עבור לתוכן
 • צור חשבון

dizzy88

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  23
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  34יום 22ש' 24דק' 2שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות dizzy88

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. napoleon45, תודה רבה אחי. עשיתי בדיקת מאמץ בשתי תוכנות 3DMARK ו-FURMARK במשך 33 דקות, הטמפרטורה הייתה יציבה ועמדה על 81 מעלות. אני מצרף תמונות, תוכלו להגיד לי אם זה בסדר?
 2. הבעיה ששיחקתי ככה חצי שנה והכל היה בסדר "בדיקה סופית ( שתוכיח ) שהכול תקין - או שתריץ משחק גרפי לעשר דקות רבע שעה ותיקח נתונים של טמ' וכו'," עשיתי את זה, הפעלתי משחק אחר והכל היה בסדר הטמפרטורה היית תקינה. "ו שתריץ TimeSpy שזו בדיקה סינתטית אמינה שמאמצץ את הכרטיס מסך יותר מגיימינג" מה זה, איך עושים את זה?
 3. קודם כל תודה רבה לכולם! מה אני יכול להגיד, אז ככה: 1. ניסיתי להפעיל שני משחקים עם דלת פתוחה ו-NSYNC לא מסומן (CSGO ו- KILLING FLOOR 2) כולם על הגדרות מקסימום. במשחק קילינג פלור 2 לא עבר את ה-70 מעלות ו-39% ניצול של הכרטיס. לאומת זאת במשחק CSGO שוב הטמפרטורה טיפסה ל-80/83 מעלות ו-87%/90% ניצול של הכרטיס, כל זאת עם דלת פתוחה ופתח עליון של המארז גם היה פתוח. החזרתי כמובן את ההגדרות של הניצול חשמל ל-Balanced. 2. ניסיתי את אותם המשחקים עם דלת פתוחה רק עם NSYNC מסומן, הכרטיס עבד על טמפרטור יציבה של 66/70 מעלות ו-39% ניצול של הכרטיס שזה יפה. רק הבעיה שה-FPS שלי במשחק יורד ל-165 לפי ה-HZ שהמסך שלי מספק, אני לא יודע אם זה טוב או רע וכיצד זה משפיע על רמת המשחק, כי לפני זה הייתי משחק על FPS 500 ועכשיו על FPS 165. לפני זה כאשר ה-NSYNC היה לא מסומן, הכרטיס מסך אף פעם לא עמד על ביצועים כאלו 4000 סל"ד וטמפרטורה של 83 מעלות וניצול של 93% מהביצועים. אולי באמת הקיץ באילת משפיע כל כך על המחשב. לגבי הטמפרטורה בחדר, היא עומד על 25/26 מעלות. דבר נוסף ששמתי אליו לב, זה כאשר ה-NSYNC מסומן וה-Display mode במשחק מסומן על Fullscreen Windowed ה-Fps קופץ שוב ל-500fps והכרטיס מסך מתחיל להרעיש נורא (לא משנה אם סימנתי NSYNC או לא ואם המארז פתוח או סגור), רק כאשר אני משנה את ההגדרות ל-Fullscreen ו-Nsync מסומן, אז הכרטיס עובד יציב, וזה קצת מוזר לדעתי. זה לא נוח לי לעבוד על Fullscreen כי ברגע שאני מקפל את המשחק, כל המשחק מתקפל וזה לא נוח לי ואני רגיל לעבוד על ב- Fullscreen Windowed. 3. כמובן שניסיתי גם עם דלת סגורה ועם NSYSNC מסומן, הטמפרטורה לא עברה את ה-70 מעלות ו-40% ניצול של הכרטיס מסך ושוב זה בתאני שבהגדרות של המשחק ה-Display mode מסומן על Fullscreen Windowed. דבר נוסף במשחק CSGO בהגדרות NSYNC יש לי כמה אפשרויות סימון, ואני לא יודע במה לבחור: Double Buffered ו-Triple Buffered? none77 זה כן אופייני לכרטיס מסך שלי (זה מה שאמרו לי בחנות) ברגע שהטמפרטורה מגיעה ל-84 מעלות, הגוף קירור מתחיל לעבוד על ביצועים גבוהים כדי לקרר אותו ולהוריד את המעלות במהירות, וזאת פעולה תקינה של הגוף קירור והמסך, זה רק מראה שהכרטיס עובד כמו שצריך. טמפרטורת החדר היא 25/26 מעלות עם מיזוג בחדר. אני לא יודע מה לעשות, מבולבל קצת, לא יודע אם כדי לשלוח את הכרטיס לבדיק כי בכל זאת זה לא דבר בריא. פשוט לפני זה הייתי עובד עם מחשב IMAC קרוב ל-10 שנים ולא היה לי מחשב PC, קצת מסובך ואני מנסה להבין את המערכת. תודה רבה לכולם, מחכה לתגובתכם. עריכה: דרך אגב, שמתי לב שזה התחיל לאחר העדכון האחרון שהיה במשחק CSGO.
