מבצעי ה-Prime Day של אמאזון חוזרים ומבטיחים לנו הצעות ללא תחרות • HWzone
טכנולוגיהצרכנות

מבצעי ה-Prime Day של אמאזון חוזרים ומבטיחים לנו הצעות ללא תחרות

החגיגה הפרטית של ענקית הקמעונאות המקוונת חוזרת לסיבוב שני, ואנחנו כאן כדי להזכיר לכם מה נדרש לעשות בכדי לקחת בה חלק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כמו בשנה שעברה, גם השנה חודש יולי מגיע אלינו בסימן ה-Prime Day של – מיזם גדול במיוחד למשך 24 שעות, אשר נועד גם לחגוג את יום הולדתה של החברה הענקית וגם לדרבן יותר ויותר צרכנים להצטרף אל שירות ה-Prime, שמספק מגוון הטבות ייחודיות לחברים בו.

ה-Prime Day לשנת 2016 מתחיל מחר (יום שלישי, ה-12 ביולי), ואנחנו כאן בכדי להסביר לכם בקצרה ובפשטות כיצד אתם תוכלו להפיק ממנו את המיטב.

אז איך משתתפים?

על מנת להשתתף במבצעי ה-Prime Day, נדרש שיהיה לכם קודם כל משתמש בשירות ה-Prime של , כשלמעשה המטרה העיקרית של יום המבצעים הזה הוא לגייס עוד מתנסים ומשתמשים עבור מועדון הלקוחות הזה, שעלותו היא 99 דולר לשנה ומעניקה משלוחים במהירות הבזק (בערים ומדינות נתמכות בלבד), גישה לשירותי הענן והזרמת התוכן של , הנחות בלעדיות ועוד.

ה-Prime הינו שירות בתשלום, אך באמאזון מציעים לכולם 30 ימי ניסיון חינמיים ללא הבדלי דת, גזע ומצב חשבון בנק – כל שצריך לעשות, בין אם יש לכם משתמש רגיל באמאזון ובין אם לא, הוא ללחוץ על כפתור ה-'Try Prime' ולעקוב אחר תהליך הרישום שאינו מסובך מדי. במידה ויש לכם כתובת מייל סטודנטיאלית עם סיומת .edu, תוכלו לקבל אפילו חצי שנה של התנסות חינם ב- Prime!

amprzz

שימו לב כי על מנת להירשם לשירות ה-Prime, יהיה עליכם להזין פרטים של כרטיסי אשראי שפתוח לשימוש בחו"ל – באמאזון כאמור לא יחייבו אתכם עבור השירות ב-30 הימים הראשונים שלאחר הרישום, אך חשוב לזכור כי במידה ולא תהיו מעוניינים להמשיך להיות חברי Prime מעבר לתקופת ההתנסות החינמית יהיה עליכם לבחור באפשרות ביטול החברות הקיימת באתר, אחרת תחוייבו בסכום של 99 דולר, אחת לשנה.

amprzz1

שימו לב כי הרשמה דומה לזו שמוצגת בפיסקאות הקודמות ניתן לבצע גם ב"סניפיה" הדיגיטליים הבולטים האחרים של אמאזון מסביב לעולם – בריטניה, גרמניה וצרפת מהווים את הדוגמאות הבולטות (עם אופציות נוספות שנמצאות באיטליה, הולנד, ספרד ועוד), כאשר כל אחד מהם עתיד להציע מאות רבות של בלעדיים משלו, ועל כן מומלץ בהחלט לבצע מעקב אחר כמה מהם.

ואנחנו כמובן גם נהיה כאן מחר, על מנת ללוות אתכם ולשתף אתכם בכל טכנולוגי ראוי ומשתלם שנמצא – ואתם מוזמנים לעשות את אותו הדבר בדיוק בתגובות, על מנת לוודא שגם גולשים אחרים יהנו מהמיטב שיש לעולם הקניות האינטרנטי להציע.


תגיות

3 תגובות

  1. הPRIME DAY בשנה שעברה היה בדיחה עצובה והרגיש כמו ניסיון של אמזון לנקות את המדפים. נקווה שהשנה יהיה יותר טוב.

    1. כמו מבצעים של אמאזון בכל יום בערך, גם ה-Prime Day הקודם דרך לחפור דרך הרבה "זבל" בכדי למצוא את הפנינים שבאמת כדאי להסתכל עליהן, וגם אז אותם מבצעים שווים באמת נחטפו בדרך כלל במהירות גבוהה. בגלל זה, כל מי שיקדיש מעט זמן בשיתוף המציאות שבהן הוא נתקל כאן באתר, יסייע לכולנו להרוויח ולנצל את היום הזה.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close