סוני רוצה להיות אפל • HWzone
טכנולוגיה

סוני רוצה להיות אפל

לא מרוצה מההפסדים הכספיים
 
חברות רבות מנסות לפצח את סוד ההצלחה של אפל. למה הסמארטפונים של אפל מוכרים יותר מאלה של סמסונג וסוני אריקסון? סוני חושבת שזה בגלל האינטגרציה והתאימות המושלמת שבין החומרה לתכנה – והיא רוצה גם.
 
חברת מפסידה כסף כבר ארבע שנים ברציפות. לכן, החליט דירקטוריון החברה להחליף את האוורד סטרינגר (Howard Stringer) בתפקיד מנכ"ל החברה. את תפקידו יתפוס קזואו היראי (Kazuo Hirai). בראיון שמסר האחרון לעיתון Wall Street Journal סיפר כי הוא מתכוון לבצע כמה שינויים דרסטיים בחברה כשיכנס לתפקידו החדש באחד באפריל (וזו לא תהיה מתיחה).
 
לאפל היה קלף מנצח, סטיב ג'ובס, שהיה גאון שיווק ופרפקציוניסט, ובזכות השגעונות שלו הצליח לגרום לטכנולוגיה של להיות פשוטה וסקסית. לסוני יש חומרה חזקה ואיכותית, אך היא לא מושכת או פשוטה לשימוש כמו זו של .
 
מר. היראי מסר כי הוא מתכוון לבנות מערכת שיתופית בדיוק כמו זו של (בדיוק מה שהיה חסר לנו, עוד מערכת בענן) ולקשר בין המוצרים השונים של ולאפשר לתוכנה לעבוד בהרמוניה עם החומרה. אולי המהלך בו רכשה את אחזקותיה של אריקסון בסמארטפונים ה"משותפים" הוא אחת ההכנות למהלך שכזה.
 
הטאבלט של סוני לא זכה הלצלחה גדולה מדי ולא הרשים במכירות, אך אולי אחרי חילופי המנכ"לים אנחנו נראה שינוי משמעותי במכירות כבר בטאבלט הבא. ככל הנראה, סוני תשלב את גיימינג במלוא העוצמה בסמארטפונים ובטאבלטים שלה, עכשיו כשאלה ימותגו עם השם "Sony" בלבד.
 
אם סוני תשלב את כל מה שלמדה מייצור מסכים וקונסולות משחקים, יחד  עם הידע שרכשה בזמן השותפות עם אריקסון ותייצר את הגיימינג האולטימבטיבי עם מסך מדהים – היא תוכל לתת פייט רציני לאייפון של .
 
אנחנו רק מקווים שהמערכת השיתופית של סוני תהיה טובה כמו זו של .

תגיות

2 תגובות

  1. סוני VAIO הרבה יותר סקסי מאפל
    חבל רק שהם יקרים כל כך

  2. זה בגלל שהמוצר של אפל
    גם אם יקחו את אותו מכשיר של אפל, ישווקו אותו תחת שם אחר תחת SONY, ויציעו אותו במחיר זול יותר, עדיין מטומטמים יקנו אפל.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close