מיקרוסופט תזרים אליככם משחקים ואפליקציות מהענן

2 תגובות

הפרויקט, שיהיה שירות הזרמה ישירה למשחקים ואפליקציות ראשון מסוגו מהחברה, נבנה על ידי צוות הפיתוח של מערכות ההפעלה במיקרוסופט ויהיה מבוסס על פלטפורמת ה-Azure בענן

xbox-one-cloud
עולם הגיימינג של והענן

מיקרוסופט בונה פלטפורמה שתאפשר הזרמת משחקים ואפליקציות למגוון רחב של מכשירים, מבינהם סמארטפוני ווינדוס פון, טאבלטי ועוד. השירות, שדומה בבסיסו לשירות ה-OnLive שקיים כיום, יאפשר לחומרה חלשה להריץ משחקים כבדים עם חיבור אינטרנט ובכמעט כל מקום עם קליטה, חזון שיש לחברה מאז השקת מערכת ההפעלה לסמארטפונים .


למרות שהשירות החדש, בשם קוד "Arcadia", יהיה הראשון מסוגו במיקרוסופט, פרוייקטים דומים הנוגעים בנושאים חופפים כבר עלו בחברה. פרוייקט הזרמת משחקים דומה במיקרוסופט בשם "Rio" כבר החל בפיתוח הפלטפורמה בסוף שנה שעברה, עם פרוייקט נוסף שמטרתו הקטנת ההשהיה הקיימת במשחקים התלויים בחיבור קבוע לאינטרנט (בשם "DeLorian. מידע על שילוב הפרויקטים הקיימים הללו ב-Arcadia אין לנו, אך אנחנו משערים שמיקרוסופט לוקחת את הזמן עם פלטפורמת ההזרמה החדשה, בניגוד להשקה מהירה עם מוצר לא בשל.

עוד פרט מעניינים שאנחנו מוצאים בעניין מציב את הפרויקט החדש כפרויקט "חוצה פלטפורמות", עם שני משרות שמיקרוסופט פירסמה ובה דרושים מהנדסים מיומנים לקבוצת מערכות ההפעלה של החברה עם יתרון לאלה עם רקע באנדרואיד ו-iOS. אם תחליט כן לספק פתרון גם לפטפורמות אחרות לשירות ההזרמות החדש שלה, ניתן בהחלט לצפות לשירות מהפכני בשוק המגובה על ידי אחת מהחברות הגדולות בעולם, עם ניסיון רב בתחום.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


למרות ההתרגשות הרבה שלנו בעניין, השירות לא צפוי לראות אור יום עד לפחות החצי השני של שנה הבאה, אך עד אז יש למה לצפות.

[interaction id="549c175308b0f9895128798a"]