תוכן בועז אורן - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בועז אורן

משתמש רשום
  • מספר הודעות

    4
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי בועז אורן

  1. שלום. איכשהו הבאתי למצב בו כל הסימניות (Bookmarks) מהמחשב הביתי מופיעות על המחשב בשולחן העבודה. איני מעוניין במצב הזה. מכנסתי להגדרות> סינכרון שירותי גוגל וניסיתי להתנתק. כלום לא עזר לי והסרתי את דפדפן הכרום. התקנתי אותו מחדש והסימניות עדיין שם. לפי מה שקראתי באינטרנט, עם ביטול הסנכרון בהגדרות, הסימניות נשארות במקומן. חייבת להיות דרך להתנתק. אני רוצה שהסימניות שלי יהיו על המחשב הביתי בלבד. עזרה בבקשה.
  2. שלום multicore. תודה על התגובה. התבוננתי בכבל שבסרטון ולא נראה לי שהוא מתאים. בקצה האחד הוא באמת Micro USB אך בקצה השני הוא לא USB רגיל וגם לא נראה כמו הקצה של הכבל שצירפתי בתמונות. כך, לא ניתן יהיה לחבר את הכונן הנייד לטאבלט. האם אני מפספס משהו או צודק?
  3. שבת שלום. אני מעונין לקנות טאבלט שאליו אחבר את הכונן הנייד שיש לי מסוג Transcend. מעונין לצפות בסרטים ולשמוע מוזיקה. לטאבלט יש כניסה מסוג Micro USB ואני מבקש לדעת האם יש כבל או מתאם שיכול לחבר בין השניים. מצרף תמונות של הכבל של ה- Transcend. איני יודע איך נקרא הכבל הזה.
×
  • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה