Robert Feynman - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Robert Feynman

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  10
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של Robert Feynman

Zone Newbie

Zone Newbie (1/6)

1

דירוג

 1. אני כולי תקווה למי שקנה פלאגשיפ ורוצה להפעיל VOLTE ברשתות הישראליות, תוכלו לעשות זאת באמצעות עריכת הBuild.prop במכשיר שעבר ROOT. הוסיפו את השורות האלה לתחתית הפרופ, שימו לב שהAPN מוגדר כראוי בהגדרות המכשיר והוא אמור להתחבר לכל רשתות הישראליות באמצעות IMS. זה לא הכי אלגנטי, כי כל זה יכול להתחלף בשתי שורות בקבצי המודם, וזה הרבה פעמים נעלם תוך כדי עדכוני גרסה, אבל זה יעבוד לכל הרשתות עד שיתעוררו. echo "# VoLTE settings" echo "persist.sys.cust.lte_config=true" echo "persist.dbg.volte_avail_ovr=1" echo "persist.dbg.ims_volte_enable=1" echo "persist.radio.volte.dan_support=true" echo "persist.data.iwlan=1" echo "persist.data.iwlan.enable=true" echo "persist.data.iwlan.ipsec.ap=1" echo "persist.radio.calls.on.ims=1" echo "persist.radio.data_con_rprt=1" echo "persist.dbg.vt_avail_ovr=1 " echo "persist.dbg.wfc_avail_ovr=1 " echo "persist.radio.rat_on=combine " echo "persist.radio.data_ltd_sys_ind=1" זה צריך להיות תחת Vendor.xml בעולם מושלם (חולץ מהרשימה של אפל) <key>IMSConfig</key> <dict> <key>EnableWiFiCallingWithoutEntitlement</key> <true/> <key>Voice</key> <dict> <key>EnableVolteByDefault</key> <true/> צריך רק רצון כל יצרן ודגם מנהל את העניין מעט שונה, מי שצריך עזרה עם פיקסלים מוזמן לשלוח הודעה פרטית. מכשירים עם צ'יפסט QUALCOMM משתמשים בFIRMWARE בסיומת mbn. לקושחת המודם שלהם. אפשר להחליף את הקושחה הזו בקושחת מודם ממכשיר תומך עם צ'יפט זהה (כמו LG למשל) וזה אמור לעבוד אבל שוב, צריך ROOT. אפשר לגשת לבעיה מכמה זוויות, אך הכל מוכיח שהרשתות ישראליות לא יצרו קשרי חוץ עם היצרנים השונים כמו שאר העולם, כדי להוסיף אותם לשורות הקוד של המודמים, וזאת כדי לתמרץ לקוחות לקנות מהיבואנים הרשמיים בלבד, אחרת לא יקבלו את כל שירותי הרשת. כשזה מתבצע ברשת אחת, ניחא. כשזה מתבצע בכל הרשתות, יש כאן תיאום חשוד מאד. נתתי 3-4 אופציות לפתרון, בשורה תחתונה צריך טלפון אחד של משרד התקשורת ליצרניות הגדולות השונות כדי להוסיף להם את נתוני הרשתות הישראליות למודמים (רשתות מזוהות דרך מספרי MCC וMNC ודרך מזהה בן 3-4 ספרות, לכן אין שום בעיה לגמור את כל הסיפור בקצת יחסי חוץ של הרשתות)
 2. לא הגזמתי ידידי: https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001352620 זה מראה שנגני MP3 ב4000 שח קרובים מאד מאד, החל מ-1 ביולי 2022 לא תוכל לחבר מכשיר שלא תומך בVOLTE לרשת, ללא קשר לאיכות שיחה או דברי "לקסוס" ומכיוון שלרשתות הישראליות "תומך VOLTE" אומר "נקנה מאיתנו" = כל פלאגשיפ שתקנה מאיביי, תוכל השתמש בו כאייפד טאץ' לא משוכלל מכיוון שלא יהיה לו חיבור 3.5. חחחח האם זה יהיה 2023-2024 בסוף כי לא יצליחו? מי יודע. זאת התכנית לעת עתה. גם אם כן, גם הטלפון הבא שלך שתקנה ב2024 לא יעבוד כי העקרון זהה, כך שזה לא משנה מתי, מכשיר שלא מהם לא יעבוד נקודה. אתה יכול לשמוע על זה ב2024 כשזה יקרה, או לשמוע על זה עכשיו מהמיני-תחקיר שלי עדיף מוקדם. וחוץ מזה, למה מבחינה מוסרית שאני אקנה מכשיר ב900 דולר כדי שגאוני העולם פרטנר וסלקום יגידו לי שלא בא להם לאשר לי VOLTE כי לא צרבתי ROM עלוב שהם או היבואן הרכיבו? לגבי האתרים שבדקת - לחץ על "מכשירים תומכים" באתר פרטנר למשל, בעמוד של VoLTE. https://www.partner.co.il/u/volte רד למטה למכשירים תומכים, לחץ + ותוכל לראות את הבעיה. שלב אותה ביחד עם שנת 2022-2024 ותבין שפלאגשיפים מחו"ל יהיו נחלת העבר. עכשיו לא משנה, אחר כך משנה. שוב אני אומר, שינוי לא יהיה פה. הרי האנשים שעובדים ברשתות לא קוראים בHWZONE.... אני שם את זה למען הארכיון וחיפושי עתיד כי אין שום דבר לא נכון פה. קח סוני XPERIA לגרמניה, תכניס סים שלהם, ויש לך VOLTE. קח סוני בארץ, ואתה תהיה על דור שלישי בשיחות, מה שעכשיו עם דור חמישי, עוד יותר מעצבן. זאת האמת וזאת השורה התחתונה.
 3. שלום וברכה, כידוע בשלושת הרשתות העיקריות קיים שירות VOLTE, שלמעשה יהיה הכרחי בעתיד הקרוב לפי הצעות החוק השונות. בכל מקום בעולם שבו יש עובדים משכילים שחושבים צעד אחד קדימה, אפשרו VoLTE לכל מכשיר התומך בכך ישירות דרך קוד הAOSP של אנדרואיד, ללא קשר לפירמה או למוצא (כל עוד הוא בינלאומי) בישראל, ביחד עם עוד כמה מדינות באפריקה ובמזרח אירופה, החליטו שרק בעלי אייפון וגלקסי 9 ומעלה יהנו מVOLTE וכל מי שיקנה מכשיר שהוא לא סמסונג או אייפון, לא יוכל להתחבר לרשת, ויצטרך למעשה לזרוק את הטלפון לפח. HTC-GOOGLE PIXEL-ASUS-RAZER-SONG, גם דגמי הפלאגשיפ של 2021, לא יעבדו בארץ כשרשת הדור השלישי תסגר. עכשיו יש לי שאלות מאד פשוטות: 1. מדוע עוברת הצעת חוק שזורקת את כל המכשירים שלא תומכים בVOLTE, כאשר הרשתות זורקות כל מכשיר שהוא לא סמסונג או אייפון? יוצא שהמדינה בעצם מכריחה אותך לבחור בין 2 חברות, שזה בדיוק הדברים שסבא שלי מספר מימי יוסף סטאלין. אני בטוח מפספס כאן משהו כי זה פשוט לא נשמע כמו משהו שפוי, ואם אני לא מפספס, זה אייטם נחמד לתחקיר אולפן שישי מדוע יש אלמנטים סטאליניסטים במדינה קפיטליסית ב2021. 