זה הזמן ללמוד ארדואינו: יותר מ-17 ספרי לימוד והדרכה ב-15 דולר בלבד

תמיד חלמתם להתחיל ליצור בכוחות עצמכם בהתבסס על מיקרו-בקרים ומיקרו מחשבים? חבילת ה- העדכנית מעניקה לכם הזדמנות פז לכך

בעבר יצרנו כאן באתר כמה וכמה מדריכים מפורטים ונהדרים שמטרתם הייתה לספק היכרות ראשונים עם עולם המייקרים, העולם המאוכלס באנשים מוכשרים במיוחד אשר עושים שימוש במיקרו פלטפורמות כמו (לסוגיה) ו- בכדי ליצור יישומים מרשימים. אם גמעתם את המידע הקיים והרגשתם שאתם זקוקים לעוד – כעת יש חבילה משתלמת מאוד שעשויה להתאים בדיוק לכם.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חבילת הספרים העדכנית באתר ה-Humble Bundle (כן, יש גם כזאת) הנודע מתבססת על שיתוף פעולה עם האתר והמוציא לאור makezine שמספר מדריכים והסברים כמעט בכל נושא שניתן להעלות על הדעת – ומתמקדת במספר דו ספרתי נאה של ספרים אשר יעזרו לכם לצלול בצורה מיטבית אל עולם הארדואינו, ה-Adafruit וה-.

ardm1

כל תשלום שמתחיל בדולר בודד יעניק לכם גישה לשישה ספרי הדרכה עבור מרבית המיקרו-פלטפורמות הזולות המרכזיות, כאשר תשלום שגבוה מהערך הממוצע (כרגע מדובר על 13.3 דולר, שהם כ-50 ש"ח) יספק גישה לתשעה ספרים נוספים, עם הבטחה לעוד שני ספרים לכל הפחות שייחשפו ויצטרפו אל הרשימה בשעות אחר הצהריים של יום רביעי הקרוב. תשלום של 15 דולר ומעלה יספק גישה לשני ספרים אחרונים שעוסקים בחיישנים למיניהם ובעיבוד אודיו.

ראוי לציין כי עלותו המלאה של כל אחד מהספרים בחבילה נעה בין 10 ל-20 דולרים, כך שגם אם שכחתם מתי בפעם האחרונה שילמתם כסף על מידע כתוב – מדובר כאן על הצעה שבהחלט כדאי לנצל אותה, במידה ויש לכם התעניינות כלשהי, עכשווית או בראייה עתידית, בעולם היצירה הטכנולוגית. שימו לב כי החבילה תהיה זמינה לרכישה למשך עשרה ימים נוספים – עד ליום רביעי ה-16 בדצמבר.

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על ארדואינו ונגזרותיו, ולא הייתה לכם מוטיבציה לגגל...
כל מה שאי פעם רציתם לדעת על ונגזרותיו, ולא הייתה לכם מוטיבציה לגגל…