המכירה המוקדמת של ה-Oculus Rift מתחילה, והמחיר עדיין לא נחשף • HWzone
טכנולוגיה

המכירה המוקדמת של ה-Oculus Rift מתחילה, והמחיר עדיין לא נחשף

עדכון: ב-Oculus החליטו להפתיע, והכריזו כי אלו שהאמינו ותמכו בחברה בתחילת דרכה הצנועה, במסגרת קמפיין הקיקסטארטר שלה לפני כשלוש וחצי שנים, והשקיעו כסף בקבלת ערכת של משקפי ה-Rift – יהיו זכאים לגירסת ה-CV1 הצרכנית שלהם חינם אין כסף.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מדובר על יותר מ-7,000 תורמים שיוכלו לבקש את משקפי המציאות המדומה העדכניים, אם כי יש כאן כוכבית בדמות מגבלה ל-20 המדינות שבהן ה-Rift מושקים רשמית תחילה – וישראל, למשל, לא נמצאת שם. בחברה טוענים שהם עובדים על אלטרנטיבה למשקיעים שאינם מתגוררים באחת מאותן 20 ארצות, אז נמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות.


הכתבה המקורית: הציפייה בשיאה – משקפי המציאות המדומה יהיו זמינים לרכישה מקדימה כבר מחר, ואז סוף סוף נדע מה מחירם

חולמים להצטרף את טרנד המציאות המדומה השולחנית לפני כולם? במידה וכן, היכונו למחר – ב-Oculus הכריזו כי תיפתח מכירה מוקדמת בינלאומית לדגם ה-CV1, המסחרי הראשון, של משקפי ה-Oculus Rift המדוברות והמבטיחות.

באופן מוזר למדי, בחברה עדיין לא מגלים כמה יעלה הדגם הרשמי הראשון של משקפי המציאות המדומה – ובכך מחזקים פעם נוספת את החשד והחשש שמחיר זה יהיה גבוה במיוחד. אלא אם כן מדובר במהלך מכוון מתוחכם שבסופו תיחשף עלות נמוכה מהצפוי, ותביא עימה באזז חיובי משמעותי עבור הפלטפורמה.

זה סוף סוף מגיע
זה סוף סוף מגיע

כעשר שעות לאחר פתיחה המכירה המוקדמת, אשר טרם ברור איזה מלאי היא תכלול (על כן נמליץ לכל המתעניינים לבצע הזמנה מוקדם ככל האפשר לפתיחה, מחר בשעה 18:00 שעון ישראל), יערוך פאלמר לאקי, ממקימיה של Oculus, סשן AMA באתר רדיט – בנסיון לענות אל אינספור השאלות שללא ספק תביא עימה המכירה המוקדמת החגיגית. אנחנו נמשיך לעקוב אחרי ההתפתחויות ונעדכן אתכם, ואתם מוזמנים לספר לנו בינתיים האם יש לכם כוונה לרכוש את ה-, או שלא ממש.תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך