תוכן Janet - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Janet

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Janet

 1. כבר הבלבלתי סליחה . אני יעשה קצת סדר בדברים. בעיקרון מחשב עם הרבה מקום , סוללה טובה מסך טוב. בשביל לשבת בו יום יום לעצב תמונות בפוטושופ, עריכת סרטונים(בתוכנות פשוטות לא כמו של אנשים שממש עוסקים ומבינים בזה), מערכת הפעלה. והכי חשוב שיחזיק מעמד כמה שנים טובות. היה לי פעם נייד של לנובו אבל אני לא זוכרת את הדגם כבר ולצערי הוא עשה לי מלא בעיות . אם נסכם את כל מה שהמלצת לי עליו מה עדיף ? פשוט יש פה כל כך הרבה. ואני כבר מעדיפה שיהיה עם כל מה שצריך ולא להוסיף אחרי זה . שאלה נוספת יותר לא מוכרים ניידים עם מקום להכנסת דיסק? צריך לקנות בנפרד
 2. לפי מה שהבנתי אם אני רוצה שהפוטושופ יעבוד טוב עדיף 16gb...איזה ניידים יש כאלה טובים וכבר עם מערכת הפעלה. אני לא סטודנטית אני רוצה פשוט בשבילי לשימוש אישי ואם אני אחליט ללמוד אז כן שעדיין יעבוד עד אז . פשוט המחשב האחרון של לנובו 6g נראה טוב ואמרת שגם המסך טוב אבל אם לקחת אותו 16gb אז המחיר שלו כבר יוצא מעל 5 אלף והוא גם ללא מערכת הפעלה. הנייד הזה טוב Lenovo IP 5 15IIL? מה שהמלצתם ? אבל באתר של lytrade אני יכולה לקנות עם הנחה או לא ..לא הבנתי פשוט ?
 3. ראיתי ניידים 2 ב1 אבל הם בסביבות ה5 אלף ומשהו ואני לא יודעת אם שווה לקנות עכשיו מחשב כזה ....זה פשוט יותר יפה. כמו לדוגמה lenovo yoga או hp spectre. אני לא יודעת עם לקנות פשוט את המחשב של satellite pro L 50G שהמליצו לי בהתחלה וזהו ....ב 4377 512gb או לא יודעת המחשב שאמרת עכשיו שעדיף יותר Dell inspiron מאוד יפה אבל זה שמבחינת צפייה לא טוב בעייתי.
 4. אם לבחור בין שני מחשבים אלה שהמלצת עליהם מה כדאי Dell inspiron 14 5000 5401- 1065G71G51ILOs מחשב נייד Dell Vostro 14 5000 5401-1065G71G51GL3OS ראיתי שעכשיו יש מחשבים שמתקפלים כמו אייפד מה אתה חושב על מחשבים כאלה ?
 5. סליחה אבל אני לא מכירה את המילה מק"ט מה היא אומרת ?
 6. אני פשוט ממש צריכה נייד עכשיו. המחשב של לנובו איך הוא ? יש מחשב אחר שאתה יכול להמליץ לי עליו?
 7. ערב טוב! מעוניינת לקנות מחשב נייד טוב! בין המחירים 2500-4000 ככה. יש מחשבים טובים בכלל במחיר הזה? מחפשת מחשב חזק, מהיר, עם מספיק נפח, סוללה טובה, לשימוש יום יומי בעיקר פוטושופ בסיסי לעיצוב תמונות משפחתיות ( מה בנוסף צריך שיהיה במחשב כדי שהפוטושופ יעבוד חלק ללא תקיעות? ) צפייה בסרטים, יוטיוב, העברת תמונות וסרטונים רבים, עריכת סרטונים,ובסהכ מחשב שישרוד הרבה ויהיה כמה שיותר טוב ) בנוסף, אשמח לשמוע עוד כמה דעות בנוגע לשתי מחשבים שקיבלתי עליהם המלצה, מה מהם יותר מומלץ אם בכלל, ולמה? ■Tecra A50-E-1XZ ■Site Pro L50-G-181 לפי מה שבדקתי באינטרנט חברות אלה לא ממש מוכ
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר