תוכן KamaL - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KamaL

משתמש רשום
  • מספר הודעות

    82
  • הצטרפות

  • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי KamaL

  1. תודה על התגובה הבעיה שלי היא שאני מעדיך לחבר בין ה NODES השונים דרך כבל רשת לשיפוןר מקסימלי של יציבות ומהירות, וכפי שניתן לראות יש שני NODES שמחוברים בטור כדי להגיע לאזור עוד יותר מרוחק. האם זה דבר אפשרי עם דגם M4 ?
  2. שלום לכולם. יש לי כרגע HOTBOX2 של HOT שעובד כמודם (BRIDGE) , אליו מחובר נתב ARCHER C7 שמחלק כתובות IP, ואליו מחוברים חיבור קווי 2 נתבים TP-LINK WDR4300 אשר מוגדרים כ-AP להרחבת טווח הקליטה. לאחד מהנתבים NET3 מחובר באופן קווי נתב פשוט יותר גם כן להרחבת הקליטה לאזור יותר מרוחק בבית. תיאור של הרשת מצורף כתמונה. אני מעוניין לעבור לרשת MESH במקום רשתות WIFI שונות, בתקווה למהירויות יותר טובות ויציבות מוגברת של המערכת. אחת הנקודות החשובות הוא שאני מנצל את פורטים של LAN בנתבים השונים לחיבר סטרימרים וטלויזיות, מה שמשפר מאוד את מהירות האינטרנט באותם מכשירים, ומרבית הנתבים מבוססי MESH יש בהם רק כניסת LAN אחת מעבר לפורט ה WAN. כמו כן ניתן לראות שנתב NET 3 מחובר לנתב הראשי שמחלק IP, אבל מתחבר אליו גם נתב NET2, מה שמצריך עוד פורט של LAN. אשמח לקבל המלצה על מערכת שתחליף את הנתבים שיש לי. מה דעתכם על הנתבים של XIAOMI שתומכים MESH? למשל לשים נתב ראשי AX3600 ועוד מספר נתבים AX1800 בתור NODES שמחוברים קווית אליהם, ואז ליצור רשת אלחוטית MESH אחת. תודה מראש לכל עיצה!!
  3. שלום למישהו יש ניסיון עם הנתב החדש לש XIAOMI , דגם AX1800 שתומך ב-IP6? יש דיווחים שבקרוב יהיה עדכון שיאפשר יכולת MESH. אולי יהיה פתרון טוב וזול יחסית. https://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_3006476960217309.html המלצות??
×
  • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

חוגגים יום הולדת ל-Ghost Recon: משחק קלאסי חינם להיום והכרזה שנויה במחלוקת לעתיד

חוגגים יום הולדת ל-Ghost Recon: משחק קלאסי חינם להיום והכרזה שנויה במחלוקת לעתיד

חברת Ubisoft החליטה לחגוג כהלכה את יום ההולדת ה-20 של מותג האקשן הטקטי שלה, מבית היוצר של הסופר המנוח טום קלנסי, עם חלוקה חינמית של הכותר הראשון שהפך את המותג למה שהוא - לצד הכרזה על משחק חינמי חדש שגורם למעריצים הוותיקים לזעום