צפו: משחק האסטרטגיה של סדרת Halo נוחת ב-Steam

משחק האסטרטגיה בזמן אמת שהעניקו לנו אותם אנשים שאחראים לסדרת Age of Empires יהיה זמין סוף סוף לקהל הרחב בשוק ה-, באיחור קטן של חצי עשור

זמן מה אחרי הדלפת טוויטר שהצהירה על כך, במיקרוסופט מודיעים רשמית כי משחק האסטרטגיה בזמן אמת Halo Wars: Definitive Edition, שהיה זמין עד כה רק כבונוס במסגרת גירסת האספנים של Halo Wars 2, הופך למוצר שניתן לרכוש בנפרד – הן בחנות האפליקציות של מיקרוסופט בחלונות 10, הן בחנות המקוונת ב- והן בחנות פלטפורמת ה-Steam, שם תהיה תאימות גם למערכות מסוג 7 וחלונות 8.1.

Halo Wars נוצר בידי המפתחת הנודעת Ensemble Studios (שמוכרת יותר תודות לסדרות Age of Empires ו-Age of Mythology) רגע לפני שזו חדלה מלהתקיים, ומציע לשחקנים לחוות את היקום של סדרת Halo מנקודת מבט ונקודת משחק בלתי רגילות, כאשר גירסת ה-Definitive Edition המעודכנת מספקת שדרוג ויזואלי, את כל התכנים המוספים שהוזקו עבור הכותר במקור וגם תמיכה שקמה לתחייה במצבי המשחק המקוונים, עם אפשרות להקים שרתי משחק ייעודיים ולבחור ביניהם באופן עצמאי, ללא כל אותן מערכות למציאת קרבות בצורה אוטומטית.

כפי שהיה ניתן לצפות ממשחק שמהווה עדכון קל עבור משהו שנוצר במקור בשנת 2009 עבור קונסלת הדור הקודם, דרישות המערכת הרשמיות שמופיעות בעמוד ה-Steam הרלוונטי הן מהצנועות ביותר בהן יצא לנו להיתקל לאחרונה: מערכת חלונות 7 בגירסת 64 ביט, מעבד Core i3 מכל סוג שהוא או מקביל לו, נפח אחסון של 12 ג׳יגה-בייט, זכרון דינאמי של 4 ג׳יגה-בייט וליבה גראפית מדגם HD Graphics 4200 מובנית של אינטל, או כרטיס מסך מדגם GeForce GT 740M ו- R5 240M (כן, אלו דגמים ניידים) מוגדרים בתור המינימום, ואילו מעבד Core i5 או דומה, זכרון RAM של 8 ג׳יגה-בייט וכרטיסי GeForce GTX 560 או HD 5850 מוגדרים בתור המערכת המומלצת.

דרישות כמעט דמיונית לכותר בולט שמגיע אלינו בשנת 2017 – לשמחת כל מי שאוהבים את Halo ומחזיקים במערכת מחשב שנוצרה לפני חצי עשור או יותר

כעת, יתכן שזה רק עניין של זמן עד שנראה גם את כותר ההמשך שהושק בתחילת השנה הנוכחית (וזכה לקבלת פנים מעורבת מהמבקרים), Halo Wars 2, זונח את הבלעדיות של חנות האפליקציות עבור 10 ומגיע גם הוא בגירסת Steam שתהפוך אותו לרלוונטי למספר גדול משמעותית של צרכנים, כולל אלה שעדיין מסרבים לעבור לגירסה החדשה של מערכת ההפעלה מבית . אף אחד משני המשחקים האלו אינו נחשב ליצירת מופת שאין דומה לה, אך במסגרת ההיצע המצומצם שקיים בעולם כותרי האסטרטגיה כיום זוהי תוספת חביבה שעשויה לעניין רבים מחובבי הז׳אנר, כך שאין לנו תלונות על המהלך הזה.

מתי גם Halo Wars 2, וכותרים נוספים כדוגמת Forza Horizon 3, ישתחררו מהבלעדיות של 10?

Halo Wars: Definitive Edition יוצע למכירה לכל דורש החל מהיום, חמישי ה-20 באפריל, במחיר מלא של 20 דולר. מצדיק השקעה או מיותר לגמרי? אוטוטו נגלה.

שוקלים לרכוש אותו, או ש-20 דולר זה הרבה יותר מדי עבור כותר בינוני וסביר בן שבע?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר