שמועה: Xbox 720 תושק בתקופת החגים 2013 • HWzone
גיימינג

שמועה: Xbox 720 תושק בתקופת החגים 2013

דיווח חדש מצהיר כי קונסולת הדור הבא מבית תושק בעוד שנה בדיוק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


אחרי הפתיחה המבטיחה של קונסולת ה-Wii U החדשה, שאפשר להגדיר אותה כקונסולה הראשונה מהדור הבא, נותרנו עם שתי מזקנות שעדיין לא עברו לדור הבא.
סוני בינתיים נשארת עם ה-PS3 שלה ואין הרבה מידע מתי תושק הקונסולה הבאה (PS4, כנראה) אך יש מעריכים כי הכיוון הוא לשנת 2014 , כאשר בינתיים היא רושמת עליה משמעותית במספר הנרשמים לשירות ה-PlayStation Plus שלה, ואחרונה "חביבה" היא .

החברה אמנם מכרה הכי הרבה קונסולות ראשיות בארה"ב במבצעי ה-Black Friday אבל יודעת שהקונסולה הנוכחית שלה נמצאת כבר בערוב ימיה ומשחקים חדשים כבר לא עובדים חלק, תהיה חייבת להכריז בחודשים בקרובים על קונסולת הדור הבא שלה. השם הלא רשמי של הקונסולה הוא ה-Xbox 720 עד שהחברה תאשר או תכריז על שם חדש.

האקס בוקס הבא – המוצר הלוהט של 2013?

כעת מגיע דיווח כי למקור מכובד באתר של בלומברג יש מידע חדש.
הדיווח הוא כי הקונסולה הבאה של החברה עתידה להגיע בתקופת החגים של שנה הבאה- 2013. ולמי שזוכר, מועד זה הינו שנתיים מוקדם יותר מההצהרה המקורית של החברה.
בשנת 2005 השיקה מיקרוסופט את 360 והצהירה ואף התחייבה שבעשור הקרוב (עד 2015) היא תדאג לפתח ולתמוך בקונסולה עד שתשיק קונסולה חדשה (הצהרה נגררת דומה מצד סוני ב-2006 עם ה- 3).

מקורות פנימיים מדווחים כי החברה עדיין לא בטוחה אם כדאי להכריז על הקונסולה באירוע פרטי או גדול של או אולי בתערוכת ה- השנתית שתתקיים בחודש יוני.
יכול מאוד להיות שמיקרוסופט מתכננת להשיק, כמו השנה, את הקונסולה בתקופת המבצעים ב- או אולי היא מבשלת כותר חדש בסדרת האלו כמו 5 ומתכננת להשיק אותו ביחד עם הקונסולה הבאה באירוע שישבור שיאים.

קונספט דמיוני מדליק ובלתי שימושי בעליל של הפלייסטיישן 4 – כנראה
האחרונה שתושק בדור הקונסלות הבא

קונסולת האקסבוקס של מיקרוסופט הושקה רשמית בישראל בחודש שעבר כחלק משיווקה של מערכת ההפעלה החדשה שלה, 8. סביר להניח כי הקונסולה הבאה תתמקד תתמוך גם בצורה ידידותית יותר במערכת ההפעלה בכלל ובמחשב האישי בפרט. (היילו 4 למחשב? אל תבנו על זה).

ב-GamePro תוכלו להתעדכן בחדשות גיימינג יומיומיות.


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close