2. מישהו הצליח לעקוף את האבסורד? קניתי מכשיר ממש ממש טוב מחו"ל, ומסתבר שאין לי VoLTE כי חסרי ההשכלה שמימשו את ה-IMS בארץ לא חשבו צעד קדימה, כצפוי מחפיפניקים. הצלחתי להפעיל את השירות עם איזה כמה שינויים תחת Root, אבל אני שונא להשתמש ברוט במכשיר סלולרי כי זה גהינום של אבטחה ולכן חזרתי לverified boot. עריכה: אני מסתכל על קוד הAOSP של גוגל ונראה ששום רשת ישראלית לא תרמה את השורה הנחקשת והנדרשת לקוד המודם שלה, דהיינו: carrier_wfc_ims_available_bool או: carrier_volte_available_bool הדבר בבירור נעשה בזדון ובמכוון כי קשה להאמין שמהנדסי שלושת הרשתות הישראליות הם המפגרים ביותר בעולם, לכן אני מעדיף לחשוב שזה בזדון לטובת כולנו. זה אפילו יותר גרוע, כי זה אומר שמכשיר שלא נצרבה עליו מערכת הפעלה באמצעות יבואן, לא יוכל להנות מVOLTE באמצעות הקוד הפתוח AOSP של גוגל אנדרואיד, שקיים בכל אנדרואיד, אלא יהיה כבול ל"יבואן הישראלי שצרב גרסא מיוחדת שמכילה את הקוד הזה" ואפילו אז, רק לגלקסי, אייפון, ואיזה דגם מעפן של LG. (אולי למעט אפל, שלא מסכימים לחברות כמו מה שיש בארץ לזהם להם את מערכת ההפעלה, ועוד כמה מכשירים בודדים שהיצרן עשה זאת בקוד הסגור שלו במפעל) אתר 012 מובייל אפילו מתגאה בהתנהגות שלו, ומתאר את הגלקסי S8 כמכשיר לא תומך אלא אם הלקוח מביא אותו למעבדת 012 לצריבת גרסא מיוחדת. גלקסי 8 תומך VOLTE גם ללא הקשקושים של מעבדת 012, כמובן.... אך בישראל יש שוחד נוסף שצריך לשלם. לדעתי זה חייב להפתר בתביעה או בתחקיר, בהתחשב בהשפעה העצומה שיהיה על הדבר ברגע שיכנס החוק בעוד כשנה, שאלפי ישראלים יגלו שאם הם לא קנו מכשיר ישירות מהיבואן הישראלי, הם לא יוכלו להתחבר לשום רשת והמכשיר שלהם יהיה נגן MP3 ב4000 שח. גם אם לא יקרה מפוסט זה כלום, וסביר להניח שלא יקרה כלום, נתן לזה לשבת בארכיון למען חיפושי עתיד... אל תשברו את הראש, הכל כאן המשך שבוע נפלא חברים
 4. הרי ברור שאתה צודק, אבל מאד מאד משמח לראות שהעובדה הזו מיושמת גם בשוק המקומי הישראלי. אני בשאלתי באתי בדיוק מהכיוון ההפוך, האם למרות נסיון וידיעות שוטפות יוכלו להגיד לי ללכת הביתה בגלל שלא עשיתי תעודת Pentester עלובה, אבל הצלחת לתת לי תקווה, כנראה שאחרי הכל אנחנו יותר שפויים מהאמריקאים בכל זאת. תודה רבה !
 5. כלומר אפשר ללכת לצ'ק פוינט עם תעודת בגרות מהתיכון ובקורות חיים רשום נסיון עצמי בכל מיני תחומי סייבר וזה יספיק ? נראה לי מוזר
 6. היי חברים ! רציתי להתעניין מנסיונכם בדרישות החינוכיות בהגיעכם להגיש לעבודות PENTEST/SECURITY CONSULTATION/SECURITY HELPDESK בחברות ישראליות. 1. האם יש קורס ישראלי שמועדף על פני קורסים מפורסמים בארה"ב שאפשר לעשות בצורה עצמאית. 2. האם יש התחשבות בתעודות הסמכה מארה"ב, או שהם מעדיפים קורסים מקומיים בלבד ? 3. האם יש התעקשות על תארי מחשבים אקדמאים, או שמא אפשר לגשת עם 4-5 סרטיפיקציות (לדוגמא 2 של רשתות, 2 של לינוקס ואחת של בדיקות חדירות) מודה מראש על כל טיפ, במיוחד אם הוא מנסיון אישי !
