יצרנית הרחפנים הפופולרית ביותר תעניק לכם קצת פרטיות

המצב החדש במוצריה של חברת יאפשר שימוש ללא שליחת נתונים לאחור אל שרתיה 

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אי אפשר לערער על השליטה המרשימה שיש לחברת Da-Jiang Innovation הסינית, שמוכרת קצת יותר בשם , על שוק הרחפנים העולמי – בעיקר במסגרת משפחת מוצרי ה-Phantom שמציעה יכולות מרשימות לחובבים ומקצוענים כאחת ברמות מחיר סבירות יחסית. מוצריה של החברה הפכו למעין ברירת מחדל עבור מגוון רחב של תחומים, וזה הפך את עניין הפרטיות למשמעותי הרבה יותר, במסגרת הדיווחים לפיהם האפליקציות איתן ניתן להפעיל את הרחפנים אוספות מידע טלמטרי וויזואלי ושולחות אותו אל שרתים בהונג-קונג ובסין.


כעת, קצת אחרי הדיווח לפיו בצבא ארצות הברית הנחו על הפסקת השימוש ברחפניה של בשל סכנות בטחון מידע, בחברה מכריזים על מצב עבודה מעודכן שעשוי לספק קצת נחת, לפחות עבור חלק מהמשתמשים: מצב עבודה בלתי מקוון שבו לא אמור להישלח שום מידע אל שרתי החברה, וכמו כן לא יסופקו בו עדכוני מפות, הגבלות טיסה מקומיות או עדכונים תוכנתיים.

היצרנית הסינית שהשתלטה על אחד מהשווקים הנחשקים ביותר מנסה לרצות את צרכניה הרבים ברחבי העולם

ב- הבהירו כי מצב ה-Offilne היה בפיתוח מזה כמה חודשים ולא נוצר בשל ההחלטה של הצבא הגדול בעולם, אך במקביל גם הודו כי הודעה זו החזירה את עניין החששות לפרטיות אל מרכז העניינים, גם עבור צרכנים פרטיים – ועל כן עיתוי ההכרזה וההשקה של היכולת אינו מקרי. לא בטוח שזה מה שישכנע את הצבאות השונים שעושים שימוש ברחפניה של לחזור ולבטוח בהם, אך עבור המשתמשים הפשוטים שבקצה זו בהחלט אופציה חיובית ואפילו חיונית.

לא בטוח שמצב הפעולה החדש יבטל את ההכרזה של צבא ארצות הברית על הפסקת השימוש ברחפני החברה, אבל הוא לכל הפחות ירוויח לה כמה נקודות אצל אלו שמעריכים בשוק הפרטי והמקצועי