עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ghnb Trcv

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  6
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  7יום 13ש' 52דק' 7שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Ghnb Trcv

 1. אתה מקבל אחריות על הOC הזה בניגוד לכרטיס רגיל שאם את עושה לו OC אתה מבטל את האחריות. בכל מקרה זה לא האישיו פה. האישיו זה ההחלפה של מוצר שקנית בסכום מסויים למוצר שעולה פחות. משהו שלא נראה לי הוגן ולא אמור להראות לאף אחד שהוא נקי מאינטרסים הוגן.
 2. לא לא אם חנות מציגה את עצמה כהוגנת זה ממש לא תפקיד של לקוח לבדוק כל דבר שלא עבדו עליו והביאו לו משהו אחר. בגלל זה קונים מחנות אמינה ולא מהשוק. התגובות פה פשוט פתטיות. זה יכול להגיע לתביעה ייצוגית דבר כזה, רק אומר.
 3. מותר לחנות לקחת לך X שקל ולהביא לך כרטיס שעולה Y שקל במקום???????????? אם אתה מדבר ככה לא פלא שעבדו על סבא שלך. שיעבדו על שאר המשפחה שלך גם אמן ונגיד להם שזה אשמתם
 4. יש אנשים שלא מבינים בזה ולא ידעתי באותו זמן שהחליפו לי למשהו אחר וגם לא ידעתי איך לבדוק את זה באותה תקופה. זה הגיע בתוך מערכת מחשב שהכל מורכב בפנים. זה נראה לך הוגן שמחליפים לך מוצר שקנית בסכום כסף מסויים למשהו יותר זול בלי לזכות אותך בהפרש? אם זה באמת נראה לך הוגן יש לך בעיות רציניות. לא חושב שזה נעשה בזדון במקרה הזה ולכן אשמח לתגובת TMS בנושא. בגלל אנשים כמוך עובדים על זקנים בלי סוף בחנויות סלולר ומוכרים להם דברים שהם לא בהכרח הבינו ורצו ואז מפילים את האחריות עליהם, רק אומר.
 5. היי ראיתי את האשכול פה במקרה, אני רואה שTMS מגיבים פה אז אני רוצה להעלות משהו. לפני כמה שנים רכשתי מחשב מTMS. המחשב כלל זוג כרטיסי מסך שהיו מחוברים בSLI מסדרה יקרה אשר כוללים OC. הייתה בעיה עם הSLI. התקשרתי לTMS והם שלחו שליח שיאסוף את המחשב ויטפלו בזה אצלהם. הם ראו שיש בעיה ואמרו לי בטלפון שהחליפו את אחד הכרטיסים והבעיה נפתרה. אכן שהמחשב חזר אלי הוא היה תקין והSLI עבד טוב. בדיעבד לאחר שנה+ גילתי שהכרטיס השני שהם החליפו לי הוא אחר, יותר זול ולא כולל OC. לא נאמר לי מעולם שהחליפו לכרטיס אחר והייתי בטוח שהחליפו לאותו כרטיס בדיוק. מעולם לא הסכמתי שיחליפו את הכרטיס לכרטיס זול יותר (וגם אם כן למה לא זיכו אותי בו ברגע בהפרש של המחירים?) אני משער שהייתה כאן טעות של הנציג שדיבר איתי בטלפון שלא העלה את הנושא או של הצוות שלא שם לב וכו'. בגדול אני הייתי סך הכל די מרוצה מTMS רק הנושא הזה ספציפית עשה לי קצת רע (זאת לא הרגשה נעימה לגלות שקיבלת משהו אחר למרות ששילמת על משהו יותר יקר). בגדול עברו כבר כמה שנים מאז ולמרות זאת אני פונה אליכם TMS כדי לדעת אם אוכל לקבל פיצוי כלשהו על הנושא.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close