עבור לתוכן
 • צור חשבון

Deyan81

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  3
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  22יום 19ש' 11דק' 17שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Deyan81

 • דרגה
  Zone Newbie
 1. לגבי הצ'פסט: האמת מה שחשוב לי הוא האמינות ואיכות הלוח . באופן כללי הבנתי שכדאי לבחור בצ'יפסט חדש ככל הניתן, אבל אם לוח אם עם צ'יפסט אחר גם ידע לתמוך טוב בשאר הרכיבים ולא יהווה צוואר בקבוק, אז גם הולך. הבנתי שמבחינת אמינות עדיף לוח GYGABITE על פני ASUS. האם נכון? סתם רשמתי לדוגמא כרטיס מסך RX570 כדי להבין סדר גודל של הספקים נדרשים. לדעתי בתקציב של 500-600 ש''ח אפשר למצוא כרטיס מסך יד 2 שהוא יתן תמורה טובה מאוד לשימושים שלי . ולכן חשוב שיהיה כרטיס מסך מובנה במעבד לבינתיים. מערכת הפעלה - האם לרכוש קוד אקטיבציה מצד שלישי זה חוקי לגמרי או שזה תחום אפור? תודה!
 2. שלום, תודה על ההצעה. כמה עדכונים: התקציב הוגדל ל-4500 מעדיף: לוח אם עם ציפ'סט Z390 כונן אחד - 1000 ג'יגה אם ישאר תקציב - זכרון 32 ג'יגה
 3. שלום, אודה להמלצה למפרט מחשב לפי מה שעניתי בשאלון למטה: 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - ~4500 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - עבודה משרדית, תכני HD, תוכנות CAD, משחקים מעט 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? - לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) - CDROM 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? - לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - כן, מערכת הפעלה, WIN10, הרכבה בחנות 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - לא 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - מיד אחרי הגדרת המפרט 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - אין לי צורך בחיבורים מיוחדים. באופן כללי כדאי שיהיו כמה חיבורי usb מהירים. 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? - עקרונית לא, אולי רק הוספת זכרון בעתיד (כשהמחיר שלו ירד) והחלפת כרטיס מסך יד 2 (לא בטוח) 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: המחשב צריך להיות מבוסס על מעבד i7 דור 9. מכיוון שאני קונה את המחשב לכמה שנים טובות קדימה הייתי רוצה את המעבד הכי חזק שניתן לקנות בתקציב סביר. וגם תוכנת CAD שאני עובד עליה לפעמים, אוהבת מעבדים חזקים (בעיקר ליבה אחת שעובדת בתדר גבוה). אני חושב לקנות כרטיס מסך יד2, לכן חשוב שהספק יוכל לתמוך בו. מדובר על כרטיס כמו RX570 או דומה לו, כלומר צרכן לא קטן... מעדיף מארז סולידי , קווים נקיים, ללא חלונות כך שיבלוט כמה שפחות. ****************** עדכון: מעדיף: לוח אם GIGABYTE עם ציפ'סט Z390 כונן אחד - 1000 ג'יגה SSD אם ישאר תקציב - זכרון 32 ג'יגה תודה!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close