עבור לתוכן
 • צור חשבון

Someone Somewhere

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  7
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  41יום 10ש' 18דק' 48שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Someone Somewhere

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. במכשיר מי מקס 3 עם אנדרואיד תשע ו-MIUI עשר עם הרבה מסכים לא מצליח למצוא דרך להחליק ישירות ממסך הבית למסך האחרון וחזרה. כדי להגיע למסך האחרון צריך תמיד להחליק דרך כל שאר המסכים להגיע אליו. במכשירים קודמים יכולתי להחליק באותו כיוון ולעבור את כל המסכים ברצף, כאן לא. האם יש אפליקציה כלשהי שיכולה לסדר זאת? משהו בהגדרות שפספסתי? יכול להתקין לאנצ'רים אחרים אבל יש דברים בלאנצ'ר המובנה שחושש לאבד. תודה.
 2. רק עדכון למעוניינים. איפוס מערכת ושחזור מגיבוי מקומי פתרו את הבעיה.
 3. מנסה להיכנס למצב בטוח, ללא הצלחה. מישהו יודע איך? אף שיטה ברשת לא עובדת.
 4. אני חושד שזה קרה לפני כמה ימים, אחרי העדכון המערכתי האחרון של החברה (10.3.2) ולא מצליח לפתור את הבעיה. כל סוגי הצלילים האחרים עובדים רק הצלצול לא נשמע. ככה זה נראה בהגדרות צלילים, עם קו על הפעמון של עוצמת הצלצול (תמונה). כשמשחקים עם העוצמות שומעים את ההתראות והמדיה אבל לא את הצלצול. בכניסה לשקט\נא לא להפריע (תמונה) אין בעיה לבחור את אופציות ה"שקט" ו"נא לא להפריע". כשרוצים לחזור ל"רגיל" ולוחצים עליו, בפעם הראשונה זה קופץ חזרה לאופציה קודמת וצריך ללחוץ עליו שוב ואז הוא נבחר. אבל כמו שאמרתי, אין צליל צלצול למרות שרואים ש"רגיל" הוא האופציה הפעילה. זה לא מבטל את הקו על פעמון עוצמת הצלצול. אתחול לא עוזר. לצערי אין לי גיבויי מערכת מלפני העדכון. בדקתי ברשת ולא ראיתי פתרון שיעזור לי. יש למישהו רעיון? תודה מראש.
 5. רק רציתי לעדכן שבסוף לא ניסיתי את הכפתור הצהוב, חיברתי ספק אחר למחשב ה-HP שעובד תקין בינתיים. לא ברור מה היתה הבעיה עם הסיגמה, אבל למי אכפת כרגע תודה רבה לך yotam על הנסיון לעזור
 6. תודה רבה על העזרה חיברתי 4 פין. בלי זכרונות אותם ארבעה צפצופים קצרים. עשיתי איפוס CMOS עם הוצאת סוללה, לא לחצתי על כפתור צהוב. אנסה זאת ברגע שאוכל. ניסיתי לעשות בדיקת METEST86 מ-USB אבל המחשב לא מאפשר אתחול מ-USB משום מה. עשיתי בדיקה עם Windows memory diagnostics tool והכל תקין. נראה שאין בעיה כלשהי עם מחשב ה-HP כי עובד תקין לגמרי עם ספק אחר. רק ספק הסיגמה בעייתי. כפי שציינתי, נראה שהספק הזה בכלל לא מתחיל לעבוד (מאוורר לא מסתובב) עם הדלקת המחשב והצפצופים. האם זה לא אמור לפחות לקרות? ראיתי התייחסות ברשת לגבי בעייתיות בתאימות בין ספקים חדשים כמו הסיגמה ללוחות אם ישנים כמו של ה-HP. אולי זה מקור הצרה? יכול לקנות ספק נוסף אבל מי ערב שהוא יעבוד עם ה-HP? שלפתי איזה ספק ישן של 230W מאיזו מערכת, די חלוד ומוזנח אבל אנסה להשמיש אותו ונראה אם יעבוד.
 7. החלפתי ספקים בין שני מחשבים בבית. אחד עובד תקין אבל השני, מחשב HP מלפני 10 שנים בערך עם מעבד אינטל עושה חוכמות ומשמיע ארבעה צפצופים קצרים. הספק שחיברתי אליו הוא ג'נרי בגודל 500 של סיגמה, בן שנה וחצי, שעבד בלי בעיות במחשב שממנו הוצא. חשבתי שהצפצופים מעידים על בעיית שעון, זכרון או לוח אם אבל זה נכון לביוס AMI ולפי תוכנת אבחון הביוס הוא של HP כך שלא בטוח מה משמעות הצפצופים. עשיתי ריסט לביוס עם הוצאת והחזרת סוללה, ניסיתי כל מיני קומבינציות של הוצאה והחלפת מקום של שלושת הצ'יפים של הזכרון וגם בדיקה של צ'יפ בודד בכל ארבעת חריצי הזכרון , ללא שינוי. ניתקתי והחזרתי את חיבור 12 הפינים ללוח האם כמה פעמים, לפעמים עזר בעבר, הפעם כלום. לוח האם נוקה ונראה תקין. האם זו איכשהו בעייה של תאימות בין הספק ללוח האם של מחשב? ראיתי שיש מקרים נדירים של חוסר התאמה בין ספק ATX ללוח אם שאיננו ATX. על ספק הסיגמה שלא עובד עם המחשב רשום שהוא ATX. ניסיתי לחפש לגבי תאימות לוח האם, יש התייחסויות אליו אבל לא מוצא משהו שמתייחס לבעיית תאימות אפשרית לספק ATX. האם שדרוג הביוס מ-2009 לחדש יותר יוכל לעזור? ד"א, שמתי לב שספק הסיגמה בכלל לא עובד כשנשמעים הצפצופים, כלומר המאוורר שלו לא מסתובב. האם זו יכולה להיות הסיבה לצפצופים? מדובר במחשב הזה HP Compaq dc7900 Convertible Minitower PC עם מעבד Intel Core 2 QUAD Q9400 ולוח האם הוא HP 3032H (xu1 processor). תודה לכל העוזרים.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close