מבצעי Black Friday 2015 ברשת חנויות באג

5 תגובות

הרשת הפופולרית מצטרפת להרבה אחרות בישראל עם שבוע של מגוונים משלה

אחרי שסיפרנו לכם על ההצעות של KSP, אייבורי, TMS ועוד כמה וכמה חנויות בארץ שהחליטו לאמץ את הטרנד הבינלאומי של הנחות לרגל סוף השנה האזרחית – הגיע הזמן לקנח עם Bug, אשר הייתה הראשונה שהביאה לארץ את עולם מבצעי ה- לפני כמה שנים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בדומיין הייעודי שלהם עבור האירוע הקימה באג מיני-אתר עבור המבצעים לשנת 2015, ולמרות שישנה תחושה כי הפעם המבצעים פחות נדיבים ופחות נרחבים מבשנים עברו – בכל זאת ניתן לגלות שם לא מעט הצעות שיקרצו לחלק מכם.

bbu7

מבצעי 'המוצר השני בהנחה גדולה' האיקוניים של באג ממבצעי Black Friday הקודמים חזרו גם הפעם עם הנחה של 60 אחוזים על מקלדות, עכברים, אוזניות, מטענים, מצלמות , משחקי מחשב וקונסולה ועוד שמשתתפים – מביתן של כ-30 חברות שהבולטות מביניהן עונות לשמות מיקרוסופט, Audio-Technica, הרמן/קרדון, JBL, קריאייטיב ו-AKG.

bbu6

בנוסף, קיים מבצע של 50 אחוזי הנחה על המוצר השני במסגרת ציוד הגיימינג של החברות , ו-Turtle Beach.

bbu5 bbu4

מחירי נפרדים ואטרקטיביים קיימים גם לדגמי מסויימים של AKG ו-JBL

בניגוד למבצעים דומים של KSP, כאן נראה כי אין הגבלות על רכישת שני מוצרים זהים או דרישה להחזרה של שני המוצרים יחדיו, אך כן קיימים כמה מוצרים מהחברות המשתתפות שהינם יוצאים מן הכלל ולא משתתפים במבצע – לתשומת ליבכם.

bbu9

המבצעים על הקונסולות כוללים PlayStation 4 אירופאי בגירסת PAL עם כונן קשיח של 500GB שמוצע בעבור 1,800 ש"ח (בצבע לבן או שחור), וקונסולת בגירסת 500GB עם המשחק FIFA 16 שמוצעת בעבור 1,837 ש"ח – או בגירסאות העדכניות עם של טרה-בייט ועם המשחק 16 או המשחקים ו-Rise of the בעבור 1,879 ש"ח כל אחת, מה שמהווה דיל קורץ הרבה יותר למעוניינים.

bbu1
בלעדיים לבעלי כרטיסי אשראי של לאומי קארד מגלמים הנחות יפות של 150 ש"ח על שני מוצרים לא רעים בכלל

מגוון מבצעים קיימים גם בקטגוריית המחשבים הנייחים ובמיוחד הניידים, עם דגמים של אייסר, MSI, אסוס, HP, דל, אסוס ואפל שמשתתפים. בין ההצעות הבולטות לחיוב ניתן למנות ניידי 15 אינץ' של HP עם חלונות 10 ומעבדי Core i3-U ו-Core i5-U ממשפחות ה-Broadwell וה-Skylake במחירים של בין 1,944 ש"ח ל-2,592 ש"ח, את אולטרבוק ה-UX305CA של אסוס שמציע מעבדי Core M עדכניים, כונני ומסכים ברזולוציות QHD+ במחירים שמתחילים ב-3,500 ש"ח – וגם ניידי Aspire ES1 צנועים מאוד של בגדלי 11 ו-13 אינץ' אשר עולים 900 ו-1,000 ש"ח בלבד בהתאמה.

bbu2 bbu3

לסיום, בבאג מצהירים גם על מבצעים על כמה וכמה סמארטפונים בולטים מ-LG, , ואחרות – אם כי אלו לא נחשפים באתר, ויהיו זמינים רק למי שיגיעו פיזית לחנויות על מנת להזמין, כך שלא נוכל לשפוט את טיבם בינתיים.

bbu8
מחיר קיים גם לסמארטפון ה-MX5 המתכתי של מייזו

המבצעים של באג החלו כבר אתמול, ויימשכו עד ליום שבת הבא, ה-5 בדצמבר 2015. מצאתם דילים טובים שלא סיפרנו עליהם כאן, הייתם בחנויות ושמעתם אודות מחירי המבצע 'הסודיים' של הסמארטפונים? שתפו איתנו ועם הגולשים את הפרטים בתגובות!