עבור לתוכן
 • צור חשבון

bruce lee

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  1יום 5ש' 51דק' 40שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי bruce lee

 1. לא יכול שלא לחשוב ולשאול: בהתחלה הממשלה ומשרד הבריאות כמו בכל העולם אמרו שהוירוס יכול לשרוד על משטחים כלומר על דברים דוממים למשך זמן מסויים. מי ערב לנו שהוירוס לא יכנס עם ההזמנות שאנשים יעשו? אותם מוצרים שוכבים במחסנים של אמאזון מי יודע ממתי ומי נגע בהם ואיך. האם הזמנות שאנשים יעשו לא צריכות לשכב בבידוד במכס 14 יום לפני החלוקה לאנשים?
 2. המרת מתח חשמלי מ-12V לפחות עוצמה דורש איוורור נוסף על הלוח אם וסתם יקשה על כולם בזמן הבדיקות ואיבחון מקור התקלה. ובלי קשר לזה, באופן וודאי זה יגרום להמון לוחות אם להתקלקל מהר יותר ולוחות אם שיורכבו עם פס יצור לא מושלם, יגרמו לשריפת רכיבים במחשב בגלל מתח לא תקין שהלוח מספק! עדיף כבר להיות עם מחשב נייד קטן כמה שיותר אבל שיש לו את כל החיבורים הרלוונטיים כולל חיבור כבל רשת לדוגמה סדרות: HP Probook או Dell Latitude
 3. הם עשו את זה בשביל שהמשחק לא יוכל לצאת בגרסה פיראטית פרוצה. האם זה יצליח? לא לאורך זמן. אנשים ישמרו את התוכן שיורד מהשרת למחשב ויצרו גרסה פיראטית פרוצה שתהיה מנותקת מהאינטרנט. זה גם נסיון להעליב את האינטליגציה של קהל הגיימרים. שרתים נופלים כל הזמן. למה הם חושבים שמותר להם לכפות חיבור לאינטרנט כל הזמן? אני מבין שמשחק מקורי שמחובר לאינטרנט יקבל מדי פעם עדכונים כמו GTA V שאני עוד משחק בו. אבל יש אפשרות לשחק מול המחשב בלי אינטרנט )מצב אוף ליין). אני בעד משחקים מקוריים אבל נגד אלה שנלחמים במשחקים פיראטיים כי גם אותם אני אוהב.
 4. אני חושב שהסיבה לכך שכל היצרנים לאט לאט מיישרים קו עם המכשירים הארוכים האלה היא הדור ה-5. יקח זמן עד שיחזירו לנו את הטלפונים של ה- 5 אינץ' עם הסוללה הנשלפת שניתן לרכוש בכל חנות. היום כל הטלפונים והמחשבים הניידים עם סוללה פנימית שלא ניתנת לרכישה בחנויות ולא ניתנת לשליפה ע"י משתמש בסיסי ובמחשב נייד לא ניתן להשתמש ללא הסוללה הפנימית - לעומת סוללה חיצונית נשפלת שניתן להשתמש במחשב עם חיבור לחשמל (אך זה לא עובד עם סוללה פנימית).
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close