עבור לתוכן
 • צור חשבון

צמח ברהמי

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  13
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  11ש' 54דק' 45שנ'

דירוג

1 ניטרלי

אודות צמח ברהמי

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

169 צפיות בפרופיל
 1. יש DRIVER של מערכת Windows לתקשר אם Hard disk אולי ביגלל זה אתה לא מזהה.
 2. יש כבל HDMI שיכול לעזור כנראה מכמה מסוגי הטלויזיה שאני מכיר זה עובד אבל מבחינה הגדרות מערכת של הטלויזיה אני לא יודע והגדרות של חלונות 10.
 3. למדתי שיש מצב בהירות עם סוללה טעונה וסוללה לא טעונה .
 4. שלח לי אבל אני מתכוון שאני מוציא את המטען אפילו שיש סוללה הבהירות יורדת אוטומטית.
 5. יש תוכנה שאפשר לבדוק באתחול וגם במערכת Windows אפשר לבדוק כל דבר , אני משתמש אבל לא יודע אם זה יעזור לך ,התוכנה היא בשם Pc-Doctor
 6. למדתי שבמערכת Windows 10 Profsional צריך לעשות צירוף מקשים נראה לי "רווח + Windows" מאשר ללחוץ על שינוי שפה בממשק חשבונות משתמשים.
 7. לכל מסך יש את הכרטיס מסך שלו כנראה שהוא לא תואם.
 8. אני נפגשתי אם בעיה דומה אולי זה קשור , הבעיה היתה שכרטיס מסך מאותו משפחה מתאים למשחקים לא פעל, ולכן היה על המסך קוים דומה למה שאתה אומר.
 9. לי גם יש לנובו לפטופ לא אותו סוג וגם לי יש את אותה בעיה שאני נמצה בלי חיבור לחשמל, עד כמה שאני יודע שהבהירות יורדת אוטומטית, לפי אם אתה מחובר לחשמל כן או לא, "לפי מה שיש לי".
 10. אם יש לך Windows 10 / 8 לפני יצירת סיסמה, (לאחר ההתקנה) אתה צריך לבחור בהגדרות את אישור להציג מסך מצב בטוח אם יש לך Windows מוקדמת יותר, אתה צריך לבחור סוג מצב בטוח ועוד כמה אפשרויות ש Windows נותן לך.
 11. הכוונה שאני רואה "הבדלים גדולים" בין כל אנטי וירוס שהיה לי, אני משתמש אם אנטי וירוס כל יום ,והיה לי שימוש בהרבה מין האנטי וירוסים לדוגמה ESET, Windows Defender , Avast , Avira .
 12. אני חושב שלכל חברה שמייצרת אנטי וירוס, יש את הטכנולוגיה שלה ולכן צריך לסמוך על מה שאתה מאמין וצריך.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close