תוכן Itsik.g - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Itsik.g

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

הודעות שנפתחו על-ידי Itsik.g

 1. שלום רב,

   

  אני לקראת מעבר לבית חדש מקבלן וברצוני לבצע תשתית איטנרנט חוטית בכל רחבי הבית לגלישה באינטרנט וכן לtv (גם דרך האינטרנט)

  לשם כך ברצוני לברר תחילה את הנקודות הבאות:

  1. האם הכנה לטלוויזיה בנקודה כלשהי מתחברת לנקודת תקשורת מרכזית בבית או לאו דווקא וייתכן שזה עובר ישירות לצלחת בחוץ? (רלוונטי כי אני רוצה להשתמש בסלקום tv שם נדרש חיבור ע"י כבל רשת)?

  2. איך באמת מחברים אינטרנט לטלוויזיה כאשר יש הכנה רק לטלוייזיה בחדרים? האם יש צורך להחליף את הכבל tv בכבל או שניתן להשתמש במתאם מוקה ? איפה נמצא ויושב המתאם מוקה הזה?

  3. בבית יהיה נקודות טלפון. האם ניתן להתלבש על קו הטלפון קיים ולהשחיל במקביל כבל רשת? האם כל נקודת טלפון מתחברת בסופו של דבר לארון מרכזית בבית?

  4. צריך להיות שקע בארון . (האמת שלא ראיתי? ייתכן וזה נסתר בצד? או שלא יהיה שקע ורק עם חוטים?)  הבעיה היא שנצטרך ראוטר עם סוויצ ואין מקום גם לסוויצ בתוך הארון . מה עושים? צריך בערך 10 יציאות לכל החדרים והטלוויזיות...

  5. אשמח לחידודים מה משמעות בתסריט חשמל של נקודת מ ונקודת ט ונקודת tv ? כולם מגיעים מארון תקשורת עד לנקודה? באיזה עובי בדר"כ הקוטר? הרם ניתן להכניס כמה חוטים בצינור אחד כזה?(למשל טלפון וכבל רשת)? כי יש לנו חדרים רק עם טלפון וחדרים רק עם כבל tv...

   

  אשמח להסבר

  המון תודות לעונים.

   

   

   

×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

מה הכתובת שלכם?

מה הכתובת שלכם?

באז-זון: מרחבי האינסטגרם #buzzzone מה הכתובת שלכם? A photo posted by HWzone.co.il (@hwzone.co.il) on 2020-09-26 14:20:12 מה הכתובת שלכם?