עבור לתוכן
 • צור חשבון

Kobi Peretz

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  8
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  12יום 5ש' 44דק' 58שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Kobi Peretz

 • דרגה
  Zone Newbie
 1. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4500 חריגה של 500 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? תכנות סרטים עבודה עם כרום יהיו 30 דפדפנים פתוחים בוזמנית 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? 14- 15.6 משקל לא חשוב 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? 10 עדיפות לפרו לא חייב 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. רוכש מאילת, חנות לא משנה לי כל כך 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? השבוע 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? חשוב מאוד!!!! 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: המחשב הולך לשרת אותי בשנים הקרובות חשוב שיהיה אמין ויציב! מעדיף LENOVO או DELL תודה מראש!
 2. שבוע טוב אחריי חיפושים להבין מה אני באמת צריך הבנתי שאני צריךמחשב שיהיה אפשר לתת ח"ח כשצריך (חיזוק חיובי) 1. אפשרות להגדיל זיכרון RAM\ דיסק קשיח 2.זמן סוללה ארוך 3. מסך מגע רצוי 4.מקלדת איכותית 5.אמין ויציב לאורך זמן https://ksp.co.il/?list_compare=.74201..74203. מצאתי את זה בעיקרון, זה הכיוון אולי רק מסך קצת יותר גדול 14+ - לעבוד איתו ב- VS ועוד תוכנות פיתוח לפתוח 30 דפים בכרום לדעתך הוא מספיק חזק ? האם הZENBOOK זה גימיק או שאפשר למצוא אותו יעיל בתכנות לפי הפרמטרים שרשמתי ? כי אני קצת בספק ..
 3. ***בוקר טוב *** ואם אני רוצה שכביכול הוא יהיה "מושלם" מה היית מציע לשפר? מכיוון שעדיין לא חרגתי מהתקציב כי התקציב שלי גדל כי אני קונה את המחשב מאילת.. או לצורך העיניין אם הית רוצה לקחת את המחשב לרמה אחת מעל איזה מחשב היית מציע לקנות ? תודה מראש
 4. ***קודם כל ממש תודה לך מעריך מאוד *** אני עובד הרבה שעות על המחשב השאלה היא אם זה קריטי מבחינת נוחות ? איזה מסך יותר טוב היית מציע ?
 5. אני רוצה לקנות את המחשב מאמזון אם תוכל לעזור לי למצוא לינק מתאים אני ממש אודה לך 😃 האם כדאי לקנות מחשב נייד באמזון ?ואם כן איזה? האם מקבלים אחריות ? והאם האחריות היא בין לאומית ?
 6. ההבדל בין i7 לi5 הוא קריטי ? ואם יהיה במקום 512SSD 256ssd ? ואם יש אולי עוד המלצות? או איזה שהוא דרך להוזיל ?
 7. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 שח חריגה עד מקסימום 500 שח 2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? בעיקר לתיכנות בVisual studio אולי פוטו שופ ותוכנות עיצוב דומות 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא חשוב 6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא קטן עד עד מקסימום 2.20 קילו 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אופיס צריך 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא אבל מאיזור תל אביב 9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)? שבוע הבא 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: שהמחשב יוכל להפעיל במקביל כמה תוכנות + WEB אמין ויציב לאורך זמן
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close