Globa - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Globa

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  26
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

הדירוגים של Globa

Zone Wannabe

Zone Wannabe (2/6)

0

דירוג

 1. שלום לכולם, ברשותי זוג רמקולים Mordaunt Short MS 3.10, מעוניין לרכוש זוג של Klipsch במקומם. מה הדגם המקביל מבחינת הפרמטרים הטכניים? תודה רבה מראש
 2. תודה רבה Milford Cubicle בדקתי מול מהנדס אלקטרוניקה, ככל הנראה אקח את ה-Power לתיקון. מקווה שהעלות תהיה סבירה. מה שעומד מול תיקון Power בן 30 שנה הוא רכישת Cambridge Audio AXA25 חדש בעלות של 1,300 שקלים. עדיין מתלבט, אני לא יודע להעריך את איכות Cambridge Audio AXA25 חדש, ביחס ל-Power הישן שכמובן עובד לאחר תיקון.
 3. שלום לכולם, זהו, הפסיק לעבוד, לא שומעים מוזיקה. גם בדקתי שוב את החיבור שלא ישירות דרך ה-Power. השאלה; מדובר במערכת בת 30 שנים. האם שווה לתקן את ה-Power, כנראה יעלה באיזור 500 שקלים, או לרכוש משהו חדש ומה שיוצא אני מרוצה. היות והתקציב מוגבל עד 1,000 שקלים, ככל הנראה ארכוש את Fosi Audio HD-A1. תודה רבה מראש.
 4. תודה רבה etal, יש עוד אופציה שלמיטב הבנתי יותר טובה, את החיבור הבנתי איך מבצעים. Fosi Audio HD-A1 הערכה לצפי מבחינת הסאונד? ועוד עניין; הבנתי שמגברים מחולקים לפי קטגוריות Class D, Class A ,Class AB וכו׳ למשל המגבר בלינק האחרון הוא Class AB. לינק למגבר Class D שתי שאלות; האם המידרג הוא על פי A-Z, A = הכי טוב . . . D - הכי פחות טוב. באתר NAD לא רשום מה ה-Class על אף מגבר, מדוע הם לא מציינים את ה-Class? תודה רבה מראש.
 5. שלום לכולם, Fosi Audio BT30D Silver 2.1 האם ניתן לחבר למחשב iMac ואיך? האם ניתן לחבר לזוג רמקולי מדף ואיך? יש כאן שני רמקולים Mordaunt-Short MS 3.10. מה הצפי מבחינת הסאונד? תודה רבה מראש.
 6. שלום, יש כאן מחשב גיימינג חדש. כרגע יש לנו בהשאלה USB Wifi 300Mbps שמביא עימו לאגים. חיבור כבל רשת Cat5e לא יתבצע בקרוב (אני מודע לכך שזה הכי טוב). האם המוצר הזה USB Wifi 1200Mbps יאפשר משחק חלק יותר? בהתייחס לנתוני הפתיחה של מהירות הגלישה כאן. במילים אחרות, האם המוצר מתאים לנו מבחינה טכנית? תודה רבה.
 7. היי, אני מעוניין לחבר שני גופי תאורת לד כאלה בטור לכבל אחד 220V. נתוני גופי התאורה; 4A Operating Voltage: 9-32V 12V 24V Led Work Light Bar יש לי את השנאי שבתמונה. 01. האם השנאי שיש לי מתאים? 02. אם התשובה לשאלה 01 היא כן, אז איך מחברים? תודה מראש
 8. לאחר תקופה של האזנה למוסיקה בחיבור ישיר של ה-Power למחשב, אני חושב שהצליל שמתקבל מאוד נקי ויותר טוב מכל חיבור אחר.
 9. היי etal, תודה רבה על המשוב המהיר והעינייני. בדקתי לזמן קצר, עובד ואין רעשים. בשבוע הקרוב אמשיך להאזין למוזיקה בדרך הזו כדי לוודא שלאורך זמן אכן אין רעשים. כעקרון הפתרון שהצעת אפשרי עבורי, אין לי צורך ברדיו ובנגן CD. בדקתי את נושא העוצמה דרך המחשב וגם בסדר. אני יכול להשאיר את ה-Preamplifier רק לצורך הדלקה עם השלט מטעמי נוחות. אבל; 01. לתחושתי אני מקבל צליל עם Treble גבוה, לא הייתי רגיל לשמוע כזה צליל. כאילו שחסר איזון עם מעט Bass. כאן אני שואל, האם זה הגיוני? 02. ניסיתי תוסף איקולייזר של Chrome, אבל אין לו כלל השפעה על הצליל. ניסיתי את האיקולייזר המובנה של Music וגם לו אין כלל השפעה על הצליל, (יש לו השפעה על הצליל רק בהשמעה של שיר דרך Music) ------------------------------------ האם יש פתרון אחר לאיזון הצליל בחיבור ישיר של ה-Power למחשב, או שאולי הצליל שאני מקבל הוא צליל נכון וצריך להתרגל אליו. תודה רבה מראש.
 10. שלום, בהמשך לאשכול, נראה לי שהמגבר הגיע לקיצו, מהרמקול הימני יוצאים רעשים. החלפתי חיבורים בפאוור מ-A אל B, לא עזר. החלפתי חיבור כבל מחשב/מגבר למקומות נוספים במגבר, קיבלתי צליל ללא רעשים אבל שמע נמוך ברמקול הימני. על סמך בדיקות אלה, אני מניח שכבל מחשב/מגבר תקין. על סמך בדיקות אלה, אני מניח שהפאוור תקין. ---------------------------------------------------------------------------- בשלב הנוכחי אני מעוניין לרכוש מגבר חדש ולחבר אותו לפאוור. האופן העיקרי בו אני שומע מוזיקה הוא Spotify דרך המחשב. ---------------------------------------------------------------------------- משיקולי תקציב אלה ארבעת המגברים שאני שוקל; אופציה 1 האם יש חיבוריות לפאוור? האם יש חיבוריות לכבל מחשב/מגבר? אני מניח שצריך בננות כדי לחבר את כבל הרמקולים, האם צודק? אופציה 2 האם יש חיבוריות לפאוור? האם יש חיבוריות לכבל מחשב/מגבר? (המחיר נשמע לא הגיוני). אופציה 3 האם יש חיבוריות לפאוור? האם יש חיבוריות לכבל מחשב/מגבר? אופציה 4 האם יש חיבוריות לפאוור? האם יש חיבוריות לכבל מחשב/מגבר? ---------------------------------------------------------------------------- תודה רבה מראש, אודה מאוד חוות דעת.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר