עבור לתוכן
 • צור חשבון

Mishkafofer

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  14ש' 48דק' 52שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Mishkafofer

 1. 1. שים לב שהמחירים באתר פלונטר השתנו. לפחות זה מה שראיתי לגבי מעבד. 2. השבוע יצאו מאיצים גרפיים של AMD מסדרת NAVI. שווה לבדוק. 3. NVIDIA החלה לתמוך במסכי FreeSync אבל זה תלוי בדגם. שווה לבדוק. 4. סדרת המעבדים החדשה של AMD תומכת ב- PCIE 4. אולי כבר יצאו כוננים שתומכים בזה. 5. בכוננים כדאי לקחת כונן M2 עם תמיכה ב-NVME. לא מעט משתנים ואני לא רוצה לזרוק לך מפרט סתם. אולי שווה לחפש מפרטים מומלצים? בקיצור, לא הייתי ממהר. המלצתי האישית היא ללכת לפורום מאוד מקצועיים בחו"ל ששם אנשים באמת קונים מאיצים סופר יקרים ולבקש גם המלצה למסך. אני חושב שלקנות מאיץ גרפי מבלי שיש לך מסך תואם זה יהיה בזבוז כסף
 2. אשתדל לבנות מפרט אחר בהמשך. אבל חשוב לי לציין שאתה כרגע עומד בפני מצב בו אתה קונה מאיץ גרפי עוצמתי ואתה משדך אותו כנראה למסך שיתן לך לכל היותר 60 FPS לשניה. תקן אותי אם אני טועה. אולי שווה לחכות למאיצי NAVI החדשים של AMD? מסכים עם FreeSync הרבה יותר זולים ונפוצים יותר. אגב, מה התקציב שלך?
 3. מה דעתך להמתין למאיצי NAVI החדשים של AMD? אלה אם כן יש לך מסך עם GSync.
 4. היי הילה SSD זוהי טכנולוגיה של אחסון. מדובר בזיכרון קשיח, ללא מרכיבים נעים כמו בכוננים קשיחים של פעם. M2 - זוהי שיטת חיבור של כונן ללוח אם. זה נועד להקטין את הגודל הפיזי של הכונן ולתת מהירות חיבור מאוד מהירה (בחלק מהמקרים). בדרך כלל כונני M2 SSD נחלקים לשתי קבוצות עיקריות: 1. כוננים במהירות רגילה, עד 500 מגה ביט. 2. כוננים עם תמיכה ב-NVME. מדובר בכונננים מאוד מהירים.
 5. לדעתי מחשב נייד לא מתאים לגרפיקה. קודם כל בגלל מסך. מה תסריט שימוש שלך? זה ישמש בשיעור? אולי מחשב ביתי עם מסך איכותי. במחשבים בטווח מחירים שלך במקרה הטוב תפגשי מסכי IPS עם 6 ביט. שזה סביר. אני מניח שתרצי איכות מסך טובה יותר מכך.
 6. 1. לאיזה משחקים אתה צריך כרטיס RTX? אגב, יש לך מסך שתומך ב- GSYNC? 2. כונן HDD ב-2019? 3. SSD של ADATA זה חמוד. למה המותג הזה? הכוננים הזולים עושים טריק מסריח, חלק קטן בכונן הוא באמת מהיר והיצרן מסתמך על כך שאתה לא כותב הרבה על הכונן. מעין זיכרון פלאש פנימי מהיר. בכוננים זולים הוא נגמר די מהר ואז המהירויות צונחות. 4. לפי הדיבור ברשת, ספק כוח המינימלי למאיץ גרפי שלך הוא 600-650 וואט ואתה כבר שם. נראה לי שאתה צריך להעלות ל-700 או יותר. במקרה ותעשה אוברקלוק כלשהו.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close