משחק חינם ושלל הנחות: סוף שבוע משתלם של גיימינג

כותר פעולה טקטי בן ארבע יכול להיות שלכם ללא עלות, אם תזדרזו ותנצו את ההטבה

שגעון חלוקת המשחקים החינמיים שפוקד את חנות הצד השלישי Humble Store בחודשים האחרונים ממשיך, כשהפעם היא מחלקת לכל דורש את The Bureau: XCOM Declassified, משחק פעולה טקטי מעניין המשוחק מגוף שלישי ביקום העלילתי הפופולרי שבו בני האדם מקימים כוח עולמי אחוד למלחמה בגזע פולש מאיים של חוצנים.

כמו בעבר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להוסיף את הכותר אל סל הקניות של המשתמש החינמי שלכם בשירות – ולקבל אל כתובת המייל שלכם מספר סידורי להפעלתו של המשחק דרך חשבון ה- שלכם, מתישהו במהלך היממה הקרובה לפני תום החלוקה.

The Bureau: XCOM Declassified

לצד המשחק החינמי, בחנות של Steam עצמה ניתן למצוא את משחק התפקידים ההמוני The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited שזמין להתנסות ללא עלות כלל בחמשת הימים הקרובים, במסגרת חגיגות לציון 10 מיליון משתמשים שנרשמו אליו מאז הושק במקור – כאשר המתמכרים יוכלו גם לרכוש את 'כרטיס הכניסה' שלהם לעולם המקוון במחיר מוזל של 37 ש"ח לגירסת הבסיס, או 127.5 ש"ח לגירסה שכוללת גם את חבילת ההרחבה העדכנית ביותר Morrowind.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

מבצעים נוספים שזמינים בסוף השבוע הנוכחי, עד ליום שני הקרוב, ב- כוללים את משחק התפקידים המשובח Divinity: Original Sin – Enhanced Edition ב-51 ש"ח בלבד, משחק ה-Roguelike המאתגר והמאיים The Binding of Isaac במחיר מצחיק של 3.8 ש"ח, משחק הפעולה הטקטי והמאתגר בטירוף Xenonauts (שמהווה אף הוא מעין עיבוד מודרני למשחקי XCOM המקוריים משנות התשעים) במחיר 23 ש"ח ומשחק האסטרטגיה המשובח בתורות Age of Wonders 3 בעלות של 26.4 ש"ח – יחד עם הנחות משמעותיות גם על תכני ה-DLC הרבים שנוצרו עבורו במשך השנים.

Age of Wonders 3

מחירי נוספים בשירות כוללים את כותר התפקידים האפוקליפטי Wasteland 2 בגירסת הבמאי עם תג מחיר של 75 ש"ח, משחק הפלטפורמה הצבעוני העדכני Yooka-Laylee ב-75 ש"ח, משחק הפעולה וההישרדות הבלתי מתפשר Necropolis: Brutal Edition ב-16.6 ש"ח ושלושת משחקי העידן החדש של המותג הקלאסי Shadowrun (שהם Shadowrun Returns, Shadowrun: Dragonfall ו-Shadowrun: Hong Kong, כולם בגירסאות המעודכנות ביותר) בעלות של 11 ש"ח האחד. תהנו!

Shadowrun: Hong Kong

שיתוף

הגב