תוכן Computerrr - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Computerrr

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  13
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Computerrr

 1. אני מחפש אוזניות בלוטוס, ונתקלתי באוזניות שנראות לי מתאימות מאוד לצורך שלי, אבל לא תומכות בAAC. השאלה שלי היא אם רוב הקבצים שאני משתמש בהם, הם עם קידוד אודיו AAC, והאוזניות עצמן לא תומכות ספציפית בקידוד הזה, מה קורה במצב כזה? האוזניות לא מנגנות שום סאונד, או שהן ממירות את הסאונד לסאונד בקידוד נתמך?
 2. שלום, אני מנסה להגדיר אפליקציות אתחול (התוכנות שנפתחות אוטומטית כשמדליקים את המחשב), ולצערי גם במנהל המשימות בכרטיסייה 'אתחול', וגם בחלון 'אפליקציות אתחול' שבהגדרות אני לא יכול לראות שום אפליקציה. מישהו יודע איך לפתור את זה?
 3. הייתי צריך לדעת... בסוף בפעם עשירית שלשום החלטתי שאני עושה התקנה ללא תוכנות, אבל עם הקבצים, וההתקנה עברה. כנראה הייתה בעיה עם אחת התוכנות. השדרוג עבד מעולה, תודה לכל התומכים .
 4. יש לי על כונן D בערך 800 מגה בייט, אני מעדיף לא לקנות כונן בינתיים. אפשר לנסות לפתור את זה בדרך אחרת?
 5. שלום, יש לי מחשב שמריץ Windows 7 Pro והחלטתי שהגיע הזמן לשדרג אותו סוף סוף ל-Windows 10. אז הבנתי שעוד יש אפשרות תקפה של שדרוג חינמי לווינדווס 10, לבעלי מפתח מוצר של ווינדווס 7- בעזרת הכלי ליצירת המדיה של מיקרוסופט (https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10). אבל לצערי בכל פעם שאני מנסה לשדרג את המחשב שלי, קורה אותו הדבר: הוא מגיע לשלב שהוא כותב מתקין עדכונים, וכאשר הוא מגיע לבערך 15% המחשב מופעל מחדש ולאחר ההפעלה יש כיתוב 'מנסה לשחזר את ההתקנה' ואחריו 'מבטל את השינויים במחשב שלך', ואז אני מקבל את הודעת השגיאה (מצורף צילום). ניסיתי לעדכן את המחשב כ7 פעמים ללא הצלחה 😩. הודעת השגיאה: 0x8007001F - 0x20006 ההתקנה נכשלה בשלב SAFE_OS עם שגיאה במהלך הפעולה REPLICATE_OC תיקונים שכבר ניסיתי לעשות ע"פ מדריכים שמצאתי באינטרנט: ניקוי התיקייה Catroot2 והתיקייה SoftwareDistribution להפוך חלק מהדרייברים ללא זמינים (USB root hub, בקרי קול וידאו ומשחק, התקני דימות, וכרטיס המסך) להריץ דרך הקונסול: DSIM סריקת SFC הפעלת פותר הבעיות של windows update ניתוק כבל האינטרנט ניתוק כל המכשירים שמחוברים למחשב ולא חיוניים. הסרת ההתקנה של האנטי-וירוס הרצת ניקוי דיסק אני אובד עצות. אשמח לעזרה.
×
 • צור חדש...