עבור לתוכן
 • צור חשבון

Omri Shmaya

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  5
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  19ש' 43דק' 34שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Omri Shmaya

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. תודה רבה על התשובה. אני מחובר בכבל RCA לפלאפון שלי באוקס ושומע דרך ספוטיפיי, לא מצאתי משהו בהגדרות שמע אצלי בפלאפון שמתייחס למספר ערוצים או ל5.1 בקשר להגדרות ברסיבר - יש לי שלט די פשוט ובו אני יכול לבחור בין מצב סאונד - חמישה ערוצים/סראונד (שנותן לי לשמוע רק את שני הרצפתיים)/שניים אחוריים.
 2. אז קניתי את המערכת אתמול עם הרסיבר והאמת שהכל נשמע מעולה, כשזה על סטריאו. עכשיו הבעיה היא שבמצב סטריאו שומעים רק את הרמקולים הרצפתיים. כשאני מעביר מסטריאו ל 5CH (חמישה ערוצים) ברסיבר. שומעים גם טוב אבל פחות מלא כי שומעים מהסנטר ושני האחוריים ומהרצפתיים כמעט ולא. אני משתמש בכבל RCA ל Aux. הבנתי שבתצורה כזאת אני לא משתמש בדולבי אטמוס ולא ב DTS של הרסיבר. מה היא הדרך הכי טובה שאני יכול לשמוע דרך הרמקולים? יש חיבור אופטי ויש חיבור קואקסיאלי, השאלה אם זה מתחבר לטלווזיה (RCA) או לחיבור 3.5mm בפלאפון. תודה מראש!
 3. תודה רבה. עכשיו מבחינת איכות סאונד למערכת קולנוע, יש הבדל בינו לבין רסיברים פשוטים של ימאהה נגיד או חברות מוכרות אחרות? מדבר על הישנים שגם להם אין HDMI. עומד בחסר מולם או שלא ארגיש בהבדל?
 4. שלום לכולם, לא מצאתי מידע כמעט בכלל באינטרנט על הרסיבר חוץ מזה: מפענחים פנימיים: Dolby Digital ,DTS ,AC-3 ו-Dolby Pro Logic II הספק חזק במיוחד רמקולים קדמיים: 120watt (RMS) x 2. ולרמקולים האחוריים והסנטר 60watt (RMS) x 3 יש לי מערכת של ADC - שניים רצפתיים וסנטר + שני רמקולים אחוריים של Pure Acoustics. כשאני שומע במצב סטריאו המערכת נשמעת מצוין, אך שומעים רק את הרצפתיים, כשאני מעביר ברסיבר למצב חמישה ערוצים שומעים את הכל ונשמע יחסית טוב אך הרצפתיים פחות דומיננטיים ולכן המערכת נשמעת פחות מלאה. אני משתמש בכבל RCA ל Aux והבנתי שהתצורה הזו בגלל שהיא אנלוגית אין שימוש במפענחים הפנימיים של הרסיבר (Dolby Digital ,DTS ,AC-3 ו-Dolby Pro Logic II). האם אני צריך לקנות כבלים אחרים כדי לשמוע טוב יותר? ומה אפשר לעשות כדי לשמוע טוב יותר במצב של כל חמשת הערוצים? יש ברסיבר חיבור אופטי ושני חיבורים קואקסיאליים. תודה!
 5. שלום, איני מצליח להבין מהתמונה הנ"ל מאיזו חברה ודגם הרמקולים האלה. אם מישהו יוכל לזהות אני אשמח :)
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close