הטירוף נמשך: גם להוט מובייל יש חבילת הכל כלול ב-49 שקל • HWzone
טכנולוגיה

הטירוף נמשך: גם להוט מובייל יש חבילת הכל כלול ב-49 שקל

הוט מובייל מגיבה לגולן טלקום המציעה חבילת ב-49 שקל במבצע דומה. זוהי חבילת "הכל כלול + חו"ל" למשך 6 חודשים

הוט מובייל משיקה היום בתגובה למבצע של גולן טלקום תוכנית "הכל כלול + חו"ל" בתשלום חודשי של 49 שקל לחודש במשך 6 חודשים, לאחר מכן יעבור הלקוח לתוכנית שתעלה 99 שקל בחודש.

המבצע מיועד ללקוחות פרטיים מכל החברות, אשר יתניידו להוט מובייל, והם יקבלו שיחות, MMS ,SMS, גלישה סלולרית בנפח של עד 3GB (אחריו תואט המהירות באופן משמעותי אך לא תהיה תוספת תשלום) ושיחות ל-31 יעדים נייחים בחו"ל, ללא הגבלה.

הוט מובייל מנסה למצוא דרך להאיץ את קצב הגיוס הנחלש ולהתמודד עם המבצע של שבו הציעה מחיר של 49 שקל לשישה חודשים עבור חבילת "הכל כלול" דומה עד מאוד.

התחרות בשוק הסלולר מתלהטת בשנית, והצרכנים נהנים מכל רגע
חברות הסלולר הגדולות לא הגיבו במבצע משלהן, מתוך הנחה שהמבצע לא יצליח לפגוע יותר מדי במספר המנויים הוותיקים שלהם, ולאור קצב גיוס המנויים הנחלש בקרב המתחרות החדשות לאחר תקופת ההשקה הראשונית.

אבל, בעקבות התפשטות המבצע לשתי חברות, ייתכן והדבר יגרום לחברות הסלולר הותיקות לשקול את צעדיהן מחדש ולנסות תוכניות בתמחורים חדשים, בעיקר לאחר שהן נקטו צעדי קיצוצים כדי להתמודד עם הירידה שחוו במספר המנויים שלהן.

מנכ"ל מובייל יעקב נדבורני הדגיש "הוט מובייל ממשיכה להוביל את התחרות בשוק הסלולר עם כ-400 אלף לקוחות שכבר הצטרפו לרשת החדשה. לקוחות שיצטרפו למבצע הנוכחי, יכולים להיות שקטים ובטוחים שבהוט מובייל לא יצוצו אותיות קטנות, העלאות מחירים בלתי צפויות, או חיובים מפתיעים בגין גלישה סלולרית".

אמנם אין להם אותיות קטנות, אבל האותיות הגדולות בהחלט מראות על מגבלת זמן שחלה על המבצע הזה בדיוק כמו בגולן. לאחר חצי שנה, המחיר יקפוץ חזרה ל-99 ש"ח. זה עדיין מחיר טוב, אך זה מצביע על כך כי המבצע הזה הוא רק סוכריה זמנית ותו לא.

כמו כן, ראוי לציין שהמבצע בתוקף רק עבור לקוחות אשר יפעילו את כרטיס הסים החדש שיקבלו מהוט מובייל על ה-31.12.2012 – מי שיתנייד לחברה אך יפעיל את הכרטיס שלו לאחר תאריך זה לא יהיה זכאי למחיר המבצע המדובר.

האם זה מה שידרבן את חברות הסלולר הוותיקות לצאת מההתעלמות שלהן מהמבצעים החדשים לכיוון של מלחמת מחירים שתטיב עם הצרכנים? או שאולי הם ימשיכו לטמון את ראשן בחול ולקוות שסופת המחאה החברתית והשינויים בעולם הצרכני הסלולרי נעצרו? ספרו לנו מה דעתכם בתגובות!

תגיות

16 תגובות

 1. עדיף לחזק את גולן
  גולן אלה שגרמנו לתחרותאמיתית ולירידה במחירים.

  הם צריכים להשיג כמות לקוחות מסוימת, כדי להשאר,
  ולכן כל מי שעובר אליהם מחזק אותם.

  אין טעם לחזק את הוט, חברה ענקית ושבעה,
  שעושקת אותנו במחירים הכבלים.

 2. זהירות זהירות!
  חברה מסוכנת. לא להיכנס לשדה מוקשים של הנוכלת האדומה.

 3. החברות הגדולות גם מציעות ב50 A
  לצערי הן עובדות על שיטת מצליח.
  אני אישית יודע שניתן לקבל הנחה ש
  40 עד 70 שח לחודש לשלושה עד שישה
  חודשים בעת מעבר לחברות הגדולות.
  רק צריך לגשת לנקודת מכירה וללחוץ קצת על הנציג מכירות.

