מארוול שמה סוף לבלעדיות של Broadcom • HWzone
טכנולוגיה

מארוול שמה סוף לבלעדיות של Broadcom

הרחק מאור הזרקורים מכריזה חברת Marvell על תחילת השיווק של רכיב ה-802.11ac שלה, ומסיימת בכך את הבלעדיות של היריבה Broadcom

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הרכיב, המכונה Marvell Avastar 88W8864, מיועד ליישום בנתבים, נקודות גישה אלחוטיות (AP), גשרים (bridge), כרטיסי ומגוון רחב של התקני אודיו ווידאו בייתים.

ה-88W8864 פועל בו זמנית בשני התדרים – 2.4Ghz ו-5Ghz ותומך בתקן N במהירות של עד 450Mbps ובתקן 802.11ac עד למהירות של 1.3Gbps.

בנוסף ליכולת האלחוטית, כולל ה-88W8864 יחידת עיבוד מרכזית (CPU) המתבססת על גרסת A9 של חברת וזכרון SRAM. על פי ההודעה של חברת , השילוב של השניים מוריד את העומס מעל מנגנון ה-WiFi ומאפשר מהירויות אפקטיביות גבוהות יותר.

הרכיב החדש כולל תמיכה ב-4 אנטנות (MIMO 4X4) וב-3 זרמים מקבילים (spatial streams), מה שיאפשר למוצרים המבוססים עליו התמודדות טובה יותר עם סביבות ביתיות עתירות מכשולים.

עד להכרזה זו חברת Broadcom היתה היחידה עם פתרון לפיתוח ובניה של מוצרי תקשורת אלחוטית המבוססים על תקן 802.11ac וכל המוצרים שהוכרזו בחודשים האחרונים, התבססו על רכיבים שלה.

ההצטרפות של חברת למירוץ תאפשר לחברות נוספות להיכנס לתחום, תרחיב את מגוון המוצרים התומכים בתקן 802.11ac וככל הנראה אף תוזיל אותם.

עוד מ-NetCHEIF:

בהזדמנות זו כדאי להזכיר שוב את אוזלת ידו של משרד התקשורת שאינו פועל לשחרור ערוצים נוספים בסביבת התדר 5Ghz ובכך מונע את האפשרות להשתמש במוצרים המתבססים על תקן 802.11ac בארץ.

בתוך מספר שנים יחליפו מוצרים המבוססים על תקן AC את אלה המבוססים על תקן N אך כפי שמסתמן כרגע, ללא פעילות נמרצת של המשרד תשאר תקועה מאחור.

ההודעה לעיתונות של חברת Marvell נמצאת כאן ודף המידע המפורט על הרכיב נמצא כאן.

ב-NetCHEIF תוכלו למצוא סקירות ומדריכים נוספים בנושאי נתבים, שוק הסלולאר הישראלי ורשתות ביתיות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close