עבור לתוכן
 • צור חשבון

Noammk5

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  8יום 3ש' 14דק' 30שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Noammk5

 • דרגה
  Zone Newbie

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. שלחתי לך בפרטי אשמח אם תענה לי שם
  1. zelig192

   zelig192

   מתנצל על בעיכוב בתשובה.  לא ראיתי הודעה בפרטי. איך אפשר לעזור?

  2. Noammk5

   Noammk5

   רשמת אם אני לא טועה שניסית לכתוב את החוקים של חוק הגנת הפרטיות לחברה שלך ושראית שזה לא קל פנית לחברה אחרת והם עשו לך את זה.

   מה שאני מבקש ואני מקווה שזה לא חוצפה מצידי הוא אם תוכל לשלוח לי את מה שהחברה ששילמת כסף בנתה לך.הרי החברות שבונות את התיק לכל חברה וחברה יודעת איך לעשות את זה ויודעת גם איך לכתוב את זה במסודר.

    

   אני אשמח אם תוכל לשלוח לי את כל מה שהם עשו לך ותשמיט אפילו את פרטי החברה וכל מה שקשור בה.אני צריך לראותאיך הם רשמו את זה ולשנות את זה לפי אופי החברה שלי.אני מבין שכל חברה היא שונה אבל אם תהיי לי את ההתחלה אני אוכל לזרום משם.

    

   מצטער אם זה חצוף אבל זה יעזור לי מאוד.

    

    

 2. תודה רבה על התשובות. לא הבנתי למה אתה מתכוון המשפט האחרון? יש לי מחשב חזק שמריץ ווינדוס 10 עם תיקיה משותפת וכלל החברה מתחברת אליו בערך כ30 אנשים לא בו זמנית .חשבתי אולי להעביר את התיקייה המשותפת לשרת NAS ושכלל החברה תתחבר אל השרת NAS במקום למחשב עם הווינדוס 10 ואולי תהיי תעבורה יותר חלקה למשתמשים. אני יודע שישנה מקבלה בווינדוס לתיקה משותפת וברור לי שזה לא מחליף שרת סטורג' מקצועי. אולי אם אני ישים את התיקיה המשותפת על שרת הNAS וכולם יתחברו לשרת הNAS ואת שרת הNAS יגבה בעוד שרת NAS אחר או מחשב אחר עם הארדסיקים ואת אותו מחשב יכבה לאחר הגיבוי( שהמחשב ישרת כגיבוי נתיק). מה אתה חושב? יש גם אופציה לשלם לחברות ענן ולעשות גיבוי בענן אך התשלום הוא גבוהה.
 3. שלום לכולם, יש לי בחברה מחשב חזק עם ווינדוס 10 פרו שעליו יש תיקייה משותפת וכלל העובדים נכנסים אליה ושומרים מידע לפי תיקיות והרשאות שנתתי מבעוד מעוד. אל התיקייה המשותפת ניתן להיכנס גם ברשת הפנימית וגם בחיצונית על ידי תוכנה שנקראת OPENVPN -כל עובד קיבל קבצי סרטייפקציה בכדי שתהיי תקשורת בין המחשב שלו לבין השרת קבצים במשרד. חשבתי להביא שרת NAS בכדי לגבות השרת קבצים שהזכרתי למעלה ואז חשבתי לעצמי אם יש אפשרות לעשות את אותו עקרון רק עם השרת NAS ולוותר על המחשב שמשמש כשרת קבצים? האם השרת NAS יוכל להחזיק כמה וכמה משתמשים בו זמנית? האם ניתן להתחבר מרחוק בצורה מאובטחת לשרת קבצים? האם ניתן לתת הרשאות לתיקיות כמו בווינדוס?לפי יוזר?קבוצות? השרת שאני רוצה להזמין הוא : WD PRO NAS 4BAY PR4100 עם 4 הארדיסקים סדרה אדומה בנפח 4 ג'יגה כל הארדיסק. *אני יודע שאפשר לעשות שרת FREENAS באופן חינמי אך אין לי בעיה שהוא יהיה מקצועי ולרכוש. *אני לא נעול על WD אפשר גם שרת אחר. אני מאוד אשמח לעזרה כיוון שלא יצא לי להתעסק עם שרת NAS קנוי אלא רק שרת NAS שבניתי לבד.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close