 4. גולן פתחו מלחמה ועכשיו יורידו ל 39 שח
  גולן פתחו מלחמה ועכשיו יורידו ל 39 שח.כי הם עשו מבצע כדי להכניס לקוחות ועכשיו כאילו לא עשו מאום.אז הם יורידו עוד קצת..חייבים..אם זו תורת המלחמה החדשה בארץ הסלולר העולה.

 5. אני חושב שהמגמה הזאת לא כ"כ חיובית
  מחירי הפסד כמעט זה לא טוב ליציבות של החברות החדשות.
  רצינו מחירים סבירים – קבלנו, אבל אם נמתח את החבל יותר מדי הוא עלול להקרע.

 6. אנשים שוכחים 50ש"ח זה זמני.
  המבצע של גולן ושל הוטמובייל מיועד לאנשים שגם ככה היו עוברים אבל התלבטו, החיסכון של 300 ש"ח ל6 חודשים זה טיפה בים.

 7. ל7 אתה קצת טועה
  זה חיסכון של 300 לשנה לא 6 חודשים
  ובלי קשר גולן חברה מעולה הייתי לקוח שלהם 5 חודשים וואללה מבסוט אש, קליטה טובה שיחות לחו"ל 3GB גלישה ובלי טעויות בחשבון.

 8. אלה לא מחירי הפסד!
  כמובן שיש לחברה עלויות שונות, כמו התשתיות והאנשים שעובדים בה. אבל אם אתם מצטרפים לחברה ומשלמים שקל לחודש, אתם מכניסים שקל יותר בחודש מאשר אם לא הייתם מצטרפים. הם לא מוסיפים השקעה כספית על פי מספר לקוחות, מבחינתם ההשקעה זהה.

  ועוד דבר קטן, אני התניידתי להוט מובייל, ותסלחו לי, אבל הפרנויה שמשתוללת פה לגבי החברה הזו הזויה לגמרי.
  חבילת הטריפל נותנת לכם אינטרנט, טלפון קווי, וכל הערוצים כולל ממיר HD בכ-250 שקלים בחודש. ממש משכנתא…
  הם היו תמיד יותר מהוגנים אלי, אף פעם לא מצאתי הפתעות בחשבון שלי. השירות לא של מלון 16 כוכבים, אבל מעולם לא מצאתי אותו מחפיר כמו שאנשים אוהבים לרמוז. לא יודע מה אתם רוצים, באמת.

 9. הצרכנים בארץ טיפשים
  במקום לחזק את גולן שהיא זו שפתחה את התחרות האמיתית הם עוברים להוט הובייל כי הם יותר זולים ב-10 ש"ח. כנראה שלא הבנתם מי אלה הוט.
  ביום שגולן תחליט שהעסק הזה לא רווחי כי כנופיית הוט תוריד את המחירים לריצפה אז נבכה כולנו כשהמחירים יעופו לשמיים.
  אני בגולן מהיום הראשון, גם כשהיו לי בעיות טכניות, גם כשהוט היו יותר זולים בגרוש וחצי. עקרונות זה דבר חשוב, אל תמכרו אותם בעבור 10 ש"ח.

 10. 10 אתה כל כך צודק
  המצב פה פשוט מעורר חמלה
  אנשים תבינו!
  אם גולן לא היו נכנסים לשוק, אף אחת מהחברות האחרות (ובטח שלא הוט) לא היו מורידות מחירים מממוצע של 300 שח בחודש ל100!!

 11. 10 ו 11 אתם טועים בגדול.
  גם גולן וגם הוט צריכים להשיג נתח שוק מסויים עד תאריך מסויים או שרשיונם ישלל. הוט אולי תאגיד ענק בטלוויזיה אינטרנט וטלפוניה נייחת, אבל זה לא אומר שהם אוטומטית הצלחה סלולרית.
  אגב, גולן טלקום לא בדיוק קמו מאיזה חווה נטושה בדרום הארץ, מאחוריהם עומד איל תקשורת מיליארדר צרפתי שכבר יש לו חברות טלקום ברחבי אירופה. אם כבר חברה עם יותר ניסיון וביסוס בתחום הסלולר אלה גולן טלקום.

  אגב, אם זה מעניין מישהו, לא מזיזים לי 10 שקל, אני התחברתי להוט מובייל כי נכון להיום יש להם כמעט 700 אנטנות פעילות לעומת 200 לגולן טלקום, קצב הפעלת אנטנות חדשות שלהם כפול מזה של גולן טלקום, הם מציעים מהירות מקסימלית של 42 מגה לשניה לעומת 21 מבית גולן (ובתור הבעלים העתידי של נקסוס 4 אני מסוגל לקבל מהירויות כאלה) ונכון לתאריך ההתחברות שלי הוט הציעו 3 ג'יגה לפני האטה וגולן 2 ג'יגה לפני האטה. משמעותי ביותר בעיני.
  בסדר? מספיק סיבות טובות שלא קשורות למחיר?

 12. 12 אתה טועה
  בישראל יש את הרושם שאם מאחורי חברה יש איזה מיליארדר או שמדובר בחרה עשירה היא תמשיך לעבוד בארץ כי היי, מה זה הפסדים של מיליון שקל בשנה לחברה כזאת עשירה.
  גולן צריכים להשיג נתח שוק או שרשיונם יישלל? נו גאון, ואם הם לא ישיגו כי חכמולוגים כמוך מעדיפים להתחבר להוט כי יש להם יותר אנטנות, מה תעשה אז? אתה מכיר את חברת הכבלים, זאת שמספקת טלוויזיה ותשתית אינרטנט, שכל המדינה שונאת, שנותנת חרא שירות, שהיא בעצם חלק מדואופול, שנקראת הוט? אז היא זאת שתישאר בשוק הסלולר ביחד עם סלקום פלאון ואורנג'. אכן אנחנו בידיים טובות.
  אני אשאר עם ה-2 ג'יגה העלובים של גולן, עם ה15 אנטנות ברחבי הארץ. בינתיים אני מבסוט.
  אגב, ב-42 מגה לשנייה חבילת האינטרנט שלך תסתיים תוך שעה. ואז מה תעשה, מר בעלים עתידיים של נקסוס 4?

 13. 12 עזוב, עכשיו הבנתי שאתה שתול של הוט לפי תגובה 9
  או שאתה שעובד שם. או שאתה גרופי שלהם, מה זה משנה.

 14. Belgid
  למה יוצא שאני אף פעם לא מקבל את אותה מידת כבוד שאני נותן? האם הטיעון שלך לא שלם ללא הציונות? האם דעתי האישית לא תקפה אם היא מנוגדת לשלך? אם אני לא חולק את דעתך, אני בהכרח "שתול" "גאון" "חכמולוג" או "גרופי"? הנימה שלך לא מאירה אותך באור חיובי ולא מחזקת את דעתך בעיני אחרים כלל.

  חברה לא צריכה להיות חברה זרה כדי להחליט שמשהו לא משתלם לה אז לסגת. גם הוט אם לא תצליח בשוק הסלולרי תברח ממנו, בדיוק כמו גולן. לשתי החברות גב כלכלי, ולשתיהן את אותו האינטרס להצליח בדיוק.
  כן, אני מכיר את חברת הכבלים הוט, אליה עברתי אחרי שירות מחפיר מצד יס. ואני מחובר כרגע לתשתית האינטרנט של בזק, אותה אני מתכנן לעזוב בגלל ביצועים גרועים ושירות מזוויע.
  למעשה יש לי נסיון שלילי עם כל תאגיד בזק (יס בזק בינלאומי ופלאפון), אבל בינתיים לא הייתה לי בעיה אחת עם הוט. אז יפה שאתה מייצג את "כל המדינה" שאתה אומר ששונאים את הוט, כי יש להם את נתח שוק מכובד, שזה ניגוד מעניין מאוד לדברים שאתה אומר.
  אתה לא צריך להשאר עם ה 2 ג'יגה של גולן, הם הגדילו ל-3 כדי להשוות להוט.
  ו"אגב", זה שאני מחובר ב-42 מגה לשניה לא אומר שאני גם מכפיל את צריכת הנתונים שלי. אני אצרוך בדיוק את אותם נתונים עם 21 מגה או עם 42 מגה, רק פי שניים יותר מהר.
  אז כן, "חכמולוג" שכמוני סופר אנטנות, סופר מהירות גלישה, סופר נפח גלישה, ואז מחבר את כל זה למחיר נמוך יותר ושירות שעד עכשיו מעולם לא עשה לי בעיות. המתמטיקה של "גאון" שכמוני מביאה אותי ל 4:0 להוט. לא צריך להיות "גרופי" שלהם כדי להסכים איתי.
  הסיבה שאני פה מנהל את הדיון הזה איתך זה לא כי כואב לי שאתה שונא את הוט. אתה יכול למצוא תגובות דומות שלי נגד "שנאת חינם" של חברות כמו בליזארד, EA, אקטיוויז'ן, וכל אלה ש"כיף לשנוא כי זה מקובל היום". לא מחיבה אישית לאף אחת מהן, אלא סתם מכיוון צרכנות נבונה.
  תחשוב על זה, אם לגולן טלקום לא היה את הוט להתחרות בה אתה לא היית מקבל את המבצעים המשתלמים האלה, ובאמת היית נשאר תקוע על הגבלה שרירותית ל-2 ג'יגה. והוט היא החברה ה"רעה" פה? כי היא דוחפת את השוק לטובת הצרכנים?

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close