מאות חנויות, אלפי מוצרים: Shopping IL גדול מאי-פעם • HWzone
טכנולוגיהמבצעים מרחבי הרשתכתבות נבחרותצרכנות

מאות חנויות, אלפי מוצרים: Shopping IL גדול מאי-פעם

חג הקניות הישראלי, אשר מתיימר להיות התשובה המקומית ליום הרווקים הסיני, תופח עוד יותר בשנה החמישית שלו – ומזמין את כל הגולשים לשתי יממות של הצעות שונות ומגוונות

חודש נובמבר הפך כבר מזמן לפני כמה שנים לחודש הקשוח ביותר עבור הארנק (והעו"ש) של כל חובב קניות מקוונות, ודווקא המיזם הישראלי של ושלל יזמים מקומיים הוא זה שמספק לנו את שריקת הפתיחה, בתקווה לגרום לקהל המקומי לבזבז קצת לפני ההתפרעות הצפויה ביום הרווקים הסיני, החל ב-11 בנובמבר.

השנה, היצע החנויות המשתתפות במיזם ה-Shopping IL הוא גדול במיוחד, כמתבקש – עשרות או מאות חנויות שונות המחולקות ל-20 קטגוריות מוצרים כלליות משתתפות, עם כי לצערנו נראה כי חוסר האחידות בריכוז ושיווק המבצעים בכל אחת מהן ימשיך גם הפעם, כך שיהיה די קשה להבין מה הם המבצעים הייחודיים לאירוע ומה הן הצעות סטנדרטיות יותר אשר זמינות באתר של כל חנות.

אנחנו עדיין לא יודעים האם מה שנראה יתאים לתיאור 'חגיגה' – אבל זה בהחלט יתחיל בעוד כמה שעות, בחצות בדיוק

שריקת הפתיחה למבצעים תגיע בעוד מספר שעות, באמצע הלילה, עם תחילתו של יום רביעי ה-6 בנובמבר – והאירוע ימשך עד לסוף יום חמישי ה-7 בנובמבר, על מנת להבטיח שלכולם יש מספיק זמן לבדוק כמה שיותר חנויות והצעות שונות ולבחור מביניהן. כמו בשנים הקודמות, גם הפעם האתר הייעודי המרכז את המבצעים יציע קטגוריה נפרדת בולטת עבור מוצרים תוצרת הארץ, ויכוון אל שיתוף פעולה עם פלטפורמת Zap אשר תבליט גם היא את החנויות המנויות שמשתתפות ביום החג הבלתי רשמי הזה. שופינג נעים!

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

מעודד לראות את קטגוריות המוצרים השונות תופחות משנה לשנה – נחזיק אצבעות שגם הדילים עצמם יתפחו ויהיו איכותיים ומפתיעים יותר

מצאתם ודילים להוטים באמת שכולם חייבים להכיר? בואו לשתף אותם כאן בתגובות!

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close