עבור לתוכן
 • צור חשבון

Rachel Ben-Ratzon

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2יום 20ש' 51דק' 16שנ'

דירוג

5 ניטרלי

אודות Rachel Ben-Ratzon

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היי, חזרתי על אותה תשובה פעמיים כי חשבתי שפספסת את ההודעה הראשונה (זאת היית הפעם ראשונה שהגבתי פה) בכל מקרה אני מבינה שקשה לך לקבל את זה שטעית. הכי נוח לעבור מהגנה להתקפה כשטועים הריי אתה זה שרשם ואני מצטטת "בדקו את האושר שהנסיינים דווחו וגם מדדו אצלם בדם כימיה, בנוסף אבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי - תקפו מכל הכיוונים." אז אתה זה שמסתמך פה בתשובה שלו על מחקרים פסיכולוגים שבהם אתה מזלזל. כמו כן אני טוענת שעובדתית טעית בחלק הראשון בתגובה שלך שרשמת "צריכה חומרית מסבה גורנישט" והסברתי לך בצורה חד משמעית למה זה לא נכון ויותר מכך גם אני מצהירה כמוך שבדקו את הנושא מכל הכיוונים ואתה מוזמן לחפש מאמרים אקדמאיים ולהיווכח שאני צודקת וקניות גורמות להפרשת אנדורפין שגורם לתחושה של אושר (מדובר פה על חומר כימי שנוצר בתהליך ביולוגי שניתן לבדוק אותו אמפירית). בנוסף במקום לזלזל במקצוע שלי ולנסות להכניס לפה נושא שלא קשור בשום צורה לתגובה שלי תבדוק את עצמך ואם אתה חושב שאני טועה אתה יותר ממוזמן להראות לי מחקר או מאמר אקדמי שסותר את מה שרשמתי.
 2. אתה לא מדייק ומטעה אנשים וחבל... "צריכה חומרית מסבה גורנישט" ברור שזה לא נכון כי הוכח מחקרית שקניות כדוגמת שופינג גורם לאושר אבל זהו אושר רגעי ומשתנה בין אדם לאדם ובין רמת הצפייה לאותו דבר מה שהוא רוכש/רכש. האושר הרגעי נגרם עקב שיחרור של הורמון אנדרופין הידוע כהורמון שמסב אושר. כמו כן, האושר המושלם לפי אפלטון הוא העיון, הלמידה, כי היא לא תלויה בדבר. ודבר אחרון יש לך עוד אי דיוק חוויות יכולות להיות טובות או רעות ואתה לא יכול להתעלם מזה ולכן זה אינו האושר המושלם. הכותבת הינה דוקטור לפסיכולוגיה
 3. אתה לא מדייק ומטעה אנשים וחבל כי קניות, שופינג וכו' כן גורמים לאושר אבל הוא רגעי ומשתנה בין אדם לאדם ובין רמת הצפייה לאותו דבר מה. זה הוכח מחקרית שזה גורם לשחרור אנדרופינים שכמו שציינתי לעיל וזה הורמון שמסב תחושת עילוי ואושר רגעי.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close