 4. דיברתי עם החנות, אמרו לי שזה מצב תקין של הכרטיס הזה, המשחק csgo עבר לאחרונה עדכונים רבים וזה משחק לא יציב והוא עובר כל הזמן שיפורים. אמרו לי ההפך, בהגדרות חשמל לעשות על high performance ולא על balanced. אמרו לי שהכרטיסי מסך עם הזמן נפתחים ומתחילים לעבוד על ביצועים גבוההים (כמו ברכב חדש) וטמפרטורה עד 90 מעלות נחשבת לטמפרטורה תקינה. ה-VSYNC במשחק מכובה, בדקתי זאת. כרגע התבקשתי לבדוק את המחשב עם משחק ישן שלא עובר עדכונים כמו CSGO ולעדכן אותם. אמרו לי שאני יכול לשלוח את המסך לבדיקה, במידה ואני רוצה. בקיצור אני לא יודע מה לעשות ואם זה תקין או לא
 5. אני לא מוצא איפה זה vsync יש לי gsync זה לא אותו הדבר? אני אבדוק עם המשחק מטרו. איך אני מגיע לזה power usage, אני לא מוצא את זה? עריכה: דיברתי עכשיו עם החנות מחשבים ממנה רכשתי את המחשב. אמרו לי לבצע מחיקה של הדרייברים ולהתקין דרייבר גרסה אחת אחורה. במידה וזה לא יעזור, ביקשו ממני לעדכן אותם.
 6. המאווררים מתחילים להסתובב ממש מהר ושומעים את זה, זה קורה כאשר הכרטיס מתאמץ. אני משחק במשחק cs:go על הגדרות מקסימום, וזה אף פעם לא היה ככה (המשחק לא דורש הרבה) הכרטיס מגיע ל-83 מעלות ו-93% ניצול (זה המון לדעתי למשחק כזה) זה היה קורה כאשר הייתי משחק במשחקים כבדים כמו Battlefield™ V. בדקתי בתוכנה של הכרטיס מסך, הביוס מעודכן ואין עדכונים קיימים. בנוסף בדקתי את הגרסה של הביוס בלוח אם, גם הכל תקין ומעודכן. ביצעתי את כל העדכונים האפשריים כולל וירוסים. אולי באמת בגלל החום הכבד זה עובד ככה. אני אראה אם זה לא משתפר עד שבוע הבא, אפנה לחנות בה רכשתי את המחשב.. תודה רבה לכולם, אעדכן אותכם מה קורה אם זה.
 7. כמובן, חשבתי על זה, במיוחד למישהו שגר באילת. אני יושב בחדר ממוזג, לא יודע אם זה עוזר. תודה רבה
 8. תודה רבה לכולם, אתם גדולים! תודה רבה לכם שאתם מנסים לעזור לי. מחר אהיה בבית ואבדוק את כל מה שאמרתם לי, ויעדכן אם זה הסתדר. תודה רבה חברים
 9. כמובן, אני אבדוק מחר. אני רק לא יודע איך עושים עדכן של הביוס, אבדוק זאת בגוגל, בטוח יש שם מידע.
 10. תודה רבה, הכרטיס מסך מרעיש, יותר נכון המאווררים שלו, הכל מסתובב והכל עובד. אין אבק במארז, דואג לנקות אותו.
 11. אתה צודק, אפנה מחר לבדוק זאת מולם. פשוט אני די בטוח שיגידו לי שזה תקין וזה בגלל שהכרטיס כבר לא חדש ועוד 100 סיבות למה לא לתקן אותו. עברתי מספיק ויש לי כבר ניסיון. נקווה לטוב ואני יעדכן אותכם מה קורה. בינתיים תודה רבה לכולם
 12. הדגם המדוייק של הכרטיס מסך: https://www.aorus.com/GV-N208TAORUS-X-11GC זה הדגם של המארז: Fractal Design Define R6 Blackout TG מקדימה קירור מים מדגם NZXT Kraken X62 עם שני מאווררים. למטה מאוורר אחד של 14 ס״מ למעלה 2 מאווררים של 14 ס״מ ומאוורר אחד 14 ס״מ שמוציא את האויר החם מהמארז.
 13. Napoleon 45, קודם כל תודה רבה לך ואני מסכים איתך בהחלט. פשוט אם זה רק דרייבר, אני אבדוק זאת ומעדיף לא לפנות לאחריות. פניתי לפורום כי אני מפחד שיגידו לי באחריות שזה מצב תקין ואין טעם לפתוח קריאת שירות, לכן רציתי לדעת אם זה מצב תקין או לא שהכרטיס מסך עובד ככה.
 14. Coch תודה רבה על התגובה. היום אני לא בבית, מחר אבדוק זאת ויעדכן אותך. אני לא יודע איך משנים לדרייבר ישן, ולגבי החיבורים הכל יושב כמו שצריך. אני מעדיף לא לשחק עם משחות טרמיות, כרטיס עדיין באחריות. תודה רבה, אני יעדכן אותך בהמשך.
 15. שלום חברים, יש לי מחשב די חדש (בן חצי שנה) ולאחרונה הכרטיס מסך שיש ברשותי gigabyt rtx2080ti התחיל להרעיש נורא. הכרויס היה מרעיש כאשר הייתי משחק במשחקים כבדים, אבל עכשיו הכרטיס מרעיש בכל משחק, אפילו במשחקים ישנים עם דרישות זניחות! בנוסף, במשחקים ישנים ובכלל, הטמפרטורה מגיע ל 81-83 מעלות ורמת ניצול 93%. במצב מנוחה הכרטיס עובד רגיל ולא מתחמם. האם זה תקין ואמור להיות ככה או שעדיף לפנות לאחריות? תודה רבה לכל העונים והעוזרים.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close