תוכן MyTechDesk - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

MyTechDesk

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  51
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי MyTechDesk

 1. מוזמנים לצפות איך שידרגתי לפטופ ישן ומזדחל בן 11, למהיר פי 4 ויותר:
 2. בבקשה תגידו לי שאני לא האדיוט היחיד שלא הכיר את הפיצ'ר הזה עד עכשיו...
 3. קניתם דיסק און קי מסין ורציתם לדעת אם הוא מזוייף או לא? כך תעשו את זה...
 4. אז גם לי יש מה להגיד לגבי סערת מדיניות הפרטיות של וואטסאפ. אם מעניין אתכם להקשיב למה אני חושב שתגובת הציבור מוגזמת, אתם מוזמנים לצפות...
 5. אם אתם נדרשים לשלם עבור תוסף (קודק) לנגן הסרטים המובנה של ווינדוס, תעשו טובה ותעברו לתוכנה חינמית שלא מצריכה התקנת קודקים בנפרד. פנו לעצמכם 2 דקות לצפיה בסרטון הקצר הזה:
 6. לא. אתה יכול לכבות את הווייפיי בראוטר. האמת שזה בדיוק מה שאני עושה. הראוטר מנהל רק את החיבורים הקוויים. ה-MESH מנהל את הווייפיי.
 7. אתה יכול לראות אותו בסרטון (זה עם הראש הירוק) בדקה 1:02. זה לפני החיבור לראוטר. בעצם חוררו חור ביציאה הטלפון בקיר והעבירו את הכבל דרכו. בהמשך הסירו את הכיסוי הירוק וחיברו את הכבל ישירות לראוטר. כן ולא. אם אתה שואל על חיבור ישירות לקיר - אז כן. אבל ככה היה גם לפני כן, היות ויש לי רק ראוטר אחד. לא רואה סיבה שיהיה אחרת עם סיב אופטי. מצד שני, אם ארצה להעביר את הראוטר לנקודה אחרת, אתה צודק. אין לי סיב אופטי בשום מקום אחר בבית. לא חשבתי לשאול על זה. נקודה מעניינת. לא - כי יש מספר יצירות לחיבור כבלים נוספים ישירות לראוטר ואז אתה עדיין מחובר ישירות לסיב. למשל, הטלויזיה בסלון אצלי מחוברת עם כבל רשת ישירות לראוטר. אני לא בטוח שהבנתי את השאלה. כמו שאמרתי - כרגע הטלויזיה שלי מחוברת ישירות לראוטר בכבל. כמו כן, המחשב הנייח שאיתו עשיתי את הבדיקה מחובר לראוטר ישירות בכבל. בנוסף, אני משתמש ביחידות MESH כאשר הראשית מביניהן מחוברת לראוטר בכבל והיא מתחברת ליחידות האחרות בווייפיי. שאר הצרכנים בבית מתחברים ליחידות ה-MESH, או בווייפיי או באמצעות כבל (לכל יחידת MESH אצלי יש 2 יציאות חוטיות).
 8. בגרסאות האחרונות נוספו כמה פיצ'רים מעניינים. שניים מתוכם שעניינו אותי במיוחד, מוגשים לנוחיותכם.
 9. איזה קטע. בדיוק את הסט הזה אני מחליף. פשוט משתמש בו כבר שנים והצטבר שם יותר מדי אבק ולכלוך שאין לי כח לנקות. רציתי גם מקלדת יותר קצרה, כדי לחסוך מקום על השולחן. עדיין רוצה סקירה עליה?
 10. תודה רבה על המילים החמות וסליחה של הגבתי לפני כן. משום מה לא קיבלתי התראה על תגובות פה. אולי אני צריך להגדיר משהו בפרופיל שלי. אבדוק את זה בהמשך. לגבי שימוש מ-USB, כן, הדונגל האלחוטי מתחבר לכניסת USB במחשב. מקווה לעשות ממש בקרוב סקירה יותר מקיפה על המקלדות והעכבר. לסרטון הזה השתמשתי במיקרופון Luv פשוט שקניתי באיזה 17 דולר מאמזון לפני שנה. הנה הלינק למוצר: https://amzn.to/381pCqr מאז עברתי למיקרופון קונדנסר רציני יותר. יש לי עליו אפילו אנבוקסינג, כאן:
 11. המשחק זמין להורדה בחינם עד שישי (1/1/2021) ב-14:00. פרטים בסרטון.
 12. אחרי שנתקלתי מספר פעמים במקלדות בעברית בעלי אקספרס, החלטתי לעשות מעשה ולהזמין משם שני סטים של מקלדת ועכבר אלחוטיים בעברית, בשני גדלים שונים. בסט אחד למקלדת יש לוח מקשי מספרים ובשניה אין. איך מטמיעים?
 13. אתם יכולים לראות הרבה בניות מחשב ביוטיוב, אבל לא כולם ממשיכים הלאה - מה עושים אחרי ההרכבה עצמה? המחשב הרי לא מוכן לעבודה. אז אחרי סרטון הבניה האחרון שלי' החלטתי להמשיך עם סדרה שתסביר מה עושים לאחר ההרכבה. היום יצא החלק השני - עדכון ביוס והגדרות ראשוניות בביוס. החלקים הבאים המתוכננים - התקנת ווינדוס, בדיקת המחשב, אולי סרטון על פתרון בעיות אפשריות וכו'... אם יש לכם עוד רעיונות - אשמח לדעת. וכמו תמיד, אשמח שתירשמו לערוץ ותתנו איזה לייק נחמד ואולי תגובה.
 14. בדרך כלל אני זה שתומך באחרים, הפעם אני זה שצריך את התמיכה שלכם. מצרף סרטון (סליחה על האורך) עם תקלה שאני גורר כבר חודשים. כל פעם שהמחשב שלי בביוס, אפילו כשהוא מנותק מהאינטרנט (לא כבל רשת ולא ווייפיי) - אין אינטרנט בבית. קרה לכם? יש לכם רעיון מה יכולה להיות הבעיה? אשמח לכל בדל מידע... מקווה לצלם חלק שני בקרוב עם הפתרון (עדיין לא סגור מה המקור לבעיה המטורפת הזו).
 15. סרטון שלי מאתמול על העדכון האחרון ואיך להתקין אותו למי שלא מוצא אותו בעדכוני ווינדוס (שימו לב טוב טוב לאזהרות שלי בסרטון).
 16. אתה אומר זכרון, אבל מדבר על נפח דיסק. עכשיו נשאר להבין למה ההודעה מתכוונת - זכרון (RAM) או נפח דיסק.
 17. איפה אתה מנסה לשנות רזולוציה? מה קורה כשאתה לוחץ על הכפתור הימני של העכבר על הדסקטופ שלך?
×
 • צור חדש...