את זה בלי מערך. אבל כשניסיתי להפוך את זה למערך הכל התבלבל לי שם. ואת העניין עם האותיות אני יודעת איך לעשות אני פשוט לא מצליחה לסדר את זה ככה שזה ירוץ כמו שצריך.
 9. נכון, אבל אני צריכה מתוך המערך להדפיס רק את התווים שהם אותיות.
 10. אני צריכה לקלוט את התווים קודם כל, ואז להפעיל את הפונקציה ולשנות את הסדר שלהם ולקלוט רק את האותיות בלי המספרים והתווים שיכולים להיות במערך. בעיקר לא ברור לי מה עושים בתוך הפונקציה עם המערך. איך מדפיסים ואיך קולטים?
 11. צריך לקלוט טקסט מהmain ואז להפעיל את הפונקציה. בגדול הצלחתי לעשות את זה בלי מערך. הבעיה היא שיש הגבלה ל100 תווים ככה שאני די בטוחה שהדרך היחידה היא במערך.
 12. שלום, אני כבר ממש מיואשת אז אשמח לעזרה בשאלה (שפת C). אני צריכה לכתוב פונקציה רקורסיבית (בלי מצביעים) שקולטת מחרוזת למערך (עד 100 תווים) ומדפיסה אותה בסדר ההפוך ורק את האותיות ללא התווים. תודה רבה!
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

ביוני הכל יסתדר? תערוכת MWC 2021 מתחילה בגרסה מותאמת לקורונה

במקום חגיגת מובייל גרנדיוזית בברצלונה - אנחנו מקבלים אירוע מצומצם יחסית בשנחאי השבוע, ותוכניות לקאמבק אירופאי במהלך חודש יוני הקרוב תערוכת MWC (ר"ת Mobile World Congress) הייתה האירוע הטכנולוגי הבולט הראשון שסבל מנחת ידה של הקורונה בשנה שעברה, עם הגבלות נאיביות בשלב הראשון, ביטול מלא של האירוע הפיזי לאחר מכן - ובמקביל הבטחות לכך שבשנה הבאה הכל יחזור לקדמותו, כאשר סביר להניח כי באותה נקודת זמן אף אחד לא ניחש או ניבא כי גם ב-2021...

חדש באתר