 7. טוב, נאמר לי כרגע מבזק שבעשור הקרוב הם לא מתכננים שיפוץ בשכונה שלי (עד 20 מגה מהירות הורדה, ועד מגה וחצי העלאה, וגם זה לא יציב במזג אוויר חורפי שהעמודי תקשורת בחוץ נרטבים) לא רק שזה לא יציב, בערך כ4-5 פעמים בשנה צריך לבוא טכנאי לעשות כל מיני סידורי קומבינה בעמוד ברחוב וכל מיני זריקות חוטים על גגות של השכנים רק כדי למשוך עוד עם התשתית הזאת עד לעוד 10 שנים שיעשו סיבים... חשבתי לזרוק את כל החוטים שלהם מהגג ולחבר את הרשת הביתית (מחווטת היטב) למודם 4G (בהמשך 5G) ושלום על ישראל. אילו חברות בארץ מציעות 4G ללא הגבלה (יש נטפליקס בבית), כמה זה עולה, והאם לדעתכם אפשר להגיע לכל הפחות לאותה מהירות של הDSL החלש שלי ? אשמח למחשבות בנושא, ולחברות הכי טובות שמציעות SIM ללא הגבלה, וכמה אמור לעלות מודם LTE שמוציא קו ETHERNET לראוטרים הביתיים שלי. אני לא מעוניין בראוטר HOTSPOT אלא במשהו שמקבל את הSIM ומוציא חוט לראוטרים הקימים היקרים מאד שלי. תודה על כל עצה.
 8. אהלן, יש ברשותי מסך סבבה של VIEWSONIC אבל הסטנד שלו ממש ממש מעפן בלי שום אפשרויות ( ואני רגיל לDELL). רציתי לקנות זרוע כזאת שמחזקים על הקצה של השולחן, ומצאתי את זה: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=31628 ואת זה: https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=26300 מה אתם אומרים ? זה איכותי או שזה ירגיש לי שקל וחצי מה שנקרא ? אשמח להמלצות שלכם תודה רבה
 9. https://www.waxman.co.il/כסאות_עבודה_ארגונומיים/vista_s זה נראה סבבה כמה לדעתך זה עולה בערך ? מחר אתקשר בכל מקרה
 10. הייתי כבר ב5-6 חנויות, הכל זבאלה של משרדים, אפילו האלה של ה3000 שקל נראים כאילו הם מותאמים במיוחד לנערות בתיכון. מצאתי באמזון כסאות נורמלים אבל לא ריאלי לשלוח צריך טיפ ממישהו גדול שקנה כסא ואז אני פשוט אלך לשם ואקנה ונגמר הסיפור הדלקים עולים המון כסף
 11. אני מחפש כסא נורמלי, עד 1000-1500 ש"ח, לא ממש רוצה כסא גיימינג מגוחך אלא מעדיף כסא משרדי מסיבי. שוקל 120 ק"ג, גובה 2 מטר. תודה על כל המלצה !
 12. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • למכירה
  • כמו חדש

  היה לי את הדגם הקודם כשנה וחצי, הוחלף לחדש באחריות (קיבלתי מסך חדש בקופסא בהזמנה מחו"ל של דל, לא מסך RMA) כך שמדובר על מסך בן חודש.

  שח 999.97

 13. THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • למכירה
  • כמו חדש

  שלום ! להלן הזוג המפורסם, נרכש בKSP אחד מהם עדיין בקופסא חדש, ואחד היה בשימוש כחודשיים, דהיינו מדובר בחסכון עצום על מוצר חדש לכל דבר ועניין. בכל מקרה זה יגיע בקופסא שלהם, עם הניירת והאביזרים. ניתן לרכוש נתב שלישי במחיר מוזל למי שיקנה את הקומבו, אפשר גם לקנות אחד למי שרוצה. ממשרד עורכי דין שעובר. לאדמינים - הנתב תומך Merlin בעדכונים קבועים דרך קושחה AC68 (מדובר באותה חומרה). תענוג לעבוד איתו ואין אף פעם בעיות מהעסקים.

  שח 690.00

×
 • צור חדש...