תערוכת E3 2019 - ללא פרטים חדשים עבור Starfield או Elder Scrolls 6 • HWzone
גיימינג

תערוכת E3 2019 – ללא פרטים חדשים עבור Starfield או Elder Scrolls 6

חדשות מאכזבות לחובבי משחקי התפקידים – צמד המשחקים הגדולים שמפתחת Game Studios לא יככבו בתערוכת הגיימינג המרכזית של השנה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם האכזבה היחסית מ-Fallout 4 והאכזבה המאסיבית והמרה מ-Fallout 76 לא ממש פגמו במידת העניין של קהל הגיימרים בפרוייקטים אחרים מבית חברת בת׳סדה (Bethesda), ובהם משחק התפקידים העתידני Starfield והפרק הבא בסדרת The Elder Scrolls האגדית.

את שמות הכותרים הללו והעובדה שהם נמצאים בפיתוח פעיל כבר זמן-מה אנחנו מכירים, אך פרט לכך אין לנו שום מידע משמעותי עליהם, אם לא כוללים הנחות או נבואות על השקה בשנת 2020 לכל המוקדם ועבור דור הקונסולות הבא של ומיקרוסופט – ולצערנו המצב הזה לא ישתנה בתקופה הקרובה, כך נראה.

המותג החדש והמסקרן נמצא בפיתוח כבר מספר שנים, אך חוץ מטיזר ללא שום מידע משמעותי לא ראינו שום דבר אודותיו

בת׳סדה עתידה לקיים אירוע מתוקשר גדול במסגרת תערוכת המרכזית שתתקיים בחודש מאי הקרוב, בדומה לדרך בה פעלה גם בשנים הקודמות, כאשר מתוך כך ניתן היה להניח כי נשמע ואולי אפילו נראה קצת מצמד המשחקים המדוברים, בנוסף לפרקים החדשים של ו-Wolfenstein אשר יככבו כנראה על הבמה – אך נכון לעכשיו קיבלנו הכרזה רשמית וברורה על כך ש-Starfield ו-Elder Scrolls 6 לא יהיו חלק מהמופע בחודש יוני.

The Elder Scrolls השישי יגיע רק אחרי השקת Starfield – כך שנראה כי אין שום סיבה אמיתית לפנטז על השקה לפני שנת 2021, או אפילו 2022

טקטיקת הטעיה קלאסית, או שמא הפיתוח באמת נמצא בשלב מוקדם עד כדי כך שלא ניתן להציג תיעוד ממשי כלשהו מבלי לצבור גל של תגובות שליליות ומאוכזבות? את התשובה אולי לא נדע, אבל אנחנו בכל זאת רוצים להאמין כי מאוחר יותר השנה נזכה לטעום מהמנות שמכינה לנו Game Studios.

נכון להיום, חוויית המשחק הטרייה היחידה בעולם של TES היא זו של Elder Scrolls Blades במכשירי המובייל – אם כי גם שם המתנסים הראשונים לא חוזרים עם בשורות טובות במיוחד, כאשר ניכר כי כותר Freemium זה עוצב עם מטרה מרכזית להביא לחובת השקעה של כסף אמיתי בכדי להתקדם

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close