speakspeak288 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

speakspeak288

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  24
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של speakspeak288

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

0

דירוג

 1. תודה רבה על הפתרונות הממוקדים שהצגת בפניי, וההסברים המפורטים. בהחלט עזרת לי.
 2. היי, אז אני מבין ממך שבאתחול מהיר, מצב של כיבוי המחשב שקול למעשה למצב של שינה, לכן המקלדת מעירה אותו בשני המצבים. אבל מה שמעניין אותי זה איך בוינדוס 7 שהיה מותקן לי על המחשב, הצלחתי להפעיל מכפתור ההדלקה את המחשב כשהיה כבוי, וכאשר נכנס למצב שינה, הצלחתי להעיר אותו מהמקלדת, כלומר מצב הכיבוי בוינדוס 7 היה מלא ולא היה שקול למצב השינה למעשה. האם יש הבדל בעירור המחשב בין מערכות ההפעלה השונות?
 3. היי, כפי שרשמתי בציטוט הקודם, כעת המחשב מופעל רק דרך כפתור ההדלקה. הבעיה היא שהשבתת המקלדת אינה מאפשרת לי לעורר דרכה את המחשב ממצב שינה, וזה לא נוח לעורר מכפתור ההדלקה. האם יש אפשרות לעורר את המחשב ממצב שינה דרך המקלדת, אך מבלי להדליק אותו דרכה?
 4. החזרתי את האתחול המהיר, ביצעתי לפי ההסבר שלך, זה עובד לי. ממש תודה
 5. היי, על איזה אנטי וירוס מובנה מדובר? האם וינדוס דיפנדר? האם למשל וינדוס דפנדר מוגדר כאנטי וירוס או כחומת אש? האם ניתן לבצע איתו סריקה מפני וירוסים במחשב? במידה והתקנתי אנטי וירוס נוסף, האם הוא מבטל את פעולתו של ה-דפנדר?
 6. היי, התקנתי לאחרונה אנטי וירוס AVAST, ורציתי לדעת האם הוא מבטל את WINDOWS DEFENDER המובנה אצלי בוינדוס 10, או שהוא פועל יחד איתו? האם יכולים במקביל לפעול שני אנטי וירוסים? דבר נוסף, כיצד אני יודע שה-DEFENDER אכן מגן עליי מפני הוירוסים? הרי אני לא מבצע סריקה במחשב. האם ניתן לבצע איתו סריקה, או שהוא מוגדר רק כחומת אש? כיצד אני יכול לדעת אונליין שאכן חודר וירוס והוא מגן על המחשב שלי?
 7. היי, בדקתי ב-BIOS, וראיתי שה-power on by keyboard = disabled. עדיין המחשב המשיך להידלק לי מהמקלדת, ואז נכנסתי לניהול צריכת חשמל דרך ההגדרות שבוינדוס, הייתה לי שם אופציה של "הגדרות צריכת חשמל נוספות" --- "בחר מה עושים לחצני הפעלה" - וביטלתי את הפעלת האתחול המהיר. לאחר ביטול זה, הצלחתי להפעיל את המחשב רק מכפתור ההדלקה. אך לפי מה שהבנתי, זה מאט את הפעלת המערכת, למרות שלא הבחנתי בזה בעת ההפעלה מכפתור ההדלקה.
 8. היי, לאחרונה התקנתי וינדוס 10, ומאז ההתקנה, כל פעם שהמחשב כבוי, ואני בטעות לוחץ על מקש במקלדת (כל מקש), המחשב נדלק פתאום. כיצד אני משנה בהגדרות, כך שהמקלדת לא תפעיל לי את המחשב? אני מעוניין שהוא יופעל רק דרך כפתור ההדלקה. אודה לעזרה.
 9. היי, התקנתי לאחרונה וינדוס 10, ואני מחפש להתקין אנטי וירוס בגירסה מלאה, שהוא ללא תשלום. אני יודע שקיימות גרסאות חינמיות באינטרנט, אבל תמיד הן מגיעות עם הגנה בסיסית בלבד. הורדתי בעבר מספר תוכנות אנטי וירוס, ביניהן AVIRA, MCAFEE, AVG, ועוד.., בגירסתן החינמית, ותמיד בדיקות ההגנה היו חלקיות, ונדרש ממני בהמשך להוסיף תשלום. שתי שאלות: 1. מה האנטי וירוס הכי מומלץ, ומה ההגנות הכי חשובות שהוא אמור לספק? 2. מאיזה אתר אמין אני יכול להשיג אותו בגירסה המלאה החינמית? אודה לעזרה.
 10. היי, התקנתי לאחרונה וינדוס 10, ואני מחפש להתקין אנטי וירוס בגירסה מלאה, שהוא ללא תשלום. אני יודע שקיימות גרסאות חינמיות באינטרנט, אבל תמיד הן מגיעות עם הגנה בסיסית בלבד. הורדתי בעבר מספר תוכנות אנטי וירוס, ביניהן AVIRA, MCAFEE, AVG, ועוד.., בגירסתן החינמית, ותמיד בדיקות ההגנה היו חלקיות, ונדרש ממני בהמשך להוסיף תשלום. שתי שאלות: 1. מה האנטי וירוס הכי מומלץ, ומה ההגנות הכי חשובות שהוא אמור לספק? 2. מאיזה אתר אמין אני יכול להשיג אותו בגירסה המלאה החינמית? אודה לעזרה.
 11. היי, אני הסתכלתי בסרטונים ביוטיוב, ובהדרכות ההתקנה הם מציינים שחייב להזין רישיון/מפתח מוצר במהלך התקנת מערכת ההפעלה. אני מעוניין להשיג קוד מקורי בחינם, ללא רכישה. שמעתי על כל מיני אתרים של generate product keys, אבל השאלה האם הם תופסים לאורך זמן במערכת ההפעלה, והאם הם בכלל עובדים? לגבי הוינדוס 7, אני חושש שהתקנת וינדוס 10 תיכשל, ואז המחשב שלי יהיה ללא מערכת הפעלה בכלל, מאחר ואין לי דיסק התקנה של וינדוס 7. לכן, שאלתי האם ניתן לשחזר את וינדוס 7 במקרה וההתקנה של 10 לא תצליח..
 12. היי, אני רוצה להתקין וינדוס 10. כיום קיים לי במחשב וינדוס 7. ביצעתי גיבוי לקבצים לפני שאתחיל את ההתקנה. העברתי את הוינדוס 10 שהורדתי כקובץ ISO לדיסק און קי. אני הבנתי שנדרש PRODUCT KEY על מנת שאוכל להתחיל את ההתקנה. מספר שאלות בנושא: 1. איך אני משיג PRODUCT KEY מקורי באינטרנט? יש אתר אמין? 2. האם אני יכול לבצע את ההתקנה של וינדוס 10 ישירות על המחשב מבלי לפרמט את וינדוס 7? 3. איך אני יכול לבצע שיחזור של וינדוס 7 במידה וההתקנה נכשלת? אין לי את הדיסק של וינדוס 7.. אודה לעצתכם.
 13. קניתי את המוצר שהמלצת לי. הצלחתי לגבות באמצעות הכונן החיצוני את החומר, ועכשיו אני מוכן לשלב התקנת הוינדוס. העברתי את הוינדוס שהורדתי כקובץ ISO לדיסק און קי. ניגשתי גם לסרטון הדרכה, אבל הם אומרים שצריך שיהיה לי PRODUCT KEY על מנת שאוכל לפני שאני מתחיל התקנה. איך אני משיג PRODUCT KEY מקורי באינטרנט? האם אני יכול לבצע את ההתקנה של וינדוס 10 ישירות על וינדוס 7 מבלי לפרמט? איך אני יכול לבצע שיחזור של וינדוס 7 במידה וההתקנה נכשלת? אין לי את הדיסק של וינדוס 7..
 14. היי, אני רוצה לרכוש כונן דיסק חיצוני, ואני מתלבט לגבי הסוג. מצאתי שני סוגים: 1. WESTERN DIGITAL בנפח 1 טרה בייט, 3.5 אינטש , מגיע ללא כבל SATA. האם הממשק של SATA יעיל? האם זה אותו חיבור של מסך המחשב למעבד? https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=6011&iszap=1 2. SAN DISK, בנפח 240 ג'יגה בייט, 2.5 אינטש גם מגיע ללא כבל SATA. https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=19113&iszap=1 בהנחה שאני מגבה את הנפח שהזכרתי בשרשור (143 ג'יגה), איזה מבין שני הסוגי כוננים האלה יותר מתאים לי? יש לך דגם או סוג מסוים שהיית ממליץ לי במחיר ממש זול? אני אציין כי אני משתמש פשוט. למה בעצם צריך לצרוב את הוינדוס לדיסק און קי? והאם הכוונה לצרוב את וינדוס 7 או וינדוס 10? האם זה נועד לצורך גיבוי?
 15. בכונן C יש לי 42GB בשימוש מתוך 468, ובכונן F יש 101GB בשימוש מתוך 463. ביחד יוצא 42+101= 143 כיצד אני מבצע גיבוי לשני הכוננים? אני צריך דיסק חיצוני? DISK ON KEY? האם אפשר לגבות ברשת? אין עליי כרגע כונן חיצוני, וגם לא DISK ON KEY עם הנפח המתאים. מה היית ממליץ לי? שאלה נוספת.. במידה וההתקנה תיכשל וגם אם תצליח, ואני לא אהיה מרוצה מהוינדוס 10.. האם ניתן לשחזר את וינדוס 7? אציין כי אין לי את הדיסק בהישג יד..
×
 • צור חדש...