מיקרוסופט תזרים אליככם משחקים ואפליקציות מהענן • HWzone
טכנולוגיה

מיקרוסופט תזרים אליככם משחקים ואפליקציות מהענן

הפרויקט, שיהיה שירות הזרמה ישירה למשחקים ואפליקציות ראשון מסוגו מהחברה, נבנה על ידי צוות הפיתוח של מערכות ההפעלה במיקרוסופט ויהיה מבוסס על פלטפורמת ה-Azure בענן

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


xbox-one-cloud
עולם הגיימינג של והענן

מיקרוסופט בונה פלטפורמה שתאפשר הזרמת משחקים ואפליקציות למגוון רחב של מכשירים, מבינהם סמארטפוני ווינדוס פון, טאבלטי ועוד. השירות, שדומה בבסיסו לשירות ה-OnLive שקיים כיום, יאפשר לחומרה חלשה להריץ משחקים כבדים עם חיבור אינטרנט ובכמעט כל מקום עם קליטה, חזון שיש לחברה מאז השקת מערכת ההפעלה לסמארטפונים .

למרות שהשירות החדש, בשם קוד "Arcadia", יהיה הראשון מסוגו במיקרוסופט, פרוייקטים דומים הנוגעים בנושאים חופפים כבר עלו בחברה. פרוייקט הזרמת משחקים דומה במיקרוסופט בשם "Rio" כבר החל בפיתוח הפלטפורמה בסוף שנה שעברה, עם פרוייקט נוסף שמטרתו הקטנת ההשהיה הקיימת במשחקים התלויים בחיבור קבוע לאינטרנט (בשם "DeLorian. מידע על שילוב הפרויקטים הקיימים הללו ב-Arcadia אין לנו, אך אנחנו משערים שמיקרוסופט לוקחת את הזמן עם פלטפורמת ההזרמה החדשה, בניגוד להשקה מהירה עם מוצר לא בשל.

עוד פרט מעניינים שאנחנו מוצאים בעניין מציב את הפרויקט החדש כפרויקט "חוצה פלטפורמות", עם שני משרות שמיקרוסופט פירסמה ובה דרושים מהנדסים מיומנים לקבוצת מערכות ההפעלה של החברה עם יתרון לאלה עם רקע באנדרואיד ו-iOS. אם תחליט כן לספק פתרון גם לפטפורמות אחרות לשירות ההזרמות החדש שלה, ניתן בהחלט לצפות לשירות מהפכני בשוק המגובה על ידי אחת מהחברות הגדולות בעולם, עם ניסיון רב בתחום.

למרות ההתרגשות הרבה שלנו בעניין, השירות לא צפוי לראות אור יום עד לפחות החצי השני של שנה הבאה, אך עד אז יש למה לצפות.

[interaction id="549c175308b0f9895128798a"]

תגיות

2 תגובות

  1. לפי דעתי סוני ומיקרוסופט פישלו עם הקונסולות שלהם לא במכירות אלה בחומרה של הקונסולות תוך שנתיים 3 המשתמשים יתלוננו בגלל שהקונסולות יריצו כבר 720P 30FPS והם עכשיו בקושי מריצים FHD 60FPS זה גרוע ועוד אומרים הדור הבא אם זה היה הדור הבא הם היו יכולים לעשות קונסולה משלהם חזקה כמו שעשו עם הפלייסטיישן 3 ואקסבוקס 360 הם היו באמת פעם הדור הבא.
    לי בעצמי יש פלייסטיישן 3 אני רוצה פלייסטיישן 4 או XBOX ONE אבל הם לא מרשימים יש להם חומרה של מחשב ב2000-2500.

  2. ב-2500 שקלים אתה מחסל אותם, אל תחמיא להם יותר מדי.
    אבל ככה זה בעולם. ליבות עיבוד זולות וחלשות, לוחות מודפסים באיכות על-הפנים אגב, ותוכנה נעולה וגועלית. יאללה, להמונים.
    זה נמכר, זה פשוט לשימוש, זה עובד בשבילן.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close