עבור לתוכן
 • צור חשבון

tami st

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  16
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  8יום 6ש' 58דק' 5שנ'

דירוג

1 ניטרלי

אודות tami st

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הי מלי האם את עובדת במילימטר\פיקסל\סנטימטר וכשאת מעבירה מאחד לשני עדיין האותיות קטנות?
 2. הי אני כבר מאיירת ויש לי Wacom. תודה אבדוק את הDELL, אני מורגלת ב EIZO (אמנם 19 אינצ') אבל שרד לי עד עכשיו שזה כמעט עשור...
 3. תראה לא הלכתי לבדוק מה קרה לפני יולי, אין לי מושג מתיי עומדים לצאת מעבדים חדשים והאם כדאי לי להמתין לכן אני פונה אלייך\אלייכם. אם אתה אומר שכדאי להמתין אז בסדר. אין לי בעיה עם המפרט שנתת אז, אלו הצרכים הפרטיים שלי שהשתנו. ובוא נתחיל מחדש. שלום' היי יש \ יהיה לי תקציב של 8K מתוכם 2000-2500 רוצה שיקודשו למסך טוב ( כמו ה EIZO) השאר לחומרה, מע,הפעלה, אופיס הרכבה ורמקולים. הצרכים העקריים של תחנת העבודה הם איור\ ציור לפרינט, עיצוב גרפי דיגטלי ופרינט. - תוכנות:פוטושופ, אילוסטרטור, אינדזיין צרכיים משניים היכולת למדל ולרנדר סרטונים בתלת מדיי פעם, תוכנות: After effects, 3DMAX, VRAY איזה מפרט יתאים לצרכיי? אשמח לחסוך ולהקטין את התקציב אם אפשרי.
 4. לא כלכך הבנתי את התגובה... הצרכים השתנו לא באופן גחמתי, היה מתוכנן פרוייקט ארוך טווח שבגללו שקלתי את המחשב ההוא אך הוא נגנז.(לא שאני חייבת דין וחשבון עלזה) אני לא כאן לטרטר אותך או כל אחד אחר, אם פניתי כנראה שאני צריכה. מועד הקנייה תלוי ביכולות פיננסיות שגם אותן אין צורך שאני אפרט. ואם אפשר לתת מפרט שתואם את צרכיי העכשווים למה לא לתת אותו? אני מעריכה את זה שטרחת וענית, אתה באמת לא חייב.
 5. לגביי המפרט הקודם הצרכים השתנו לגמריי מתחנת תלת שטוחנת עבודה לתחנה שעוסקת באיור ופרינט ומדיי פעם תלת. כן רוצה מעבד חזק, מהמעט שהצצתי אז מסך טוב כמו שתארתי 1990 -2500ש"ח יספיק שזה קצת יותר מרבע מהתקציב, השאלה היא האם ב 6-6.5K שנותרו אפשר למצוא מחשב מתאים לצרכיי?
 6. כן, המסך נכלל לכן ציינתי שהתלת הוא לא הדבר העיקרי הוא משני מאד ( בהנחה שלהתאים לתקציב זה יקזז את יכולות התלת אם אני לא טועה)
 7. המחשב מיועד לפרנסה. 1. חריגה = לחסוך אם אפשרי חריגה רק אם חייב ובמעט. 2.עיקר העבודה איור, ציור, עיצוב גרפי, דפוס,קבצים כבדים. משני עריכת סרטונים ומידול ורנדור ב 3D = מדיי פעם. חשובה האפשרות אבל זה לא מפרט לתלת. תוכנות עיקריות : אילוסטייטור, פוטושופ, אידזיין משניות: 3Dmax, vray 3. מסך איכותי וחזק מאד חשוב, עבדתי יותר מעשור עם 19 אינץ' של EIZO שרק לאחרונה החל להתפרק. אז כזה או דומה 19-24 אינץ' 4.חשוב מחשב שקט 5.לא מתוכנן אובר לוק 6. יש לכלולו מע' הפעלה + אופיס +הרכבה בחנות 7. יש צורך ברמקולים 8. קנייה במרכז, תלאביב 9. שני USB3ת כונני SSD\NVME או כמותם 10.אמור לשמש אותי לכמה שנים טובות, אז מניחה שכן אופק שידרוגי. 11. קנייה מתוכננת בחודש-חודשיים הקרבים.
 8. תודה על המפרט. שאלה לגביי כרטיס המסך. זו חברה שלא מוכרת לי..האם טובה/זולה יותר מ Nvidia?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close