פרטנר מציעה טריפל מסוג חדש: סלולר ורשת ביתית ב-159 ש"ח לחודש

מפעילת מותג אורנג' היא הראשונה שמשלבת בין חבילת סלולר לחבילת רשת ביתית הכולל ספק ותשתית במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי, אך האם יש כאן בשורה משמעותית?

חברת פרטנר, דרך מותג האורנג' שהיא מפעילה בארץ, החלה להציע חבילה חדשה וייחודית יחסית שתספק לכם הן שירותי סלולר ללא הגבלה, והן שירותי תשתית וספק רשת ביתיים במהירות של עד 100 מגה-ביט לשנייה (בהתבסס על תשתית של בזק או של Hot) – במחיר של 159 ש"ח לחודש, כולל מע"מ.

ortr

ortr1

הצעה מעניינת, אבל לא בהכרח משתלמת במיוחד

החבילה המדובר תכלול שירותי דיבור ומסרונים בסלולר ללא הגבלה, בתוספת חבילת גלישה בנפח 8 ג'יגה-בייט, וכמו כן נפח אחסון קבוע של 200 ג'יגה-בייט בשירות הענן של החברה. המחיר המדובר יהיה זמין ל-18 החודשים הראשונים, ולאחר מכן יוכל לעלות למחיר של 179 ש"ח בחודש (במידה ולא תחדשו את ההטבה או שלא תעברו להצעה אחרת עד אז). מי שאין לו מודם-נתב ADSL או VDSL תומך ברשותו, יוכל לשכור אותו מפרטנר בעלות של 10 ש"ח בחודש – ללא רכישת בעלות בסוף תקופת תשלום מסויימת, אלא במודל השכרה בלבד. 

ortr2

האם זה משתלם בכלל? התשובה הקצרה היא לא ממש, והתשובה הקצת יותר ארוכה היא תלוי את מי שואלים. פרטנר עצמה מציעה חבילת תשתית וספק 100 מגה (בהתבסס על רשת ה-VDSL של בזק) במחיר של 100 ש"ח לחודש, מה שמציב את מחיר חבילת הסלולר שמתווספת בחבילת הטריפל החדשה על 59 ש"ח – מחיר שטוב יותר מזה שתמצאו אצל פרטנר עצמה בעבור חבילת סלולר נפרדת, אבל לא ממש טוב יותר מזה שמציעות ספקיות סלולר אחרות בשוק, כולל 012 מובייל של פרטנר עצמה שתעניק לכם חבילה ללא הגבלה עם 10GB של גלישה בעבור אותו סכום.

אם יש לכם חיבה עזה לאורנג', החבילה החדשה עשויה לקרוץ לכם, אך נראה כי כל השאר יעדיפו להמשיך ולהפריד בין חבילת הסלולר לחבילת האינטרנט הביתי שלהם, לפחות עד שחברות נוספות יקפצו על הטרנד ויחלו להציע הצעות מקבילות – ואז אולי נתחיל לראות מלחמת מחירים מחודשת שתביא אותנו למקומות מעניינים.