שני הכותרים המרכזיים של EA Games מצטרפים לשירות הגיימינג המקוון שלה • HWzone
גיימינג

שני הכותרים המרכזיים של EA Games מצטרפים לשירות הגיימינג המקוון שלה

גם מ- 1 ומ-Titanfall 2 תוכלו ליהנות בקרוב בשיטת "שחק כפי יכולתך" בעלות כוללת של 4 יורו לחודש, או פחות

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


במקביל ל-PlayStation Now שסוף סוף החל לשדרג את עצמו עם כותרים מעידן ה-PS4 העכשווי, שירות "VOD" נוסף עבור גיימרים עלה לכותרות – ה-Origin Access של EA Games, שנותן הזדמנות לשחק בעשרות מכותריה של המפיצה המפורסמת בעלות חודשים מינימלית, וזוכה עתה לדחיפה קדימה עם תוספות חדשות.

בחברה הכריזו כי יוסיפו בקרוב לספריית המשחקים המקוונת של המנויים שניים מהכותרים המוצלחים ביותר שלה לשנת 2016 – 1 המהולל ו-Titanfall 2, שזכה לביקורות מחמיאות אפילו יותר אך להצלחה מסחרית מרשימה הרבה פחות. כמו כן, השירות יקבל את חבילות ההרחבה השונות שהושקו במהלך השנה שעברה עבור הלהיט הגדול הקודם של החברה, Star Wars Battlefront – וגם את משחקי האינדי Oxenfree ו-Rebel , כבונוס.

המשחק הכי מצליח של EA בשנה החולפת יכול להיות שלכם, בערך – במחיר זעיר

גם אחרי התוספות הללו מחיר הגישה ל-Origin Access (ולמקבילתה בקונסולות ה- שנקראת EA Access) יישאר זהה, ויעמוד על 4 יורו מדי חודש (כ-17 ש"ח) או 25 יורו עבור מנוי לשנה שלמה. הרבה פחות מהשירות מבית .

רשימת המשחקים הזמינים כיום ב-Origin Access, אליהם יצטרפו גם ו-Titanfall העדכניים

בניגוד ל-PS Now, השירות של EA אני מבוסס סטרימינג אלא על הורדה והפעלה רשתית של המשחקים השונים, והוא אף זמין בארץ ועל כן רלוונטי יותר עבור הקהל המקומי – אם כי גם במקרה הזה יש התבססות על חיבור קבוע לרשת ולשרתי אימות המקוונים, ועל כן תשתית שאינה יציבה תוכל להביא להרבה ניתוקים מתסכלים.

אם גם אתם נמנעתם מלנסות את Titanfall 2 עד עכשיו – כעת תוכלו לדעת מה פספסתם

שווה את התשלום החודשי, או שאת הכסף מוטב להשקיע במשחקים אשר נשארים אצלכם לתמיד, ולא רק כל עוד אתם ממשיכים לשלם? ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close