Gal Ben-Kochav - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Gal Ben-Kochav

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  15
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

0 ניטרלי

אודות Gal Ben-Kochav

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. שמח לבשר שהעלו את כל בשורות טובות ואת כל העונה הראשונה של פרשת השבוע: נשארו רק העונה השנייה והשלישית של פרשת השבוע!
 2. תודה רבה, לך, אך, כאמור, לצערי הרב, פשוט, לא הצלחת: התכנה מזהה כמה קבצים בודדים, במשקל של כמה קילובייטס/מגהבייטס ותו לא. אם תצליח להוריד את כל פרקי בשורות טובות (ואשמח מאוד, כאמור, אם תנסה, אותו הדבר, לגבי פרשת השבוע, מנקסט) ולהעלות ללינק הורדה/לשלוח, לי, בדואר האלקטרוני, אשמח מאוד. תודה רבה.
 3. ניסיתי ולצערי, זה לא הכי נוח: חמש דקות מגיעות למאה מגה (רגיל שזהו הגודל של פרק שלם) וכל הזמן, האתר של מאקו מקרטע ונתקע. אחכה שיעלו לאתר הפיראטי. תודה.
 4. תודה. אוריד ואנסה. לפני שאשלם לנקסט: הידוע אם יש לאתרים דרך לחסום את השימוש בתוכנות?
 5. מה הכוונה בכיווץ בזמן ההקלטה? בכל מקרה, היש תכנה שעליה תמליץ? בתקווה, כזו שקבציה אינם גדולים במיוחד. תודה.
 6. כן, ראיתי, תודה: עקרונית, לא תהא בעיה, מלבד העובדה שמן הסתם, העניין ייקח זמן רב ושהקבצים יוצאים ענקיים, אז, אעדיף לחכות עד שיעלו לאתרים הפירטיים ורק אם לא, לנסות.
 7. אז, אם למישהו יש עצה אחרת (ובהעדפה, כזו שאינה מורכבת מדי לביצוע בידי אנשים שבמובהק, אינם מומחים למחשבים), אשמח. אם לא, מניח שאצטרך להתאזר בסבלנות ולחכות עד שיעלו באתרים הפירטיים. תודה.
 8. תודה רבה על תשובתך. נקסט אמנם דורשים תשלום אך בקישור למאקו אני פשוט לוחץ על יש לי כבר חשבון וזהו, רק מתחבר דרך חשבון הגוגל ללא צורך לפתוח חשבון חדש (ואמנם אין לי חשבון הייחודי למאקו).
 9. אה, עכשיו, הקישור תוקן (אם כי, אני בספק אם המהלכים המוצעים יהיו קלים לביצוע בידי מישהו כמותי): בוא נתחיל, כאמור, ממאקו, אשמח אם תבדוק אם מה שאני מחפש רלוונטי למה שציינת. תודה רבה. מעוניין בכל הפרקים. מאפליקציית נקסט, מעוניין בכל הפרקים של סדרה בשם פרשת השבוע.
 10. תודה רבה על תשובתך. הקישור עודנו מוביל לאיזשהו סרטון מצויר קצרצר עם ילדה וכלב. בכל מקרה, מה שהבנתי מהשאר (ומקווה שהבנתי), בעזרת הצעתך להשתמש במנוכי החיפוש, הוא שהאתרים חסמו את כל האפשרויות להשתמש בתוכנות הללו על מנת לבצע הורדות ושאתה מציע לאתר את המיקום URL של הסרטונים. הבנתי נכון? אם כן, הידוע הכיצד מאתרים אותו מיקום URL? כאמור, אם תרצה, אכתוב במה אני מעוניינים (עם קישורים) ואולי, תוכל לסייע בכך. אגב, מה שאני מתעניין, בו, ממאקו, פתוח לציבור הרחב, ללא צורך בתשלום ובהרשמה, רק בחשבון גוגל.
 11. תודה רבה על תשובתך. חלק ממה שכתבת הינו סינית בשבילי (לא יודע מה זה ffmpeg), אני רחוק מלהיות מומחה למחשבים וכדומה. מה שניסיתי: ניסיתי להוריד תוכנות כמו IDM, שהיו ברשת שאמרו שתסייענה (כאמור, ציינתי מדריכים, שלא סייעו), אך, כפי שכתבתי, התוכנות אינן מזהות את הקבצים, או, שהן מצליחות להוריד רק קבצים זעירים (ולא רלוונטיים) של כמה קילובייטס. רלוונטי אם אכתוב במה אני מעוניין ותסייע בהורדה? ולגבי זבל: אכן, רוב גדול של מה שמשודר בטלוויזיה הינו זבל, למצער, בשנים האחרונות, אך, היו תקופות בהן זה לא היה המצב וחלק מהדברים מאותן התקופות, הגיעו לאתר של מאקו ושל נקסט.
 12. אציין שכל המדריכים הקיימים ברשת אינם מסייעים: התוכנות אינן מזהות את הקבצים, או, שהן מצליחות להוריד רק קבצים זעירים (ולא רלוונטיים) של כמה קילובייטס. תודה רבה.
 13. שלום רב, איך מקלידים יפנית, קוריאנית, גרוזינית וארמנית ב־Times New Romans ב־Microsoft Word 2016? כרגע, הוא מאפשר לי להקליד את שפות אלה בגופנים אחרים בלבד (למשל: Sylfaen, MS Mincho, Batang) ופשוט לא מאפשר לי להקלידן ב־Times New Romans והדבר מוביל לתפיסת יותר מדי מקום. אשמח גם אם תפנו אותי לפורומים אחרים במידה והשאלה אינה מתאימה כאן. תודה.
 14. שלום רב, ברשותי מדפסת HP Photosmart C4583 וכן גם Office 2016. כשאני מורה לו לשים את השוליים (הן בראש הדף הן בתחתיתו) על 0.00 סנטימטרים ומטה, הוא אומר שהמדפסת אינה מסוגלת להדפיס עם קביעת שוליים שכזו (בדקתי, נכון: התכנה תוציא הודעת אזהרה וחלק גדול מן הטקסט ייחתך) ושהמינימום שאני יכול לקבוע הינו 0.32 סנטימטרים בראש הדף על 0.34 סנטימטרים בתחתיתו, אך, כשאני מנסה להדפיס עם שוליים שכאלה (גם עם שוליים קטנים במעט מאלה התכנה טוענת שניתן להדפיס), המדפסת חותכת את הטקסט הן בראש הדף הן בתחתיתו. המינימום שאני מצליח להדפיס בלי שהמדפסת תחתוך הינו 0.45 סנטימטרים בראש הדף על 0.36 בתחתיתו. יש דרך להדפיס עם שו
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר